-
[ALL B5] Wyświetlacz licznika kilometrów (działa tylko połowa)
ok sprawdze jaki ja mam [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 15:55_________________________________________________ok na pewno był przykręcany na cztery śrubki wieczorem będę wiedział jaki wymiar mam dziś albo jutro ci napisze to się dogadamy
-
[ALL B5] Wyświetlacz licznika kilometrów (działa tylko połowa)
no ci powiem że to mi robił bardzo dobry elektronik w którym tym siedzi i nie ma innej opcji niż wymiana ja się jutro dowiem na jakiej zasadzie był ten wyswietlacz wmontowany czy tez był lutowany i dam ci znać ewentualnie napisz mi na prv ile chcesz za niego pozdrawiam i wielkie dzięki za fotki
-
[ALL B5] Wyświetlacz licznika kilometrów (działa tylko połowa)
sorki że dopiero teraz pisze ale wcześniej nie miałem jak a co chodzi o wymiar to potrzebuje ten miejszy najprawdopodobniej bo w tym starym rezerwowym był wiekszy i taśma nie pasowała jak masz dwa inne (rodzaje) i masz jeszcze na stanie to napisz
-
[ALL B5] Wyświetlacz licznika kilometrów (działa tylko połowa)
Mam problem z wyświetlaczem kilometrów 96r TDI 90KW połowa tylko działa kupiłem go w ostatnią niedziele i handlarz powiedział że dioda jest spalona? Z tego co się dowiedziałem dziś to podobno taśma??? dajcie jakąś rade. Licznik do wymiany czy da się gdzieś taką taśme kupić z wyświetlaczem mam na stanie z 97 ale benzyna i nie pasuje:( za mały jest Pozdrawiam wszystkich
-
[B5 AJM] Sensor AIRBAG
ja miałem taki sam przypadek jak w opisie w wątku vagiem wykazało że spadek napięcia faktycznie tak było bo autko nie odpaliło podładowałem akus skasowałem błąd i wszystko było ok przez 15 min. gasiłem go i odpalałem i gasła ale potem wyjołem kluczyk na 3min i znowu się pali a a błąd waga pokazuje to samu(spadek napiecia) choć akumulator jest naładowany i autko pali od pierwszego strzału. ale kontrolka dalej swoje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam problem z wyświetlaczem kilometrów 96r połowa tylko działa kupiłem go w ostatnią niedziele i handlarz powiedział że dioda jest spalona? Z tego co się dowiedziałem dziś to podobno taśma??? dajcie jakąś rade. Pozdrawiam wszystkich
johnny27j
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta