Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Olkusz i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko czy ktoś z Olkusza i okolic ma może ochotę na jakieś spociki pytam ponieważ w Krakowie termin nigdy mi nie odpowiada :wallbash: a z miłą chęcią bym pogadał o czterech kółeczkach :)Albo może Kraków zmieni termin na jakiś czwartek np :):)

Opublikowano

w Chrzanowie masz w Poniedziałki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w Chrzanowie masz w Poniedziałki :wink4:

no tylko ze to jest taki mały problem że ja zawsze wyjeżdzam w niedziele i wracam tak powiedzwmy wtorek środa :(

Opublikowano

pablo_ua4 ja mogę w sumie w każdy dzień podjechać : ) Często w Olkuszu bywam a i mieszkam niedaleko..

Opublikowano
  • Autor

pablo_ua4 ja mogę w sumie w każdy dzień podjechać : ) Często w Olkuszu bywam a i mieszkam niedaleko..

no to super już jest nas dwóch :) trzeba cos kombinować :)ja teraz wyjeżdzam w niedziele znowu ale wrócę gdzieś tak na środę to sie zgadamy jeszcze co i jak

Opublikowano

pablo_ua4 ja mogę w sumie w każdy dzień podjechać : ) Często w Olkuszu bywam a i mieszkam niedaleko..

me too ..... choć jeżdżę do chrzanowa ale w tyg mogę podjechać jak tylko nie będę w pracy

Opublikowano

To można by kiedyś jakiegoś mini spota zrobić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To można by kiedyś jakiegoś mini spota zrobić :naughty:

No to trzeba w przyszłym tygodniu jak wrócę to się odezwę i się zgadamy na spocika :)

Opublikowano

u mnie już był kiedyś mini spot 3 niunie :bag:

Opublikowano

To ustalcie jakiś termin a godzina nie wcześniej jak 19 by mi pasowała..

Opublikowano

Witam. Jestem z Ogrodzieńca. Chętnie pojawię się na spocie w Olkuszu. Mam tylko 20 km. W kraku niestety bywam tylko w weekendy. Jest nas 4 !!!!!! :kox:

Opublikowano

a może by tak dziś panowie zawitać grupowo do Chrzanowa :naughty:

co wy na to???

spot w Chrzanowie 19.19 :decayed:

ZAPRASZAMY

ps

jakby co to zbiórkę możemy zrobić np koło Carrefour'a ...dajcie znac kto by jechał ja sie jeszcze zorientuję czy dzis bedzie cos w Chrzanowie i dam znac => na chwilę obecna jest :>

Opublikowano

Dziś to nie za bardzo bo ja jestem 150km od domu.

Art_A4 jak byś wpadł z kolegami to może się uzbiera z 10 osób :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dziś to nie za bardzo bo ja jestem 150km od domu.

Art_A4 jak byś wpadł z kolegami to może się uzbiera z 10 osób :gwizdanie:

he he ty 150km od domu a ja jedyne 1650km :) mniej więcej koło lyonu jestem we Francji :wink4:ale myślę że będę na środę a jeżeli nie to na 100% we czwartek to dogadamy tego spocika jeszcze dokładnie. A widzę ze co raz więcej chętnych się robi i musze powiedzieć ze bardzo mnie to cieszy he he :>

Opublikowano

bo się ciepło robi =>lato się zbliża :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bo się ciepło robi =>lato się zbliża :naughty:

no i wkońcu jakaś normalna pogoda jest tu we francji jest teraz +25 a jak w polsce??

Opublikowano

u nas??? szaro pochmurnie deszczowo ... aktualnie 18 st C

Opublikowano
  • Autor

a jak tam w chrzanowie sprawa wygląda ze spocikami duzo ludzi jest????

Opublikowano

powiem tak ... nie jest to Kraków ale dobrze jest :)

Opublikowano
  • Autor

a co w krakowie lepsi ludzie czy bardziej jest co do roboty???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.