-
[B5 AEB] Pasek wieloklinowy
jak zdejmiesz przednia ''ścianę'' to masz lepsze dojście ale sam pasek bez problemu wymienisz bez żadnego rozkręcania.
-
[B6 AVF] a4 1.9 tdi avant s-line
elegancko czekamy na dalsze mody .
-
[B5 AFN] Przestawiony wałek rozrządu o 180 stopni
Na twoim miejscu bym tak nie jeździł ... jedź do jakiegoś mechanika z głową na karku i Ci to ustawi prawidłowo, masz szczęście że jest akurat tak ustawiony że Ci tłok w zawory nie przywalił
-
[B5 ADP] Bierze olej
to lepiej szybko dolej bo zatrzesz i 10k nie twoje.
-
[B5 ADP] Bierze olej
Zależy jak zwiększonym i czy pali Ci olej czy ucieka gdzieś indziej , jeżeli pali to dymi na niebiesko .
-
[ALL B5] Głośna praca silnika a jakość paliwa.
To raczej nie jest przyczyną .Zatankuj pare razy na droższych stacjach i będziesz miał pewną odpowiedz .
-
[B7 BLB] Spadek mocy na 6 biegu.
jak byś miał tryb awaryjny to byś o ile dobrze pamiętam nie mógł 130 przekroczyć
-
[ALL B5] Gaśnie i nie ma siły na ssaniu
A kolektor ssący sprawdzony ?
-
[B5 AFN] Niedogrzewający silnik
termostat do wymiany najprawdopodobniej :gwizdanie:
-
[B7 BKE] Problem z odpalaniem i dymem
jak na niebiesko to możesz mieć pare przyczyn : zużyte gładzie cylindrów , pierścienie tłokowe , uszczelniacze zaworowe , nieprawidłowy przebieg spalania w wyniku wadliwego układu wtryskowego lub rozszczelnienie turbo...
-
[ALL B5] Po zatankowaniu kontrolka paliwa dalej świeci
Może pływak Ci się zawiesił lub coś w tym stylu
-
[B7 BKE] Problem z odpalaniem i dymem
ON a nie oleju ?
-
[B6 AVF] a4 1.9 tdi avant s-line
Ładna bestia , a te fotele kozackie ;] b6 aż się prosi o 18'' :>
-
[B5 AFN] 225/40/r18
Tak więc spokojna moja rozczochrana
-
[B5 AFN] 225/40/r18
A przypadkiem nie będzie ocierać o błotnik opona jak się obniży o -30 ,40 ?
buliusss
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta