-
Moj granatowy pocisk :)
Małymi kroczkami idę do przodu Moze na nastepny sezon uda sie wrzucic 18 Mi tez sie na poprzednim felunku bardziej podobała, ale musiałem zmienic bo pekły mi 2 szt takze nawet tego nie bylo sensu spawac
-
Moj granatowy pocisk :)
szukałem ja ponad pół roku warunkiem było wyposarzenie ktore mam przydałby sie jeszcze szyber no i chciałem czarnego avancika no ale niestety wszystkie były tak zdezelowane ze juz watpilem a hamownie napewno odwiedze tylko wiecznie problem z czasem bo zawsze cos I jest nowy felunek http://oi61.tinypic.com/312txyq.jpg http://oi62.tinypic.com/25i3i84.jpg http://oi62.tinypic.com/8y8jns.jpg http://oi61.tinypic.com/25exvtd.jpg http://oi61.tinypic.com/120gdhg.jpg http://oi57.tinypic.com/105a0ra.jpg
-
przeciemnianie szyb cena?
Ja w Radomiu za wszystkie szyby 350zl okolo 5 godzin roboty i autko wyjechalo cacy
-
Felgi 17'' do avanta ?
Tak kupilem ale jeszcze nie zalozylem,w sobote moze mi sie uda jak założę to wstawie foto
-
dziwne brzeczenie podczas jazdy
Witam Koledzy jest srawa, poniewaz cos brzeczy mi w przednim prawym kole tylko podczas jazdy. Lozysko wypada - sprawdzone. Dzwiek jest taki jakby ABS się załaczał tylko na jednym kole. Jest mozliwosc odpiecia ABS-u zeby sprawdzic czy to pompa siada? Moze ktos ma jakies pomysły?
-
Felgi 17'' do avanta ?
Dzięki wielkie kolego To jade z rana obejrzeć
-
Felgi 17'' do avanta ?
Witam Potrzebuje szybkiej pomocy,mam okazje kupic fajna felge 7,5 z et 37 otwor centrujacy 66,5. Oponki mam 205/50/17 i teraz pytanko czy takie et bedzie pasowało?
-
Zrobiony soft - proszę o ocenę
Kolego ile ta przyjemnośc Cie kosztowała?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Czy mamy na forum stolarza/firmę zajmującą się realizacją mebli na wymiar?
mój szwagier robi meble na wymiar,i robi naprawde dobrze, takze polecam nr.606 815 713 tutaj masz linkna fb jest kilka zdjec jego prac https://www.facebook.com/profile.php?id=100008252686665&fref=ts
-
wymiana wachaczy przód
bierz kolego MS i bedziesz zadowolony Za caly komplet zaplacisz lekko ponad 500zl a za lemfordera prawie 2000 tysie albo ponad, takze lepiej wymienic sobie 2 razy na nowe MS i miec tysia w kieszeni , a wszystko zalezy od tego jak i gdzie jezdzisz decyzja nalezy do Ciebie pozdro
-
wal napedowy
Koledzy mam pytanko odnosnie walu napedowego w a4 2003 listopad silnik bfb skrzynia manual 6 biegowa. Szukam pilnie walu poniewaz moj podczas kolizji sie rozczepil potrzebuje nr katalogowy albo ktore beda pasowaly u mnie jest oznaczenie 101 D
-
Takie o to to
w tamtym roku cala skladka tj. oc,ac,nw,assistance lux i szyby ponad 1800zl,natomiast w tym roku za ten sam pakiet wyszlo okolo 1300zl
-
Takie o to to
dzieki kolego ale juz autko sie naprawia nie wyglada to w rzeczywistosci tak zle jak sie wydawalo a autko ma byc gotowe juz w ciagu tygodnia
-
Takie o to to
Dzieki za odpowiedz Kasę juz wyplacili dokladnie 13100zl Teraz zalatwiam czesci i wstepnie wycena z robocizna wyjdzie ok 11tysi
mariano1984
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta