Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariano1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariano1984

  1. Małymi kroczkami idę do przodu Moze na nastepny sezon uda sie wrzucic 18 Mi tez sie na poprzednim felunku bardziej podobała, ale musiałem zmienic bo pekły mi 2 szt takze nawet tego nie bylo sensu spawac
  2. szukałem ja ponad pół roku warunkiem było wyposarzenie ktore mam przydałby sie jeszcze szyber no i chciałem czarnego avancika no ale niestety wszystkie były tak zdezelowane ze juz watpilem a hamownie napewno odwiedze tylko wiecznie problem z czasem bo zawsze cos I jest nowy felunek http://oi61.tinypic.com/312txyq.jpg http://oi62.tinypic.com/25i3i84.jpg http://oi62.tinypic.com/8y8jns.jpg http://oi61.tinypic.com/25exvtd.jpg http://oi61.tinypic.com/120gdhg.jpg http://oi57.tinypic.com/105a0ra.jpg
  3. Ja w Radomiu za wszystkie szyby 350zl okolo 5 godzin roboty i autko wyjechalo cacy
  4. Tak kupilem ale jeszcze nie zalozylem,w sobote moze mi sie uda jak założę to wstawie foto
  5. Witam Koledzy jest srawa, poniewaz cos brzeczy mi w przednim prawym kole tylko podczas jazdy. Lozysko wypada - sprawdzone. Dzwiek jest taki jakby ABS się załaczał tylko na jednym kole. Jest mozliwosc odpiecia ABS-u zeby sprawdzic czy to pompa siada? Moze ktos ma jakies pomysły?
  6. Dzięki wielkie kolego To jade z rana obejrzeć
  7. Witam Potrzebuje szybkiej pomocy,mam okazje kupic fajna felge 7,5 z et 37 otwor centrujacy 66,5. Oponki mam 205/50/17 i teraz pytanko czy takie et bedzie pasowało?
  8. Kolego ile ta przyjemnośc Cie kosztowała?
  9. mój szwagier robi meble na wymiar,i robi naprawde dobrze, takze polecam nr.606 815 713 tutaj masz linkna fb jest kilka zdjec jego prac https://www.facebook.com/profile.php?id=100008252686665&fref=ts
  10. bierz kolego MS i bedziesz zadowolony Za caly komplet zaplacisz lekko ponad 500zl a za lemfordera prawie 2000 tysie albo ponad, takze lepiej wymienic sobie 2 razy na nowe MS i miec tysia w kieszeni , a wszystko zalezy od tego jak i gdzie jezdzisz decyzja nalezy do Ciebie pozdro
  11. mariano1984 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Koledzy mam pytanko odnosnie walu napedowego w a4 2003 listopad silnik bfb skrzynia manual 6 biegowa. Szukam pilnie walu poniewaz moj podczas kolizji sie rozczepil potrzebuje nr katalogowy albo ktore beda pasowaly u mnie jest oznaczenie 101 D
  12. w tamtym roku cala skladka tj. oc,ac,nw,assistance lux i szyby ponad 1800zl,natomiast w tym roku za ten sam pakiet wyszlo okolo 1300zl
  13. dzieki kolego ale juz autko sie naprawia nie wyglada to w rzeczywistosci tak zle jak sie wydawalo a autko ma byc gotowe juz w ciagu tygodnia
  14. Dzieki za odpowiedz Kasę juz wyplacili dokladnie 13100zl Teraz zalatwiam czesci i wstepnie wycena z robocizna wyjdzie ok 11tysi
  15. U mnie w BFB koncowka 2003r jest 6 biegowa skrzynia a co do oznaczen niewiem nigdy tam nie zagladałem
  16. mariano1984 odpowiedział(a) na mariano1984 temat w 1.8T
    Ogólnie 1.8 t silnik BFB kolega JawoR36 juz mi ogarnia pas ale dzieki za info dynamiquedci
  17. mariano1984 odpowiedział(a) na mariano1984 temat w 1.8T
    Dzieki kolego za odp,ale za 1-1,2 zl to powiem Ci ze cięzko znaleść komletny Na allegro jest ich bardzo mało a jak sa to krzycza od 1,5-1,8 zł. Dlatego pytam o pas z 1.9 bo znalazlem kompletny przod a nawet kilka w cenie 2,5- 3200,a kupujac wszystko osobno wyjdzie troszke drozej
  18. mariano1984 odpowiedział(a) na mariano1984 temat w 1.8T
    Kolego i znalazłes ten pas,duzo Cie to kosztowało? Z tego co widziałem wentylator u mnie ocalał i zastanawiam sie czy nie zaczac kompletowac całego pasa osobno. Ma ktos moze jakis schemat budowy pasa,co wchodzi w skład? Z tego co sie orientowałem to pas nowy goly kosztuje od 200-300 chłodnice po 200 zamienniki no i za wentylatory krzycza ponad 500. i nie wiem co jeszcze a tak wogole ile powinno byc wentylatorów w silniku BFB? u mnie jest jeden i zaluzja,czy tak powinno byc?
  19. mariano1984 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Mialem ostatnio stłuczke i musze wymienic kilka rzeczy czyli pas przedni,maske,blotnik,zderzak i lampy. znalazlem kompletny przod od 1.9tdi. Pytanko czy pas od 1.9 bedzie pasowal do 1.8t bo sprzedajacy twierdzi ze tak. Prosze o podrzucenie jakiegos info.
  20. mariano1984 odpowiedział(a) na sidoke temat w 1.8T
    ja mam Valvoline 5w30 i nic mi nie bierze , od wymiany do wymiany trzyma stan
  21. mariano1984 odpowiedział(a) na sidoke temat w 1.8T
    w moim BFB zaczeło gwizdac jak zregenerowałem turbo, wczesniej było cicho
  22. kolego a wymieniałeś filtr kabinowy? mozesz zacząc od tegoto nie duzy koszt bo papierowy lekko ponad 20zl kosztuje,ja tak tez miałem i po wymianie wszystko jest oki
  23. tak przod tez mam przyciemniony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.