Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariano1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariano1984

  1. wymienilem panel wsadzilem od a3 i dziala wszystko tak jak powinno tylko klima nie dziala,czy mzliwe jest ze z braku freonu nie zalacza sie? sniezynka swieci gdy wlacze, dmuchawa od razu sie zalancza,tylko nie leci zimne Pozdrawiam
  2. Pozyczylem od szwagra sterownik od benzyniaka audi 80 i na jego bez problemu moge przelaczyc na kratki na nogi czy tez na szybe,silniczki bez problemu zmieniaja polozenie,ale klimy nie da sie zalaczyc,sniezynka zapala sie tylko przy nacisnieciu guzika,gdy go puszcze to gasnie.Wiec musze szukac panela.Czy panel od benzyny mozna zamontowac do diesla,jest jakas roznica? Co moze byc z ta klima?Prosze o pomoc. [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 14:05_________________________________________________I szukalem naprawde tylko nikt nie mial tak ze wyskoczyl mu blad czujnika g110,wymienil go i u innych problem znikal,a u mnie caly czas pokazuje ten blad mimo ze wymienilem czujnik,z kompa nie da sie usunac tego bledu,dlatego napisalem do was.
  3. Witam wszystkich. Mam problem z climatronikiem,problem polega na tym ze nie dziala nic poza regulacja sily nawiewu,ustawianie temp. nic nie daje czy jest na lo czy hi to i tak daje cieplo.Sprawdzalem na panelu bledy i wyskoczyl mi 6.1 czujnik temperatury cieczy chlodzacej.Wymienilem ten czujnik i nic,wszystko bez zmian.Po podłaczeniu pod kompa nie da sie usunac bledu.Nadal nic nie dziala.Co moze byc przyczyna dodam ze przy uruchomieniu silnika climatronik miga przez jakies 2 minuty.Szukalem na necie ale nic nie znalazlem. Prosze o pomoc.
  4. :> [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.