Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z klimatronikiem


mariano1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z climatronikiem,problem polega na tym ze nie dziala nic poza regulacja sily nawiewu,ustawianie temp. nic nie daje czy jest na lo czy hi to i tak daje cieplo.Sprawdzalem na panelu bledy i wyskoczyl mi 6.1 czujnik temperatury cieczy chlodzacej.Wymienilem ten czujnik i nic,wszystko bez zmian.Po podłaczeniu pod kompa nie da sie usunac bledu.Nadal nic nie dziala.Co moze byc przyczyna dodam ze przy uruchomieniu silnika climatronik miga przez jakies 2 minuty.Szukalem na necie ale nic nie znalazlem.

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z climatronikiem,problem polega na tym ze nie dziala nic poza regulacja sily nawiewu,ustawianie temp. nic nie daje czy jest na lo czy hi to i tak daje cieplo.Sprawdzalem na panelu bledy i wyskoczyl mi 6.1 czujnik temperatury cieczy chlodzacej.Wymienilem ten czujnik i nic,wszystko bez zmian.Po podłaczeniu pod kompa nie da sie usunac bledu.Nadal nic nie dziala.Co moze byc przyczyna dodam ze przy uruchomieniu silnika climatronik miga przez jakies 2 minuty.Szukalem na necie ale nic nie znalazlem.

Prosze o pomoc.

Jest na tym forum wystarczająco dobrze opisane, co należy zrobić.

Szukalem na necie ale nic nie znalazlem.

Prosze o pomoc.

Słabo szukałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyczylem od szwagra sterownik od benzyniaka audi 80 i na jego bez problemu moge przelaczyc na kratki na nogi czy tez na szybe,silniczki bez problemu zmieniaja polozenie,ale klimy nie da sie zalaczyc,sniezynka zapala sie tylko przy nacisnieciu guzika,gdy go puszcze to gasnie.Wiec musze szukac panela.Czy panel od benzyny mozna zamontowac do diesla,jest jakas roznica?

Co moze byc z ta klima?Prosze o pomoc.

[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 14:05_________________________________________________I szukalem naprawde tylko nikt nie mial tak ze wyskoczyl mu blad czujnika g110,wymienil go i u innych problem znikal,a u mnie caly czas pokazuje ten blad mimo ze wymienilem czujnik,z kompa nie da sie usunac tego bledu,dlatego napisalem do was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A6 C4 klimatronik bedzie hulał równiez ale najlepiej poszujak z takiego samego rocznika jak masz u siebie a pb czy on to nie gra roli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Czasami ten z C4 nie będzie mógł wysterować sprzęgła klimatyzacji. Spotkałem się z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Czasami ten z C4 nie będzie mógł wysterować sprzęgła klimatyzacji. Spotkałem się z takim problemem.

tego to nie wiem do końca ale znajomy w a4 wsadził sobie panel klimy z A6 C4 i wszystko mu działa nalezycie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienilem panel wsadzilem od a3 i dziala wszystko tak jak powinno tylko klima nie dziala,czy mzliwe jest ze z braku freonu nie zalacza sie?

sniezynka swieci gdy wlacze,

dmuchawa od razu sie zalancza,tylko nie leci zimne

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wentylator się załacza.Mozliwe ze mie masz juz czynnika w układzie i klima nie bedzie działać jedz nabij i wszystko powinno byc ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem ze nie patrzylem czy wentylator sie załacza,sprawdze jutro,a z czynnikiem to musze sie wstrzymac bo bida w kraju.Dzieki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...