Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co ty ...na nieustraszonego lukałem... kurka takiego mustandzika bym przyjął
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok zatrudniam Cię :gwizdanie: na PW podam stawkę :polew: można by dawać na kreche.....a później tylko by sie ściągało :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o żesz ....a ja przed wypłatą .... Ty dużo gadasz to nawet nie zarobisz na to co wygadasz :polew: tu może troche gadam ale na spocie to raczej będzie cinko :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o żesz ....a ja przed wypłatą ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jak się zjawiłem na spocie to bałem się odzywać... świeżak to niewiele ma do powiedzenia... potem to nawet nie było kiedy się odezwać bo taki Madas czy kto tam to cały czas miał nawijkę Ty się niemartw drosdek.....ja tak samo nic chyba nie będe mówił ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. oj ja gdzieś na szarym końcu ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ma dziewczyna gadane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem tiaaaa chcesz przeczytać 20 nowych wiadomości zanim wyślesz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tak dalej będzie to przydałby się jakiś czat :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
40stron... dawno tak nie było... :gwizdanie: pare świeżaków i mała reaktywaja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia a Yelo co porabia?? w pracy siedzi...a czemu? aaaaa a nie no tak pytam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia a Yelo co porabia??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i prawidłowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja byłem kawke zrobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to Madas sam nie robiłem Pierwszy raz jadłem to uciotki w tedy sama to robiła a dzisiaj poprostu zakupiłem w sklepie coś na szybkiego [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 19:26_________________________________________________ hehe ja pamietam jak bylem z ekipą w knajpce.....i właśnie chcieliśmy to zamówic hahaha do dzisiaj pamietam jak kumpel sie pytal goścince co to jest.....A ten cordon to z czym :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cordon bleu....taki ala kotlecik a w srodku masz szynke i ser Pycha nigdy tego nie jadłam No to polecam mi smakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cordon bleu....taki ala kotlecik a w srodku masz szynke i ser Pycha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jeszcze cordona jakos wcisłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No jak w życiu...są ludzie i ludziska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats no prosze i nawet ja sie załapałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie tam już dawno nie było, aż się dziwie że mnie widać [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 18:51_________________________________________________dobra... ja uciekam, do później no narazie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przerwa I co tam dużo pracy ?? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00