Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. tłumaczenie historyjki... czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum przecież Azunia nas nie dręczy ona nas poprostu pobudza do życia :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:03_________________________________________________ tłumaczenie historyjki... czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:01_________________________________________________ Siedzę w domu, na forum, zaraz idę sobie coś wszamać bom głodna... ale bym sobie zjadła longera z KFC. ja jestem po lazani teraz musze spalić
  2. Ooo Azunia cześć A u mnie akurat ok Relaksik przy kawuni Cześć Rako Ja kawuni nie piłam, ale coś zimnego :gwizdanie: A tak co tam...? A tak jak mówiłem ok Dopołudnia pozałatwiałem to co miałem do zrobienia. A teraz w domku....chlapa na dworze że masakra ;/ W taką pogode to zbytnio nic się niechce. A u Ciebie co tam?
  3. Ooo Azunia cześć A u mnie akurat ok Relaksik przy kawuni
  4. dopołudnia miałem co robić a teraz relaks
  5. Powiem tak... generalnie nie miałem gdzie wrzucić 4 Pierwszy raz w życiu wyprzedziłem kogoś na 1 biegu - do 50 km się krecił Potem 2 do 140 i droga się kończyła A jakie spalanie się pokazywało ??
  6. Madas...prosto do mojego garażu jak możesz
  7. Może kiedyś :gwizdanie:
  8. A z której strony jeśli możesz określic??
  9. no ostatnie czasy to cale dnie tu siedziałeś aleeee co ty Nieeee...dzisiaj od rana musiałem sprawy pozałatwiać także z lekka zajęty byłem
  10. Ściema Rako - Ty dziś nie miałeś warty na forum ?? Ja ci dam sciema Ja warte a dlacego ...
  11. Witam Panów Witam Panią
  12. Siemanko
  13. Nocki tak, ale tylko piątek i sobota... W razie czego można dzwonić... Numer Ci prześle na PW... A gdyby telefon był wyłączony to znaczy, że nie jeżdże i albo baluje albo śpie... A dobry dobry... kruczek dzisiaj lukałem na twoje fotencje....musze przyznać że ładną masz tą swoją białą niewiaste No wiadomo... Ach ta moja skromność... to mi też prześlij numerosa....teraz dosyć czesto będe w poznaniu a to różnie ..... :gwizdanie:
  14. A wogóle jak podpiełeś to na starcie wyskoczyły jakieś błędy ?? [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 09:55_________________________________________________Aha a samochodzik stracił jakoś na mocy??
  15. A dobry dobry... kruczek dzisiaj lukałem na twoje fotencje....musze przyznać że ładną masz tą swoją białą niewiaste
  16. Dokładnie zgodze sie z kolegą....za lekko masz zaciągnięty...Zaciągnij mocniej i objaw zapewne zniknie .. pozdro
  17. Jak silnik zimniutki no to spalanie też będzie ciut wyższe.....
  18. Powitać wszystkich
  19. to sie zakreciłem....myslałem ze juz uciekasz przemo oj nie dobrze ...oznaki zmeczenia :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 00:03_________________________________________________dobra też uciekam To narazie
  20. dobranoc no narazie
  21. Miłej nocki
  22. swojskie najlepiej smakuje
  23. Madas w cina nic nie pisze
  24. i tak nikt nie zauważy ... braku jednego Nie pisało coś o skutkach ubocznych ?? :gwizdanie:
  25. o tej godzinie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.