Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tłumaczenie historyjki... czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum przecież Azunia nas nie dręczy ona nas poprostu pobudza do życia :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:03_________________________________________________ tłumaczenie historyjki... czytała gazetkę i piłam kawkę... w sumie pełen relaks a teraz Was podręczę na forum [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:01_________________________________________________ Siedzę w domu, na forum, zaraz idę sobie coś wszamać bom głodna... ale bym sobie zjadła longera z KFC. ja jestem po lazani teraz musze spalić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo Azunia cześć A u mnie akurat ok Relaksik przy kawuni Cześć Rako Ja kawuni nie piłam, ale coś zimnego :gwizdanie: A tak co tam...? A tak jak mówiłem ok Dopołudnia pozałatwiałem to co miałem do zrobienia. A teraz w domku....chlapa na dworze że masakra ;/ W taką pogode to zbytnio nic się niechce. A u Ciebie co tam?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo Azunia cześć A u mnie akurat ok Relaksik przy kawuni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dopołudnia miałem co robić a teraz relaks
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powiem tak... generalnie nie miałem gdzie wrzucić 4 Pierwszy raz w życiu wyprzedziłem kogoś na 1 biegu - do 50 km się krecił Potem 2 do 140 i droga się kończyła A jakie spalanie się pokazywało ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas...prosto do mojego garażu jak możesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może kiedyś :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Skrzypienie z tyłu przy wsiadaniu?
A z której strony jeśli możesz określic??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ostatnie czasy to cale dnie tu siedziałeś aleeee co ty Nieeee...dzisiaj od rana musiałem sprawy pozałatwiać także z lekka zajęty byłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ściema Rako - Ty dziś nie miałeś warty na forum ?? Ja ci dam sciema Ja warte a dlacego ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panów Witam Panią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nocki tak, ale tylko piątek i sobota... W razie czego można dzwonić... Numer Ci prześle na PW... A gdyby telefon był wyłączony to znaczy, że nie jeżdże i albo baluje albo śpie... A dobry dobry... kruczek dzisiaj lukałem na twoje fotencje....musze przyznać że ładną masz tą swoją białą niewiaste No wiadomo... Ach ta moja skromność... to mi też prześlij numerosa....teraz dosyć czesto będe w poznaniu a to różnie ..... :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Problem z kopceniem Audi A4 2003
A wogóle jak podpiełeś to na starcie wyskoczyły jakieś błędy ?? [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 09:55_________________________________________________Aha a samochodzik stracił jakoś na mocy??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dobry dobry... kruczek dzisiaj lukałem na twoje fotencje....musze przyznać że ładną masz tą swoją białą niewiaste
-
[B5 AFN] Skrzypienie z tyłu przy wsiadaniu?
Dokładnie zgodze sie z kolegą....za lekko masz zaciągnięty...Zaciągnij mocniej i objaw zapewne zniknie .. pozdro
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
Jak silnik zimniutki no to spalanie też będzie ciut wyższe.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sie zakreciłem....myslałem ze juz uciekasz przemo oj nie dobrze ...oznaki zmeczenia :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 00:03_________________________________________________dobra też uciekam To narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miłej nocki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
swojskie najlepiej smakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas w cina nic nie pisze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i tak nikt nie zauważy ... braku jednego Nie pisało coś o skutkach ubocznych ?? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tej godzinie??