Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Powitać
  2. ano dokladnie a do tego jeszcze potrzeba spoko wiary a tu akurat tego nie brak ( nie żebym się podlizywał ) :gwizdanie:
  3. ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ?? poczucie humoru Niee no trzeba się troche pośmiać na płacz przyjdzie jeszcze czas....
  4. ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ?? :polew: sorry ale już nie mogę To się śmiechowato zrobiło i to lubie
  5. ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ??
  6. a czemu konspira ??
  7. ze mnie sie polewasz?! Nieeee Tylko z tych historyjek obrazkowych mam nadzieję no cioś Ty za tą kawke jakbym mógł [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:17_________________________________________________ już to powiedziałam dziękować za uznanie i docenienie....
  8. ze mnie sie polewasz?! Nieeee Tylko z tych historyjek obrazkowych mam nadzieję no cioś Ty za tą kawke jakbym mógł [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:15_________________________________________________ kogo? rako jest grzeczny a ja się madaska nie boję :gwizdanie: ej no ja jestem grzeczny :gwizdanie:
  9. kto Ci tam wie.... wiec teraz opisz proszę historyjkę hmmm, ta była na przypomnienie bez opisowa :tongue4: ok Teraz już będe przynajmniej przygotowany na następną
  10. ze mnie sie polewasz?! Nieeee Tylko z tych historyjek obrazkowych
  11. Powitać
  12. Azunia co to się stało ??
  13. to ja już smokiem się woże 2 latka
  14. drosdek...jakąś sesyjke niuni byś zrobił jak jest brudna?? nieeee.... niech sie wypogodzi to wowczas zostanie umyta i na pewno w jakiejs fajnej scenerii zrobie jej zdjecia.... na razie sie nawet za to nie biore... mysle o kupnie nowych alu... ale musial bym sie pozbyc starych... Ja tam pstrykłem dzisiaj chociaz byla brudna ;p w zimowej scenerii jeszcze nie robiłem ;p
  15. to mocne kawy pijesz Nike mocna dziewczyna to mocne kawy [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:55_________________________________________________ to mocne kawy pijesz[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:54_________________________________________________idę na kolacje smacznego
  16. 3 łyzeczki parzonej ...no nieźle
  17. drosdek...jakąś sesyjke niuni byś zrobił
  18. a ja z 2 czubatych :gwizdanie: Ja jedną czubatą ;)a jeśli chodzi o zwykła to dwie łyżeczki Ogólnie tak 3, 4 kawy to norma u mnie...
  19. Jasne, ilość kawy najlepiej pod własne uznanie skorygować Wiem Dzisiaj po tym odgarnianiu śniegu rano jak najbardziej przypasiła kawka A zaspy u mnie że masakra;/ Ale u Was pewnie zero śniegu także jakby co moge sprzedać za dobrą cene
  20. nie smieje się Sie wie No ja jak już pisałem próbowałem
  21. cześć Azunna Próbowałeś Czekolady z kawką? Hej Azunia No śmieje się ze mnie....
  22. Hej Azunia [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:24_________________________________________________ Ano ciężko było fakt troche sie namachałem Ale za to jeszcze zdążyłem sesyjke strzelić zimową
  23. rako troszke pozno pisze, ale z tego co mi wiadomo to na naszych silniczkam bez problemu mozna zrobic 170 KM i 380-390 Nm. taki zapas ma fabrycznie ten silnik... jesli wrzucisz 150 KM to generalnie autko bedzie inaczej chodzic i z tego co czytalem nie szkodzi to temu silnikowi... pytanie czy skrzynia i sprzeglo, ktore masz to wytrzyma... wiem, ze w 2.0 TDI 170 KM dwumas szybko siada, bo silnik moze, ale reszta auta jest przygotowana przez ekonomistow Ano Ale ja tylko tak z ciekawości pytałem jaki zapas ma ten silniczek i powiem że pozytywnie się zdziwiłem
  24. No hej kuruj się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.