Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
piję sobie kawę i się z Was nabijam że się chcecie prać po duupach ale ważne że kończy się zawsze ugodą ... powoli jednak chce mi się spać ... ale jeszcze z Wami posiedzę ...., Azunia BRAWO MADASSS :polew: :polew: ooo historyjka kto tłumaczy hehehe ja mogę się podjąć na moje to jest tak......,,niema to jak po kawie i dobrej zabawie kloca sobie postawić i życie rozbawić'' przeginasz! ;P no fakt z lekka przegięte....ale dopiero poczatki w tłumaczeniu.....;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: ooo historyjka kto tłumaczy hehehe ja mogę się podjąć na moje to jest tak......,,niema to jak po kawie i dobrej zabawie kloca sobie postawić i życie rozbawić''
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: ooo historyjka kto tłumaczy hehehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek mi to juz wisi bo i tak mnie spalą na spocie kurde nie mam zapałek bo nie palę .... a i ochrona nie pozwala palić więc możesz być spokojny i znowu jest motywacja Madas tym razem zeby gaśnice sprawdzić :polew: noooo dobra myśl .... to jednak Cię podpalimy :polew: hehehe nie no pasowanie na strazaka nie musze mieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek mi to juz wisi bo i tak mnie spalą na spocie kurde nie mam zapałek bo nie palę .... a i ochrona nie pozwala palić więc możesz być spokojny i znowu jest motywacja Madas tym razem zeby gaśnice sprawdzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek mi to juz wisi bo i tak mnie spalą na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia przez Ciebie spać mi się nie chce ...bo czekoladokawe wypiłem o 19 godz :polew: oj czekoladowe pierwsza klasa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:bicz3: :polew: :bicz3: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Śmiechowo to ty chyba jeszcze nie widziałeś :> oj no wiadomo finlandzkiej nie postawie tu a czemu nie czekajta coś poszukałem .... coś zielonego ;D i tak dobrze że nie niebieskie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Śmiechowo to ty chyba jeszcze nie widziałeś :> oj no wiadomo finlandzkiej nie postawie tu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe :polew: śmiechowo się zrobiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale temacik sie nakręcił z tymi tablicami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To na spocik założe lepiej ,,no name'' żeby mi sie nie dostało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: Poznań wraca do normy powoli :good: Hehe jedna PSZ też się znalazła jak wy tą rejestracje w poznaniu lubicie wiem ja mam PZ ...... a co PSZ nie jest lubiana czy co .... bo przyjezdny ostatnio przejezdzalem to na CB tekst....znowu jakis cep na PSZ Trza było mu odwalić !!! NIe umiesz ???? :shocked: Tylko że o mnie raczej nie chodziło bo za mocno nie było go slychac a PSZ-ka jedna w poznaniu to raczej nie jezdzi Ach te kobiety....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: Poznań wraca do normy powoli :good: Hehe jedna PSZ też się znalazła jak wy tą rejestracje w poznaniu lubicie wiem Ja zaś bardzo często jestem w samych PSZ :> PSZ kojarzy mi się ze szkółką bramkarzy najlepszą w Polszy ano szkółeczka to fakt bardzo dobra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: Poznań wraca do normy powoli :good: Hehe jedna PSZ też się znalazła jak wy tą rejestracje w poznaniu lubicie wiem ja mam PZ ...... a co PSZ nie jest lubiana czy co .... bo przyjezdny ostatnio przejezdzalem to na CB tekst....znowu jakis cep na PSZ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie Blackmania nima jak chrom
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: Poznań wraca do normy powoli :good: Hehe jedna PSZ też się znalazła jak wy tą rejestracje w poznaniu lubicie wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzę że Pani sobie przypomniała o klubie :gwizdanie: kiedy na spota wlecicie? No akurat 20-stego świętuje -pyknie mi 30-stka.. Nie wiem w jakim bede stanie........ to jeszcze trochę i emerytura aleś pojechał Niech sobie jedzie nie rusza mnie to :> jak to się mówi co cię nie zabije to cię w zmocni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A gdzie polecacie się najlepiej zaopatrzyc w felunek??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to faktycznie, przydałoby się zmienić drosdek mam identyczne.....ale do tej pory jakoś mi nie przeszkadzały Ale nowy rok wiec nowe zmiany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chcę co prawda zdradzać klubu i wchodzić na klub ttki :gwizdanie:a martwi mnie to że już tam jestem zarejestrowana, ale tam straszna bieda jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 21:13_________________________________________________ tak jakoś wyszło... kłócę się ze sobą i zastanawiam nad innymi alu... nie wiem czy finanse pozwolą... może ktoś się wymieni z dopłatą Jeśli nie to moje odnowie ;( a jakie masz? też na wiosne coś będe myślał....ale stare raczej zostawie i będe miał na nie zimówy [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 21:15_________________________________________________ Powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek....tak kobiete chcesz rozbierać?? rozumiem że od nóg zaczynasz :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze mieć co powspominac [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 21:00_________________________________________________ A tak poza tym to co to za jeden biały sedan na naszych felach a ta biała niewiasta na starcie glandzko wygląda musze przyznać ...czerń jest piękna ale biel także