Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko już nie frytki :gwizdanie: fante [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:40_________________________________________________z nutellą fanta siii tylko nie cole....murzyni w niej nogi moczą....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko już nie frytki :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartuś bo sobie przegrzebiesz... :gwizdanie: :gwizdanie: heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie: Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek. Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: hahaha :polew: Czego rżysz ??? :naughty: z ciebie uWAŻAJ Z KIM TAŃCZYSZ BO JAK WJADE DO TYCH SZAMOTUŁ... TO POPAMIĘTASZ nieee no luzzz odpuszczam...nie no naprawde....tak...nom...ehe...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eeee jeszcze jest dobrze pozatym jutro rano można pospac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj no szczery jestem hehe nie no joke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie: Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek. Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: hahaha :polew: Czego rżysz ??? :naughty: z ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario T opuść se, i tak do końca nie dojedziesz bo stale będą następne chyba sam na to wpadł bo go już dawno nie ma tutaj :gwizdanie: Azunia, fantastic, Madas, rako1987, vario-tech, przemo86 i 0 Gości przegląda ten wątek. Slepy czy nie widzisz ?????!!!!!!!! A ja to co ?????????? :evil: hahaha :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgubiłem się byłem zapalić a żałuj był nawet kawałek o Tobie daj mi namiary na tą strone bo nie ogarniam tego moment tylko spis treści poszukam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgubiłem się byłem zapalić a żałuj był nawet kawałek o Tobie [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:24_________________________________________________ zapewne no co niech sie naszuka Dobre ćwiczenia zwrokowe dla oka tzw. gimnastyka gałki ocznej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgubiłem się byłem zapalić a żałuj był nawet kawałek o Tobie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zauważyłem :gwizdanie: ciekawe czy coś napisze w domu wariatów niewiedziałem że tak łatwo trafić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas, a Ty co, nie wiedziałeś co napsać to wszystkie wklepałeś kolejno?! chciałem pokazać co u mnie za emoty są nad oknem do wysyłania postów i zapytać czy u Was jest tak samo :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:17_________________________________________________ :polew: :polew: nie pal więcej tego gówna śnieg dzisiaj rano odwalałem z przejazdu - chyba mi zaszkodziło jak był żółty i zjadłeś to mogło... hahaha :polew: dobrze ze nie brązowy.... gastryka by siadla komplet
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas, a Ty co, nie wiedziałeś co napsać to wszystkie wklepałeś kolejno?! Madas jedziesz z historyjką :D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jednego ale straszny wariot Samochwała ooo cześć malutka :gwizdanie: gdzie Ty sie podziewałałaś chyba gdzieś to słyszałem......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chwaliłem się 1.5 roku temu zmierzone na hamowni przenośnej 173KM 340NM chyba 1.5 roku temu no mówię .... a co nie było wtedy Przema :polew: był Przemo ale Yelo... a to kuurwa widzisz pomieszało mi się od tych frytek :polew: pewnie z biednej bidronki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na kocie wory :polew: :wink4: no jak możesz o tej porze każda pora dobra grunt to towarzystwo :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie to 2.5 się kiepsko z dołu zbiera... najbardziej zapierdalam po mieście służbówkami moje V6 super na trasę... moja v-ka mimo to że bena to też dostaje ducha dopiero od 3,5 tys/obr :gwizdanie: mój klekot od 2tys ale od dołu masakra... latem jak jest gorąco to od 2500 dopiero coś się dzieje turbo - dziura myślałeś nad jakimś chipsem ? wiem ze dziura... chipsa już mam odkąd go kupiłem 2.5 tak maja że zaczynają wysoko ciągnąc... a latem już w ogóle... nie pochwaliłeś się :gwizdanie: ile masz koni po tym wirusie? kto jest chory ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak ci po pupci naklepie to nie będziesz Madas ale masz dobrze ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i znowu biją :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto sie w mojego posta w pierd... No cały czas byłem i czytalem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem a Ty? zeby tak o mnie chociaż ktoś w spomniał czesciej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem a Ty? jestem jestem odrazu mówie ze nadązam gdzie kuurwa byłeś :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
starałem się szybko ale nie wyszło :gwizdanie: Jasne!! Bo dajesz sie trzaskać po twarzy jakiemuś tam co Ci z kompa wyłazi i potem nie dajesz rady :polew: już go tak leje ładnych parę lat nooo od kiedy jestem na forum to go leje aż miło No co rekord bije guinessa ...jak pobije to w nagrode łącze mu rozbudują coś za coś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas, Ty to stary wyjadacz jesteś więc łatwo Ci idą moje historyjki no ja w czułem sie w swoją role....było mi łatwiej przetłumaczyc... oczywiście bez urazy Aunia... ;(