Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Ja dziisiaj też troche sie naszuflowałem Ogólnie jak odwilż przyjdzie będzie nieciekawie :gwizdanie:
  2. Powitać
  3. na jakie kloce zmieniłeś??to też może mieć znaczenie......
  4. No napewno Ale raz ze trzeba by mieć troche funduszu na zrobienie sobie jakiejs już lepszej wzmianki no a dwa to autko głównie ma mi służyć jak najdłuzej A w planach i tak zmiany jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku
  5. jak wszystko... po to producent zrobił tylko 131KM żeby auto przejechało z 500000 albo więcej... po chipie na pewno będzie mniej a ile? kto to wie...[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:42_________________________________________________ i więcej napisałem ja po prostu napisałem to samo w bardziej syntetycznej formie ja poprostu dodałem wszystkie etapy rezania bez szczególnego zagłębiania się w mechanikę Spoko Ogólnie za chipowanie się nie biore wystarczy mi to co mam
  6. a co z żywotnoscią smoka??....szybciej ze tak powiem w d*p...dostaje??
  7. to zależy od Ciebie... możesz zrobić sam program, możesz też zmienić turbo na większe, większe końcówki wtrysków, wrzucić FMIC... w zależności od tego na co się zdecydujesz będziesz miał od ok 170KM do dobrze ponad 200 znajdź użytkownika dzodzo i zobacz co on z autem zrobił a silnik miał taki sam ze 131 do 200 aż tyle idzie wyciągnąć na tym silniczku?? niewiedziałem....
  8. samym chipem ponad 80KM więcej? [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:25_________________________________________________ proszę http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t101284.0.html;highlight=moment+moc Panowie jak już jesteśmy na tym temacie....to ile mógłbym wycisnąc ze swojej niuni?? Czy po z chipowaniu trzeba zmieniac turbo ??Ogólnie zielony w tym jestem a spytac nie zaszkodzi
  9. Esa Malika miała chyba zmierzone 320KM i to było B7, a Kuredu miał chyba 275KM ośkę i z rolki wygrywał taką stadnine mieć pod maseczką ...bajecznie No nic czas na kawencje....
  10. drosdek nie bój żaby 21 będe jeszcze zdążysz wypić moją kawe :gwizdanie: Mam nadzieje że w niedziele akurat nie przypadnie mi robota na targach bo to różnie....ale jestem dobrej mysli
  11. masz tylko masz same zdjęcia jak i ja... to też jest podpis... w przyszłość zrób zdjęcia w poziomie to będą mogły być szersze... i trzeba by je przed wrzuceniem na serwerek obciąć z dołu i z góry Aha spoko dzieki za pomoc
  12. UWAGA !!! Podpis (razem z obrazkiem) nie powinien przekraczać rozmiaru 5 linijek tekstu. Maksymalny rozmiar obrazka/bannera umieszczonego w podpisie, pod warunkiem, że nie ma nad/pod nim tekstu to 768px × 100px (wielkość w miarę rozsądku). Jeżeli nad/pod obrazkiem znajduje się tekst jego wysokość musi być mniejsza (patrz 1 zdanie). Nie przestrzeganie tych zapisów będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem wszystkiego co jest w podpisie. Zarząd Klubu nie jest zobowiązany informować osoby zainteresowanej o usunięciu podpisu niezgodnego z Regulaminem Forum.[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 16:00_________________________________________________cytat z regulaminu forum no ale teraz podpisu już niemam [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 16:03_________________________________________________musiałem pokusić się znalazłem dzisiaj czas i popstrykałem w zimowej aurze
  13. nike dzięki masz piweczko u mnie A czemu nie jest zgodny??
  14. jakie masz oponki u siebie? 195/60 R15 jakieś continentale...[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 15:39_________________________________________________ podeślij to co masz w podpisie tu na wątku... Jest Audiczka 1.9 Tdi 131ps (((:RAKO:))) Była Brava
  15. Siema Jak dzionek Wam mija ?? Ogólnie potrzebuje szybki kurs ,,html" może ktoś się pofatyguje i pomoze koledze......chciałbym żeby te dwa zdjęcia w podpisie były w równym poziomie z koziołkami.....z góry dzięki za pomoc...
  16. a pedał od sprzęgła jak ci chodzi ?? leciutko czy ciężko??
  17. hmm....czyżby coś z sprzęgłem...
  18. No to ja też zmykam Dobranoc powiem sam do siebie
  19. Uuuu wszyscy uciekają....no ale ja też musze się przyzwyczajać koniec lenistwa [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:44_________________________________________________ 3maj sie
  20. Miłej nocki Jeszcze raz dzieks za przepis
  21. czosnek jaaa....A jeśli chodzi o moje ulubione danie to jest proste ,,Gzik i pyry" bomba
  22. tak była gadka na spocie i pewnie 21.2 owrócimy do tego tematu .... Aaa no to mam nadzieje że sie przyłącze do tematu A propo jadła jeszcze.....ostatnio jestem na temacie warzyw przygrzewanych na patelce
  23. jaki wątek? no normalny ... zakładasz wątek w dziale WLKP i kto będzie miał coś ciekawego tak jak Twój przepis z kawą który bankowo zrealizuję jutro .. pisze w poście .... a kto chce to sobie pichci .... np: Czekolada ala Azunia : aaaaaa aaaaaaaaa aaa aaaaaaaaa smacznego Pomysł z wątkiem fajny A sorki Madas że w spomne....jest jakaś szansa na te koszuleczki z koziołkami??
  24. ja tam się sprawdzam jako kucharz kuchnia eksperymentalna ale na razie ludzie żyją :gwizdanie: hmm...może bomba z opóźnionym zapłonem ?? hehe nie no joke Nie powiem też cosik bym upikcił ale zawodowcem to nie jestem
  25. mojej babci książke ze skanuje człowieku pascal się chowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.