Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaraz Ci wyślę, Madasku Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie: no zapowiada się mega smacznie ... to cos dla mnie :kox: :kox: dzięki Rako za PW od Azuni :kox: no pozwoliłem sobie użyć sposobu kopiuj i wklej Nie pomyślałem o prawach autorskich ajjjj Masz szczęście że to tylko przepis :gwizdanie: ano....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaraz Ci wyślę, Madasku Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie: no zapowiada się mega smacznie ... to cos dla mnie :kox: :kox: dzięki Rako za PW od Azuni :kox: no pozwoliłem sobie użyć sposobu kopiuj i wklej Nie pomyślałem o prawach autorskich ajjjj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaraz Ci wyślę, Madasku Ja też nie mam konta na NK :gwizdanie: hehe wszyscy nie mają .... Jutro zdam relacje z kawencji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro będe eksperymentował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eeeeh....kawencja się skończyła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak lubisz słodycze, a dokładniej czekoladę to jest to jak znalazł.... Jak widze słodyce to kwice ... [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:00_________________________________________________A teraz pytanko z innej beczki....co nie którzy maja tu konta na nk? W czoraj tak wieczorkiem przysiadłem chciałem kogoś znaleść ale jak zobaczyłem ilość osób na koncie klubu to sobie odpuściłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia to jak leci ten przepis na kawe?? Może sobie zaserwuje jutro [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:56_________________________________________________aaa dzięki wielkie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jak się zjawie to będe musiał kogoś poprosić o diagnostyke.....Wszystko chodzi ogólem ale tak dla swojej pewności
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ustawiałem kąt w trysku?? właśnie na spociku chciałem żeby mi ktoś podpiął niunie pod vaga....czasem miałem problem z odpalaniem chociaz po wymianie świeczek. Ale teraz wlałem STP i ci powiem że zdziwiło mnie bardzo pozytywnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A cio z samopoczuciem kłopoty ?? Troszke łepek pobolewa ale to rodznne Tak poza tym ok A u mnie też dzisiaj co nie którzy właśnie narzekali na głowe...chyba też przez tą pogode. No ja po 5 kawach jakoś sie 3mam Ja mam fajny przepis na kawę czekoladową, smakuje jak czekolada na gorąco a jest z kawą hmm...brzmi ciekawie Nawet bardzo ciekawie... Ja poproszę ten przepis... :> Wyślę Ci na PW, ok? To ja też się dołączam :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A cio z samopoczuciem kłopoty ?? Troszke łepek pobolewa ale to rodznne Tak poza tym ok A u mnie też dzisiaj co nie którzy właśnie narzekali na głowe...chyba też przez tą pogode. No ja po 5 kawach jakoś sie 3mam Ja mam fajny przepis na kawę czekoladową, smakuje jak czekolada na gorąco a jest z kawą hmm...brzmi ciekawie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:41_________________________________________________ ja też jestem chętny, poza tym chyba Madas, Fantastic, Vito_ i Ty to już jest 5 - brakuje jeszcze 5 więc kto się pisze ? cholerka....niunie poobijam a czym do roboty bede sie woził
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kata ma wyciągniętego idzie jak strzała lol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A cio z samopoczuciem kłopoty ?? Troszke łepek pobolewa ale to rodznne Tak poza tym ok A u mnie też dzisiaj co nie którzy właśnie narzekali na głowe...chyba też przez tą pogode. No ja po 5 kawach jakoś sie 3mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehehe a może poczekamy do pierwszej wypłaty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A cio z samopoczuciem kłopoty ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nike a wróciłem Prace załatwiałem Juz pisałem wyżej Jest dobrze bo w końcu zaczynam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No rozumiem...ale to nie tylko u Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kruczek jestes i co tam na spocie ?? Chyba jak sie nie myle twój pierwszy debiut?? Tak debiut... ale byłem tylko jakieś 15 minut bo przejazdem... Się przywitać i podpytać parę rzeczy... Ale ogólnie to spox... No to gites a planujesz na 21 przyjechać??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kruczek jestes i co tam na spocie ?? Chyba jak sie nie myle twój pierwszy debiut??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiesz nie chodzi o to....nie lubie być nie słowny...a w tym przypadku wyszło jak wyszło i mi nie powiem ale głupio. bez przesady .... wiadomo że człowiekowi czasem coś wypadnie i nie ma się na to wpływu .... ważne że wszystko jest w porządku Ano wszystko gra [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:10_________________________________________________A jak tam projekcik z koszuleczkami z naszymi pięknymi koziołkami są jakieś szanse że cosik się ruszy w tym celu?? [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:37_________________________________________________No nic kawencje sobie zrobiłem ....troszke posiedze. Trzeba korzystań bo niedlugo do pracy heh
-
[B5 AFN] Sprężyny do 1.9tdi avant
no u Ciebie felunek...też zrobi swoje.... Ja u siebie mam po -35 ale fele 15...i jak dla mnie wystarczajaco Na wakacje przecież też chce załadować sie troszke a nie trzeć d*p...o asfalt
-
[B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
a robiłeś coś wogóle przy układzie napędowym ??
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych sprężynach
Polecam -35 będzie idealnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiesz nie chodzi o to....nie lubie być nie słowny...a w tym przypadku wyszło jak wyszło i mi nie powiem ale głupio.