Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurka ale sypie jutro trzeba będzie szpandel mieć na wyposażeniu Tak dalej będzie sypać to za pług będe robił moją niunią :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze masz klapke z innego a4... [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:44_________________________________________________ tzn a bo to wszystko przez wicka on miał na dupe dostać :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Skrzypienie przodu
co za 20 zeta można kupić do zawieszenia
-
[B5 AHU] Brak siły na wyższych obrotach
może...a może nie.... :gwizdanie: No ja osobiście doradzam najpierw podpiąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha dzieki to sie uspokoiłem A dzieje sie to tylko jak jest zimny tzw. poranny rozruch
-
[B5 AHU] Brak siły na wyższych obrotach
Trzeba będzie podpiąć pod kompa....tak to będzie ciezko cosik zdziałaś..... P.S. Jak zakładasz temacik to pamietaj o prefiksie
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
mój ma aktualnie 169 tys. A czy był cofany czy nie tego niewiem. Najważniejsze że silniczek w kondycji Byle oleje, płyny i do przodu
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
ciekawa sprawa..... a byłeś na diagnostyce?? ile masz % zużycia??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zakręciłem się już tyle postów :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe dobra bo tu widze schodzimy na temat obcy mi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś sobie przepie... i to mocno lustereczko może być zbite szkoda autka, ja tam wolę inaczej to załatwić :bicz3: bagnetem od oleju przez tyłek Też masz ochotę że się tak cieszysz? z miłej rączki czemu nie :gwizdanie: ha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś sobie przepie... i to mocno lustereczko może być zbite szkoda autka, ja tam wolę inaczej to załatwić :bicz3: bagnetem od oleju przez tyłek [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:08_________________________________________________ kurka no z quatro jeszcze sie nie bawiłem....moze w przyszłości jak zmienie niunie to sie skusze....ale zal narazie jej opuszczać ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś sobie przepie... i to mocno lustereczko może być zbite
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj...ale w topa :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj sie. nawet jezeli dymi a oleju nie ubywa, przyczyna jest uszkodzony egr. no jak podłączałem pod kompa po wyciągnięciu tego wężyka od EGR wykazywało 80 przeszło % a gdy wężyk założyłem 4 z czyms.... Ale na tym spokojnie mozna jezdzic??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak podłączałem pod kompa po wyciągnięciu tego wężyka od EGR wykazywało 80 przeszło % a gdy wężyk założyłem 4 z czyms.... Ale na tym spokojnie mozna jezdzic?? nie przejmuj sie. nawet jezeli dymi a oleju nie ubywa, przyczyna jest uszkodzony egr.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poprostu lubił w dupala ha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie: A co skasowałeś na podwórku??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi....widziałem tam posta twojego jak wypowiadałeś sie przy temacie ,,olej z tłumika" co prawda ja oleju niemam naszczęscie Ale pytanko takie....czasem z rana niunka potrafi mi puscic bąka w odcieniu szaro niebieskim. Dodam że oleju nie bierze i zbierać też sie zbiera....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jezeli nie potrenujesz, wtedy auto robi co chce i nawet esp nie pomoze no zgadza sie ale dzisiaj już refleksu takiego nie będzie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czasem poślizg może mnie drogo kosztować :gwizdanie: Ale musze cos kolorku zostawić na blacie żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po pracy to raczej nie....zaczynam nową robótke...bo niestety umowe mi nie przedłużyli... A wieczorek ok relax mała czarna... Co tam u Ciebie ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________ Pada niestety Ale niunia w garażu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh raczej zmycie już nie pomoże :gwizdanie: