Treść opublikowana przez Rako
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
co do radia...jak niemasz kodu no to czopka najlepiej jakbys popytal może niedaleko Ciebie kogoś znajdziesz co zna sie na tym. A co do aku... :mysli:troche coś nie teges że nieodpaliłeś furki za pomocą kabli;/ a paliwko nie zamarzło w filtrze?? Gdzieś czytałem niedawno posta że problemem było zapowietrzenie filtra...może to...http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_nie_chce_zapalic-t113984.15.html Pozdro
-
Poślizg czy coś z hamulcami ?
no mi się włączało ESP jak w chodziłem w takie lzejsze zakrety bez powodu.....okazało się że za małe ciśnienie w oponach......i dlatego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to jakieś pocieszenie jest hehe ;p Ok a teraz mam pytanko.....kto by był tak uprzejmy i podpioł mi kompa pod autko....chciałbym wykonać mała diagnostyke furki a także sprawdzić czy mam dobry kąt w trysku...Od czasu do czasu bryczka mi zatelepie na zimnym...a świeczki raczej ok. Oczywiście nic za darmo Chce sie w końcu za to zabrać mam troszke czasu a ja ogólnie zielony jestem w tych sprawach jeszcze Pozdro
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
a jakie masz amorki?? Oryginalnie z tego co słyszałem wychodzą olejowo gazowe( na niemieckich autostradach no spełniają jak najbardziej swoje zadanie) ale niestety na naszych polskich drogach odwrotna sytuacja....dlatego masz wrażenie że budą buja....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No elo Ja jako skromny świeżak może w końcu odważe się zjawić Mam nadzieje że nie zjecie mnie swoimi opiniami :gwizdanie: heh pozdro
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
U ,,siebie" miałem namyśli że oni mi sprawdzili tak dla wyjaśnienia
-
[B7 BKE] Nie utrzymuje temperatury silnika
możesz raczej spać spokojnie
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
ja bym jeszcze mimo to spróbował go zreanimować chociaz raz kabelkami....przekonasz sie czy aku....
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
hmmm....ja dzisiaj ojcu fiacika reanimowałem....miał podobną sytuacje jak ty. Tyle że niechciałem mu akumulatora do konca wypierdzielic i podłączyłem kable. Po parunastu minutach odpalił.....
-
[B7 BKE] Nie utrzymuje temperatury silnika
no to masz odpowiedz jesli niechcesz zeby ci znacząco wskazówka spadała to ustaw na 18 w miescie Ja np. u siebie nie widze sensu znacząco grzac samochodu w miescie bo i tak zaraz gdzies stane załatwie co mam do załatwienia i dodom Niech sobie smok grzeje heh
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
ano filtr racja o tym ,,Góral" zapomniałem
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
hmmm.....może akumulator już padł (migające kontrolki) ale z drugiej strony jak piszesz ze caly czas go krecisz....heh Stawiam na aku
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
no spoko Podziel się jutro swoimi postępami
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
ja wymieniłem na BOSCHA za sztuke dałem 45 zł
-
[B5 AHU] Obroty nie wzrastają po odpaleniu i szybko gaśnie kontrolka świec przy -17!!
no może....ale jak toś ma wypierdzielony to raczej go nie pobudzi a tylko gwozdzia dobije :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
Ooo widze kolega z Poznania no ok jesli chodzi o większe szczególy to serwisuje bryke w obornikach Były serwis fiaciola teraz robia wszystkie bryki. Pamiętam że jezdziłem tam od początku z fiacikiem teraz audiczką i jest siii
-
[B5 AHU] Obroty nie wzrastają po odpaleniu i szybko gaśnie kontrolka świec przy -17!!
no w takich mrozach to lepiej nie miec nic powłączane ;/typu klimatronik, radio czy co tam jeszcze macie ;p Odziwo dzisiaj przez okno obserwowałem jak sąsiad mietka odpalał na włączonych światłach ciekawa perpsektywa
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
hehehe rozumiem
-
[B5 AHU] Obroty nie wzrastają po odpaleniu i szybko gaśnie kontrolka świec przy -17!!
no to jak bedziesz wymienial to nieoszczędzaj i wszystkie 4
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
aha ale tym leciutkim czasem dymkiem w odcieniu szaro niebieskim nie musze sie nadto przejmowac?
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
No to chyba zeleży wyłącznie od elektryka. U mnie np. jak aku mi padło i reklamowałem u nich to pierwsze co zrobili kazali mi sprawdzic ładowanie oczywiście u siebie i nic nieplacilem.
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
Po znajomosci wszystko idzie załatwić A na chłopaków nienarzekam Od początku do nich jezdze także zawsze jakis rabacik też sie znajdzie
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
taaaaa....poprostu poszłem w ciemno Pojechałem do ASO i kazałem wymienić wszystkie 4 bez wyjątku Teraz mam pewnosc ze są nowe no i dwa że autko pali bez problemu Aha mam tylko jeszcze takie pytanko. Na zimnym silniczku przy odpalaniu niunia czasem lubi puscic sobie leciutki dymek w odcieniu szaro niebieskim.....czasem pusci a czasem nie ale tylko na zimnym.... Oleju nie bierze.
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
hmm...no szczerze powiem że niewiem ....ale wydaje mi sie że to już nie czasy malucha :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
hmm....osobiście nie słyszałem przyznam sie...... Ale jedno jest pewne niema co oszczędzac....ale z drugiej strony to już nie te akumulatory co mogly wytrzymac po 10 lat nawet..... Osobiście używam Centra Futura 76aAh