Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiem tak jak narazie nie mam z tym problemu ,,czytaj wkurw***ych żon"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chyba nie mam wyjscia heh W niedziele nic sensownego nie robie takze co tam Musze tylko bryke z lekka umyc bo po dzisiejszym dniu istna masakra;/ a na ciemnym to juz wogóle;/ Fajnie jakby pogoda dopisala...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzieki dzieki:) Najlepsze to ze nikogo nie znam ;P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmmm....z chęcią bym sie wybrał to by był mój pierwszy w sumie zlocik.....
-
[B5 AFN] pytanie o zdejmowanie misy olejowej w AFN-nie
zgadza sie tam nie ma uszczelki.....Wymieniałem miske u mojej niuni jakies pare miesiecy temu ponieważ gwint byl pekniety od korka, pełno silikonu nieestetycznie to wyglądało no i przy kazdej wymianie oleju musiałbym na nowa silikon dawać;/ Nie no tak nie mogło byc....zakupiłem na allegro nową miche i zawiozłem do ASO. Wymienili mi i już jest siii:) suchutko no i bez stresu:) Oczywiście troszke mnie to wyniosło...;/ bo smoka musieli podnieść....ale co sie nie robi dla niuni
-
[B6 AVF] Gdzie dostanę taką kostke do radia ?
elo właśnie skończyłem zabawe z radyjkiem A więc zakupiłem kostke co polecał mi ,,wojtek555" (dzieki) powpinałem piny nowiutkie które zakupiłem również na jakze znanym allegro ;p Wszystko śmiga doskonale !! Podświetlenie działa Infomacje wyświetlają sie na fisie Radyjko samoczynnie sie wyłaczy po dluzszym postoju:) Po przekreceniu kluczyka w pozycji wyłaczonej leciutko przygasa no bomba !!! Działa jak dawniej
-
[B6 AVF] Gdzie dostanę taką kostke do radia ?
chyba bede musiał jakos zreanimować bierzącą kostke ;/[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 19:28_________________________________________________Siemka. Dzisiaj zamówiłem sobie radyjko Concert. Słuchajcie pytanko do Was czy bez tej jednej kosci (c1 c2 c3) radyjko będzie mi pykało ?? Predzej czy póżniej i tak sie tym zajme ale chciałbym przetestować radyjko. Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdro
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
Nie nie sam to wogóle nie bede kombinował [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 18:20_________________________________________________może zna ktoś w okolicach poznania dobrego fachowca ?? Niechciałbym oddać niuni jakiemuś pseudo fachowcowi ;/[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 19:17_________________________________________________Chce znowu poruszyć ten temacik bo chyba znalazłem winowajce a w zasadzie tak mi sie wydaje a wiec....wymontowałem nieoryginalne radyjko alpina do radyjka wchodzily 2 kostki pradowy i glosniki. Jak wiecie znajduje sie jeszcze jedna kostka (C1 C2 C3...niewiem jak dokładnie sie nazywa ale mniejsza o to ) Zauważyłem że jest porozrywana z lekka a niektóre kabelki widać było ze sie stykaja....no i teraz pytanko czy jest wogóle taka możliwosć że to one by mi coś fiksowały?? Bo jak narazie po zizolowaniu autko stało 3, 4 dni bez odpalania i pyka bezproblemu nawet na starym aku w sumie nienaładowanym bo pamietam ze ładowałem go pare godzin.Pełen podziwu... Ale tak dla pewności w piatek jade pod kompa podpiąć niunie
-
[B6 AVF] Gdzie dostanę taką kostke do radia ?
Siemka. Słuchajcie mam mały problem.... Postanowilem zamontować sobie radyjko fabryczne (Audi Concert) no własnie wszystko ładnie styka ale ... Jedna kostka jest praktycznie rozerwana...chodzi mi o tą kostke co wychodza kable na glosniki tylne, wzmacniacz i chyba wyswietlacz jak sie nie myle...dla przykładu posłuże sie linkiem którego tu znalazłem: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm (Audi model:Concert CD Grundig, Chorus 2 Grundig.....c-1 c-2 c-3 ta własnie kość...czy idzie ją wogóle gdzies zakupic) chciałbym to doprowadzic do pierwotnego stanu kable mniej wiecej wiem jak idą ale kośc jest w opłakanym stanie;/ Czekam na jakies sugestie ... Pozdro
-
[B6 AVF] Jakie radyjko oprócz chorus??
hmmm....zastanawiam sie nad tym emulatorem zmieniarki tylko właśnie jak to umiejscowic dobrze zeby nic nie latało i jakos wporzo wyglądało....hmm...
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
nio nio fajna niunia Teraz tylko lekko zglebowac, szybki, no i nakładeczki w kolorku
-
[B5 AFN] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja zielona, śliczna choć skromna
Zieleń też jest piękna Ładna czwóreczka Pozdro
-
[B6 AVF] Jakie radyjko oprócz chorus??
dzieki poczytam sobie troche
-
[B6 AVF] Jakie radyjko oprócz chorus??
no właśnie widziałem o wymiarze 2 din ;/ z lekka duże pod radyjkiem zaraz mam konsole od klimy pozniej puste miejsce jakby mały schowek.
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
Spoko dzięki za wyczerpującą odpowiedz Tak jak mówilem włoze najpierw nowy akumulator jak sytuacja sie powtórzy, pojade do fachowca niech sie on pobawi
-
[B6 AVF] Jakie radyjko oprócz chorus??
Siemka Mam do Was pytanko a zarazem prosze o doradztwo. Chciałbym w mojej niuni założyć sobie oryginalne radyjko. Miałem przedtem oryginalnego chorusa ale niestety posiadał on jeszcze wejscie na kasety;/ co mi nie stykało wiec zakupiłem radyjko alpina. Mam go chyba pół roku hmm...ale powiem szczerze ze nie ma jak oryginał lepiej sie komponuje... I teraz pytanko takie jakie mógłbym włożyć do swojej niuni fabryczne zeby wszystko pasiło?? Chciałbym żeby obsługiwało mp3. Na allegro tyle tego ale niewiem jakie bedzie pasowac ;/ Fajnie jakbyście coś doradzili... Pozdro
-
Autko Rako ;)
no kiera lekko wytarta w sumie niewiem od czego to zalezy;/ autko sprawdzalem. Tez mysłałem nad obszyciem....ale niechce zadnego kiczu kupic;/
-
Autko Rako ;)
hehe a ten kabel to wąż hehe świeżo myta była niunia a co do pokrowców to już ich nie ma żeby nie było (pokrowce były w sumie prezentem od bliskiej mi osoby także założylem je) Myśle co by jeszcze pozmieniac...na pierwszy ogień idzie alu a co dalej hmm...jakies sugestie?? Pozdro
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
Spoko dzieki za informacje. Własnie zaraz jade do sklepu dzisiaj sie konczy termin rozpatrzenia gwarancjii, lepiej zeby mi dzisiaj dnia nie zepsuli bo bedzie zle no ale niestety tak to juz jest trzeba walczyć o swoje
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
Zobaczymy co bedzie jak wloze mocniejszego...jak znowu to samo no to zawioze autko do elektryka niech popatrzy. Tylko ciekawa sprawa ze stary mi ciagnął odkad go kupiłem 1,5 roku i czasem auto stało 5 dni no i bez zajakniecia odpalilo hmm....
-
Autko Rako ;)
Dzięki za linka. Narazie pod uwage biore felgi. Co do jakiegoś ospojlerowania to chyba raczej dam sobie spokoj. Ona już i tak jest baaardzo niziutka W sumie podobaja mi sie spokojne zmiany, nie jestem sympatykiem typowego tuningu... Ale jak to ,,Młody" piszesz to jest tylko moje zdanie [br]Dopisany: 28 Maj 2008, 11:08_________________________________________________Witam Mała reaktywacja mojej niuni:) Wpadło mi w reke pare foci z wesela Pomysłałem ze fajnie byłoby je wystawic i Wam pokazac troche w innej osłonie heh P.S. Sorki za takie miejsce parkingowe ale innnego nie było wszystko zajete heh
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
Ok dzieki za rade A tak wogóle to ciekawe czemu miał włozony 65mAh hmm...
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
Ok tak zrobie
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
mhmh.... A wiesz może ile fabrycznie jest przypisany do tego modelu??
-
[B6 AVF] Problem z akumulatorem - szybko się rozładowuje
moge sprawdzic....ale czy alternator da rade podladowac ??