-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tylko nie 28 03 bo pracuję.Każdy inny termin pasi a jak nie to Kwiecień. A te pan to już sie dzisiaj nie używa., ha ha. See you
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No właśnie przez ten ped życiowy to człowiek " chamieje" nawet nie ma czasu poczytać co tam za usterki sie zdarzają innym itp. .bo u mnie jakoś sie kręci bez większych problemów i może dlatego nie zaglądam .pozdrawiam wszystkich i czekam na nastepny termin zlotu ,bo teraz nici. ale na zdjęciach jestem chyba z 2007 .zróbcie teraz i pokażcie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No witam Tak czytam i się pogubiłem jaka ma byc ta data zlotu.Jeśli 070309 to szkoda ,bo wyjeżdzam ale jesli na nastepny tydzień to chętnie. Jeśli chodzi o te rajdy to oczywiście na orietację i najlepiej mieć pilota,dla nie członków obowiązuje chyba jakieś wpisowe.Pozdrawiam
-
[B5 AJM] przekaźnik oświetlenia wewnętrznego
znalazlem ten temat w archiwum ,bo mam podobny problem ,ale nie ma odpowiedzi. Ja też nie mam oświetlenia wewnętrznego ,dodatkowo nie mrugają kierunki jak wlączam centralny /zam, otwarcie/ Gdzie szukać bezpiecznika lub przekaźnika odpowiedzialnego za to....? dzięki
-
[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa
A może to po prostu kończy sie nastawnik w pompie wtryskowej /podszarpywanie na ciepłym silniku przy ruszaniu/ Spróbuj delikatnie naciskac na pedał gazu i zobacz czy reaguje obrotomierz natychmiast czy z mała zwłoką. Prawidłowo powinien reagować nawet na minimalne ruchy pedałem.
-
[B5 AHU] Stuki w układzie kierowniczym
witam ,dołącze sie do tematu ,bo u mnie też troche stuka , a do tego lakko pływa mi samochód podczas jazdy wymieniłem całe zawieszenie ,końcówki sa ok.,bo myslałem że te luzy to powoduja , ale nadal jest to samo Pytanie :czy mozna jakos wykasowac luz na przekładni bo podejrzewam ,że to przyczyna,Od spodu patrzyłem nawet na taka śrubę na przekłani jak by z gumką w środku,ale nic nie ruszam, bo ten temat jest mi obcy,jak niech ktoś powie jak miał taki problem
-
[B5 AFN] Jak zdjąć misę olejową w AFN-nie
No to panowie mnie pocieszyli że mi odchodzi ochota roboty ale te pokapywanie też mnie denerwuje więc jak sie ociepli to sie zabiorę.Będe wymieniał nieszczęsne zawieszenie to i zobacze do nieszczęsnej miski po mału stwierdzam że w tym moim audi jest coraz wiecej kłopotów niz radosci albo te częsci są coraz gorsze, bo przeguby tez do wymiany .Ale jak odkręcę tą miskę to sie podziele wrażeniami.
-
[B5 AFN] Jak zdjąć misę olejową w AFN-nie
w mordkę trzeba odkręcić 4 poduszki czy staczy tylko tą z przodu?A potem co podnieść czymś silnik do góry?
-
[B5 AFN] Jak zdjąć misę olejową w AFN-nie
Witam i pytam .Czy ktoś wymieniał uszczelke pod misą olejową? dziś zauważyłem że w koło misy jest pełno oleju i troche pokapuje ,umyłem silnik od dołu ,śruby od misy niby są dokręcone ale...chciałem ją wymienić ,ale jak wyjąc misę jak tam z przodu jest poduszka ze wspornikami trzeba ją zdemontować czy wózek opuścić???
-
[B5 AFN] pytanie o zdejmowanie misy olejowej w AFN-nie
Witam i pytam .Czy ktoś wymieniał uszczelke pod misą olejową? dziś zauważyłem że w koło misy jest pełno oleju i troche pokapuje ,umyłem silnik od dołu ,śruby od misy niby są dokręcone ale...chciałem ją wymienić ,ale jak wyjąc misę jak tam z przodu jest poduszka ze wspornikami trzeba ją zdemontować czy wózek opuścić??? Pamiętaj o poprawnym nazywaniu tematów. Baskecior.
-
[B5 AJM] Padnięty czujnik albo termostat
dopowiem tylko ,że jak bratu padł czujniik to i przestało funkcjonować ogrzewanie/oczywiście w klimatroniku/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no szybko widzę pojawiły się relację ,trzeba następnym razem wybrać jasniesze miejce, bo ktos pomyśli że to gang e-ki[br]Dopisany: 24 Listopad 2007, 22:00 _________________________________________________Miejce było tak jak na początku ustalone
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja jestem juz w domu myśle że przybęde do tego szanownego grona maniaków kółeczek w rzadku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam myśle że wróce z delegacji i chetnie się dołącze A może obok Politechniki tam jest taki wielki i nowy parking.
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
No to sprawdz kolego czy dobrze ci chodzi ciegno od turbiny /kierownic/ czy sie nie przycina /dodaj gazu na sekunde potem pchnij to cięgno np.srubokrętem i zobacz czy z twoją pomocą nie opadnie do końca/[br]Dopisany: 21 Październik 2007, 21:33 _________________________________________________tu można to obejrzeć http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16358.0.html
andrzej710127
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta