Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dalej drgania po wymianie dwumasa


mariuszsn

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wymieniłem dwumasa i sprzęgło na nowe i nic się nie zmieniło z drganiami, więc co to może być? Sprzęgło teraz jest takie miękkie - ciastowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz grupe 013 uwzgledniajac znaki przy wartosciach po zsumowaniu powinno byc "0"

poprawka w twoim motorku nie ma mozliwosci sprawdzenia tej grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze napisz kiedy te drgania wystepuja.Bo jak na wolnych obrotach to jeszcze plecionka pozostaje i oczywiscie jak koledzy radzą sprawdz vagiem grupe 013 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie mow,ze z powodu drgań wydales mnóstwo kasy na dwumasa w ciemno :kox: bo ja obstawiam plecionke.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz grupe 013 uwzgledniajac znaki przy wartosciach po zsumowaniu powinno byc "0"

poprawka w twoim motorku nie ma mozliwosci sprawdzenia tej grupy

Jak będziesz sprawdzał to wyłącz wszystkie urządzenia, które mogą pobierać prąd - klima, radio itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tymi drganiami byłem w Audi Centrum Wrocław, tam powiedzieli że dwumas, nie uwierzyłem więc potem pojechałem do RS-Auto specjalność grupa VW i tam też to powiedzieli, więc wymieniłem.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 20:14 _________________________________________________Plecionka wygląda na całą, nie ma pęknięć na bokach jak widziałem inne tu na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tymi drganiami byłem w Audi Centrum Wrocław, tam powiedzieli że dwumas, nie uwierzyłem więc potem pojechałem do RS-Auto specjalność grupa VW i tam też to powiedzieli, więc wymieniłem.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 20:14 _________________________________________________Plecionka wygląda na całą, nie ma pęknięć na bokach jak widziałem inne tu na zdjęciach.

moja wygladala jak nowa a calym wydechem telepalo a po wymianie jak ręką odjął :naughty: ona poprostu jest uszkodzona wewnatrz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionka moze wygladac jak nowa ale w srodku jak koledzy pisali moze byc do bani ja tak mialem i tez mowili ze 2 mas poduszki itp za plecionke zaplacilem 30zl o ile pamietam a za wymiane roznie biora ale mysle ze max 100zl ja osobiscie sam wymienialem i jest git z wydechem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzieje sie cos podobnego... ale tylko czasem... w sumie dosyc czesto, drga samochodem gala skrzyni biegow no i okrutnie ukladem wydechowym, po ponownym wysprzegleniu juz jest ok... czy to moze byc wina tej plecionki? czy sprzeglo i dwumas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to sprawdzic potrzebne sa 2 osoby odpalasz autko podnosisz maske jedna osoba niech siedzi w autku druga niech zlapie wydech toz za plecianka oczywiscie jakies rekawiczki trzeba i zeby autko nie bylo nagrzane jesli troszke chopc przestanie sie telepac to znaczy ze plecionka przynajmniej ja to tak zrobilem ,po wymianie plecionki cisza i spokuj i drazek nie skacze jak oszalaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro sprawdze:) a jaki moze byc powod "znisczenia" plecionki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro sprawdze:) a jaki moze byc powod "znisczenia" plecionki??

wypracowanie :wink4:

no wlasnie. wysoka temperatura, zmiany temperatury oraz drgania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie koledzy:) w pon jade na wymiane plecionki i tlumika:)

:naughty:

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...