Treść opublikowana przez Rako
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
no zgadzam sie...ale jeśli tan oleju mu się zgadza...a na fisie wyskakują jakies dziwne błędy....no to może być za duży spadek napięcia.Możliwe że aku nie wyrabia... No ja raczej obstawiam aku no i jak wpomniałem również paliwko....zalej go porządnie i dolej jakiegos porządnego dodatku.
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
Pandzior chodziło mi o to czy jak w jedziesz w jakiś dołek lub cos podobnego to słyszysz jak coś puknie??np. na przejezdzie kolejowym....jakby dobijaly amorki no to byś słyszał .... pozdro
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
sprawć stan oleju poprostu miarką.....czasem czujnik zimą może szwankowac....jak stan jest ok no to może faktycznie ten twoj akumulator to tylko złomować No nowego ci nieda to fakt ale niech da jakiś większy, podładuj a nówke sobie odbierzesz za 2 tyg bo tyle to potrwa. pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok głosik oddany No narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O jakim konkursie mowa jeśli wolno spytac?? [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:46_________________________________________________Ja dzisiaj ojcu fiacika też musiałem pobudzić niestety w czoraj odmówił posłuszeństwa....chyba paliwo...Akumulator kręcił ale nie chiałem go wypierdzielić do końca no i kabelkami po dłuższych próbach dał głos
-
[B5 AEB] Głośne tłumienie
no to może faktycznie proble tkwi w oponach....hmm...poczekaj troszke zobaczysz jak autko będzie sie spisywać gdy przyjdzie troche odwilz....Teraz te mrozy to różnie bywa
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
a dobija Ci mocno?? czy wogóle nie dobija??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no 3m sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zrobie furce nową sesje to jakies fotki obok w stawie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jest źle .... zrób te nawisy i wypośrodkuje Ci te kozły No jest gitarka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawno sie nie bawiłem więc sorki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i koziołki są
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jeszcze źle nie jest....jutro się dowiem czy na targi będe mykał...także jakaś szansa jest P.S. Dzięks za koziołki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w poznaniu....tu w szamoni to nic nie znajde poczciwego. Przedtem tez robiłem w poznaniu prawie a dokładnie to w Man Buss
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakby to powiedziec byłem na miękkiej umowie no i nieprzedłużyli.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też musze w końcu ruszyć z robotą....w chacie to już w sumie co robić niema;/ a jak tak dalej pójdzie to na stacji za 10 zł będe się tankował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja lepiej jakieś koziołki też z majstruje różnie bywa :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem, reset zegara i komputera
Ja bym wymienil.... Do tego porządnie baczek zalej ropką, jakiś dodatek i będzie siiii Teraz na te mrozy lepiej nie jezdzic na oparach....
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
nie musisz odrazu wszystkich czterech. Wymien sobie najpierw 2 z przodu lub z tyłu a w kolejnym miechu nastepne 2 lub jak wolisz. A wszystkie 4 się nadają do wymiany??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niema co się oszukiwać....większość ludzi wogóle się tym nie przejmuje. Mało jest takich osób co jest ciut więcej wyczulonych na jakośc swoich wozów. Moim zdaniem lepiej częsciej się zając pewnymi rzeczami niż później jechac raz na ruski rok do mechaniora i później sie dziwić że tyle trzeba wydac..... Bo jak trafi taki typ na siebie tylko to półbiedy ale gorzej jak autko jest rodzinne....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No zgadza się co nie którzy tylko myślą jakby to obejść....a tak naprawde nie o to w tym chodzi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Od pieczątki 150 zobacz jaką byś miał przebite Ale ok....tu się nie mataczy przecież na forum.... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Gdzie Lublinie sprawdzą mi solidnie i nie drogo zawieszenie i geometrię?
zapytaj u Ciebie w spocikach
-
[B6 AGB] Nie nagrzewa się
U mnie podobnie także luz