Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. no zgadzam sie...ale jeśli tan oleju mu się zgadza...a na fisie wyskakują jakies dziwne błędy....no to może być za duży spadek napięcia.Możliwe że aku nie wyrabia... No ja raczej obstawiam aku no i jak wpomniałem również paliwko....zalej go porządnie i dolej jakiegos porządnego dodatku.
  2. Pandzior chodziło mi o to czy jak w jedziesz w jakiś dołek lub cos podobnego to słyszysz jak coś puknie??np. na przejezdzie kolejowym....jakby dobijaly amorki no to byś słyszał .... pozdro
  3. sprawć stan oleju poprostu miarką.....czasem czujnik zimą może szwankowac....jak stan jest ok no to może faktycznie ten twoj akumulator to tylko złomować No nowego ci nieda to fakt ale niech da jakiś większy, podładuj a nówke sobie odbierzesz za 2 tyg bo tyle to potrwa. pozdro
  4. Powitać wszystkich
  5. Ok głosik oddany No narazie
  6. O jakim konkursie mowa jeśli wolno spytac?? [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:46_________________________________________________Ja dzisiaj ojcu fiacika też musiałem pobudzić niestety w czoraj odmówił posłuszeństwa....chyba paliwo...Akumulator kręcił ale nie chiałem go wypierdzielić do końca no i kabelkami po dłuższych próbach dał głos
  7. no to może faktycznie proble tkwi w oponach....hmm...poczekaj troszke zobaczysz jak autko będzie sie spisywać gdy przyjdzie troche odwilz....Teraz te mrozy to różnie bywa
  8. a dobija Ci mocno?? czy wogóle nie dobija??
  9. no 3m sie
  10. zrobie furce nową sesje to jakies fotki obok w stawie...
  11. nie jest źle .... zrób te nawisy i wypośrodkuje Ci te kozły No jest gitarka
  12. dawno sie nie bawiłem więc sorki
  13. i koziołki są
  14. ale jeszcze źle nie jest....jutro się dowiem czy na targi będe mykał...także jakaś szansa jest P.S. Dzięks za koziołki
  15. w poznaniu....tu w szamoni to nic nie znajde poczciwego. Przedtem tez robiłem w poznaniu prawie a dokładnie to w Man Buss
  16. jakby to powiedziec byłem na miękkiej umowie no i nieprzedłużyli.....
  17. Też musze w końcu ruszyć z robotą....w chacie to już w sumie co robić niema;/ a jak tak dalej pójdzie to na stacji za 10 zł będe się tankował
  18. to ja lepiej jakieś koziołki też z majstruje różnie bywa :gwizdanie:
  19. Ja bym wymienil.... Do tego porządnie baczek zalej ropką, jakiś dodatek i będzie siiii Teraz na te mrozy lepiej nie jezdzic na oparach....
  20. nie musisz odrazu wszystkich czterech. Wymien sobie najpierw 2 z przodu lub z tyłu a w kolejnym miechu nastepne 2 lub jak wolisz. A wszystkie 4 się nadają do wymiany??
  21. niema co się oszukiwać....większość ludzi wogóle się tym nie przejmuje. Mało jest takich osób co jest ciut więcej wyczulonych na jakośc swoich wozów. Moim zdaniem lepiej częsciej się zając pewnymi rzeczami niż później jechac raz na ruski rok do mechaniora i później sie dziwić że tyle trzeba wydac..... Bo jak trafi taki typ na siebie tylko to półbiedy ale gorzej jak autko jest rodzinne....
  22. No zgadza się co nie którzy tylko myślą jakby to obejść....a tak naprawde nie o to w tym chodzi.
  23. Od pieczątki 150 zobacz jaką byś miał przebite Ale ok....tu się nie mataczy przecież na forum.... :gwizdanie:
  24. Rako odpowiedział(a) na Jacek R temat w Audi A4 B5
    U mnie podobnie także luz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.