-
Zawór Westgate 1.8T
witam posiadam 1.8T AEB, wiecie moze dlaczego przy schodzeniu z wiekszych obrotow podczas jazdy badz na postoju ,brzeczy tak metalicznie przy turbinie,zauwazylem ze ciegno od WG nie siedzi sztywnie jest luzne, mozna to regulowac? czy to wina czegos innego za duze cisnienie czy o co kaman? dziekie za info
-
1.8 T szarpie na gazie
koledzy furka smiga wtryskiwacz na 4 cylindrze padl do tego regulacja i zmiana filtrow i jak nowe
-
dobre wryski bo valdki umieraja
"valdki umieraja" a jakie obiawy masz?
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
jakie koszta tych wtryskow?
-
Montaż gazu
tak malo kilosow jak robisz to sie nie kalkuluje chyba ze auto bedziesz mial jeszcze 5 lat ja mam i zaluje ze montowalem bo ciagle cos z tym gazem,a dalem 3200 zl za brc seq 24 ale to w 2010 bylo,takze zastanow sie grubo czy warto gazowac niunie
-
Ciężko pali
cisnienie z listwy ci nie ucieka? sprawdzales zawor w swoim ADR ?
-
Falowanie obrotów po braku napięcia 1.8t aeb + stag 4
Daniel rozwiazales temat?
-
1.8 T szarpie na gazie
cewki moga tez byc trafione aby takie obiawy byly?
-
1.8 T szarpie na gazie
witam forumowiczow szukalem podobnego tematu ale nie ma,moja A4 zaczela swirowac totalnie,posiadam sekwencje BRC seq24 3 letnia od nowosci mam ja, przejechalem na niej 50 tys km ,filtry zmienialem w niej nie za czesto niestety,na tych ostatnich mam zrobione kilka tysi bylem tez na regulacji ale problem jest z moca a dokladnie szarpaniem podczas jazdy przerywa jakby na wszystkie gary nie palil,wbijam 2 dodaje gazu do dechy idzie do 3500 obr i wiecej nie chce a po chwili zalapuje i tak na kazdych biegach sie dzieje ,dodam ze na benzynie wszystko gra,ostatnio odpalalem auto na kable bo na swiatlach mialem fure cala noc,no i po tym odpaleniu gaz padl calkowicie jak sie nagrzeje i przelaczy sie to chodzi jak na 3 gary albo mniej, pedal w podloge i nic szarpie prycha i gasnie wkoncu i tak ciagle sie dzieje ,mapy sie wysypaly czy jak? swiece moga miec do rzeczy cos tez bo mam od 1.8 zwyklej maja kilka miechow ,czy te mapy sie wysypaly?czy cos z osprzetem gazu sie dzieje,jak diagnoza koledzy?
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
a wlasnie to w californi sie dzialo z tego co wylukalem.ktos chyba nienawidzil tego auta:D
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
witam przedstawie wam troche zdjec przerobki B5 na B7 2007 rok. Ci ktorzy planowali cos takiego a nie byli pewni, rozwieje troche watpliwosci <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
opony 215/55/17
chodzi mi o opinie kierowcow ktorzy je maja na seri zawieszeniu i jak to wyglada,a nie jakies gotowce podsylasz
-
opony 215/55/17
witam czy opony 215/55/17 podejda bez problemu do seryjnego zawieszenia i jak to bedzie wygladac?
-
Klapa tylnia LIFT 99'
i jak to ugryzc? zeby nie biegac z kluczykiem i jej nie otwierac tylko zeby otwieralo ja pneumatycznie
-
Klapa tylnia LIFT 99'
ma ktos foto story z takiej rzezby?