Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

loloA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez loloA4

  1. witam posiadam 1.8T AEB, wiecie moze dlaczego przy schodzeniu z wiekszych obrotow podczas jazdy badz na postoju ,brzeczy tak metalicznie przy turbinie,zauwazylem ze ciegno od WG nie siedzi sztywnie jest luzne, mozna to regulowac? czy to wina czegos innego za duze cisnienie czy o co kaman? dziekie za info
  2. koledzy furka smiga wtryskiwacz na 4 cylindrze padl do tego regulacja i zmiana filtrow i jak nowe
  3. "valdki umieraja" a jakie obiawy masz?
  4. jakie koszta tych wtryskow?
  5. tak malo kilosow jak robisz to sie nie kalkuluje chyba ze auto bedziesz mial jeszcze 5 lat ja mam i zaluje ze montowalem bo ciagle cos z tym gazem,a dalem 3200 zl za brc seq 24 ale to w 2010 bylo,takze zastanow sie grubo czy warto gazowac niunie
  6. cisnienie z listwy ci nie ucieka? sprawdzales zawor w swoim ADR ?
  7. cewki moga tez byc trafione aby takie obiawy byly?
  8. witam forumowiczow szukalem podobnego tematu ale nie ma,moja A4 zaczela swirowac totalnie,posiadam sekwencje BRC seq24 3 letnia od nowosci mam ja, przejechalem na niej 50 tys km ,filtry zmienialem w niej nie za czesto niestety,na tych ostatnich mam zrobione kilka tysi bylem tez na regulacji ale problem jest z moca a dokladnie szarpaniem podczas jazdy przerywa jakby na wszystkie gary nie palil,wbijam 2 dodaje gazu do dechy idzie do 3500 obr i wiecej nie chce a po chwili zalapuje i tak na kazdych biegach sie dzieje ,dodam ze na benzynie wszystko gra,ostatnio odpalalem auto na kable bo na swiatlach mialem fure cala noc,no i po tym odpaleniu gaz padl calkowicie jak sie nagrzeje i przelaczy sie to chodzi jak na 3 gary albo mniej, pedal w podloge i nic szarpie prycha i gasnie wkoncu i tak ciagle sie dzieje ,mapy sie wysypaly czy jak? swiece moga miec do rzeczy cos tez bo mam od 1.8 zwyklej maja kilka miechow ,czy te mapy sie wysypaly?czy cos z osprzetem gazu sie dzieje,jak diagnoza koledzy?
  9. loloA4 odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    a wlasnie to w californi sie dzialo z tego co wylukalem.ktos chyba nienawidzil tego auta:D
  10. loloA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam przedstawie wam troche zdjec przerobki B5 na B7 2007 rok. Ci ktorzy planowali cos takiego a nie byli pewni, rozwieje troche watpliwosci <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  11. chodzi mi o opinie kierowcow ktorzy je maja na seri zawieszeniu i jak to wyglada,a nie jakies gotowce podsylasz
  12. witam czy opony 215/55/17 podejda bez problemu do seryjnego zawieszenia i jak to bedzie wygladac?
  13. i jak to ugryzc? zeby nie biegac z kluczykiem i jej nie otwierac tylko zeby otwieralo ja pneumatycznie
  14. ma ktos foto story z takiej rzezby?
  15. Witam klubowiczów czy klapa z lifta B5 sedan 99 rok podejdzie do modelu przed liftem? jakie modyfikacje trzeba zrobic zeby pasowala? pozdrawiam
  16. ja moge polecic Dunlop SP Sport O1
  17. 11 litrow gazu 1.8T z chipem na 180km instalacja BRC 24
  18. za sedana A4 wolali 3500 zl takze wolal bym dobrego lakiernika niz folie
  19. jest mozliwe ale trzeba przystawke rzezbic zeby pasilo do ramki okna bo jest troche inaczej wyprofilowana w b6
  20. loloA4 odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    tylko kuli bo belke wszystko mam ori
  21. loloA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witajcie posiadam u siebie w a4 orginalny hak wypinany westfalia teraz pytanie wszystkie haki westfalia z B5 sa takie same i pasuja? bo musze kupic moj wcielo. pozdro
  22. jak wrazenia po montazu kompletu,poprawilo sie troche tlumienie itp?
  23. 50g mysle ze chodzi o ten olej taki zielony co jest w ukladzie
  24. ile zaplaciliscie za nabicie 650-750g?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.