Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Romanek88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Miałem tak samo u siebie. Problem byl taki ze plywak mi sie odczepil i nie pokazywal ilosci benzyny w zbiorniku. Robota na 10 min i wszystko dziala.
  2. To jest jedno pikniecie..... Wiec to rezerewa tak? Ale wczesniej tego nie zaulwazylem i za kazdym razem tez to nie pika....
  3. Romanek88 odpowiedział(a) na knipex temat w Audi A4 B5
    zgadza sie.. Tez tak mam w swojej audi i nie wiem co jest...
  4. Witam. Mam taka sprawe do Was. Otóż w mojej A4 jak wkladam kluczyk do stacyjki i przekrecam za zapłon to to zaczyna pikac. Znaczy sie nmie pika czaly czas , tylko jeden raz tak kolo 2-3 sek. Wczesniej albo tego nie było albo nie zaulwazylem. Nie wiem czy to pikanie moze oznaczac rezerwe?? Prosze o pomoc. [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
  5. Witam po tak dlugim czasie doszedlem do tego co to jest:) Przyczyna byl alternator ktory mial za male ladowanie i przy wiekszym wstrzasie wariowaly kontrolki. Teraz zrobilem alternator i jak by reka odjol. Pozdrawiam romanek88
  6. Dyieki wielkie....
  7. Witam. Posiadam Audi A4 B5 z 1997r. mam pytanko ile czynnika wchodzi do zbiornika Klimatroniku z tego roku?
  8. No nic bede dalej szukal problemu i jak znajde dam znac co to bylo przyczyna migania kontrolki. Pozdrawiam, romanek88
  9. Tylko ze jak by był czujnik od ręcznego wyrobiony to chyba paliła by sie kontrolka od recznego z literka "P" w kółku a mi zapala się większa z "!" w kółku. Chyba ze się mylę...Ma ktoś jeszcze dalej jakieś pomysły??
  10. Witam. Mam problem z kontrolka od układu hamulcowego. Mianowicie jak jade na dziurach i troszke mocniej mna zatrzęsie to zaczyna ona migać. Miga mniej więcej 4 razy po czym gaśnie i zapala się znów jak wjade na wieksze dziury. Sprawdzałem ilość płynu w zbiorniku i się zgadza, wiec dalej nie wiem co moze być przyczyną tego problemu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Romanek88
  11. Miałem Taki sam problem. Po wyczyszczeniu przepustnicy i wymianie Zaworu węgla aktywnego problem jak do tej pory się nie pojawił...
  12. Witam. Mam takie pytanko posiadam Silnik 1.6 ADP z tego co sie orjentuje. Ale tu pojawia sie moje pytanko czy gdzies przy silniku pisze lub gdziekolwiek indziej model silnika? Z gory dzieki....
  13. Jednak to normalne...Juz wiem co jest przyczyna migania panelu od radia. Jesli zmniejsze oswietlenie deski rzdzielczej to wtedy panel od radia zaczyna lekko mrugac zas jesli podkrece na "maxa" wtedy jest wszystko wporzadku...Wiec jest wszystko wporzadku tak jak powinno byc.. Dzieki za info.. Pozdrawiam, Romanek88
  14. Witam, mam pewien problem z moim Audi. Otóż jak odpalam samochód i zapale swiatła pozycyjne czy to mijania to momentalnie przygasa mi panel od radia oraz klimatyzacji. Patrzyłem miernikiem napięcie ładowania w akumulatorze i było 13.5 wiec wydaje mi się troszke małe. Proszę o pomoc....
  15. Dzieki wielkie za porade....Kierunek jakis szybiarz....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.