Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pikanie przy załączaniu zapłonu...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taka sprawe do Was. Otóż w mojej A4 jak wkladam kluczyk do stacyjki i przekrecam za zapłon to to zaczyna pikac. Znaczy sie nmie pika czaly czas , tylko jeden raz tak kolo 2-3 sek. Wczesniej albo tego nie było albo nie zaulwazylem. Nie wiem czy to pikanie moze oznaczac rezerwe?? Prosze o pomoc.

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Opublikowano

Ile masz paliwa w zbiorniku jak nasz rezerwę to będzie pikać i palić się kontrolka rezerwy. Mi kiedyś pikało przy słabym aku doładowałem i przestało pikać.

Opublikowano

O jakie "pikanie dokladnie chodzi? Zapala sie wtedy kontrolka od rezerwy?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:12_________________________________________________Przy slabym aku sa 3 pikniecia. Jedno jest od rezerwy

Opublikowano
  • Autor

To jest jedno pikniecie..... Wiec to rezerewa tak? Ale wczesniej tego nie zaulwazylem i za kazdym razem tez to nie pika....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam kolegów mam podobny problem jak kolego tylko że u mnie wtedy pika jak od pale auto nie zawsze ale pika 3 razy i nie wiem co jest nie zapala się żadna kontrolka pytałem się mechanika to mówił że te pikanie oznacza niską temperaturę na zewnątrz ale nie ma u mnie termometru w środku więc podpowiedzcie co to może być z góry dziękuje i do usłyszenia pozdrawiam

Opublikowano

mam podobnie ale zaczęło dopiero pikać przy obecnych niskich temperaturach i jednocześnie mrugnie 3 razy czerwona kontrolka z wykrzyknikiem po czym gaśnie . Kolejne odpalenia jest ok. Ciekawe :mysli:

Opublikowano

Witam

Też miałem to pikanie w poprzednim audi 1,9 AFF 75km i u mnie była to kostka stacyjki dodatkowo przy tym zapalała się kontrolka od abs albo hamulców po wymianie kostki wszystko jest ok. Kupiłem kostkę firmy SWAG podobno bliska oryginału koszt 100 zł.

Pozdrawiam

Opublikowano

może jednak ma to związek z temperaturą, bo dopóki nie przyszły mrozy wsio było ok , tak przynajmniej to sobie tłumaczę

Opublikowano

i u mnie też tak było do puki było ciepło to ok ale gdy spadła temperatura na dworze poniżej -3 to od tamtej pory pika i nie wiem czy mam się tym martwic czy nie jak wy koledzy sadzicie a mam a4 1,8 95r

Opublikowano

i u mnie też tak było do puki było ciepło to ok ale gdy spadła temperatura na dworze poniżej -3 to od tamtej pory pika i nie wiem czy mam się tym martwic czy nie jak wy koledzy sadzicie a mam a4 1,8 95r

u mnie zaczęło się jak pojawiło się -10 ale dopiero po odpaleniu czasami przed i potem jest ok

Opublikowano

mam podobnie ale zaczęło dopiero pikać przy obecnych niskich temperaturach i jednocześnie mrugnie 3 razy czerwona kontrolka z wykrzyknikiem po czym gaśnie . Kolejne odpalenia jest ok. Ciekawe :mysli:

Słaby aku :gwizdanie:

To jest jedno pikniecie..... Wiec to rezerewa tak? Ale wczesniej tego nie zaulwazylem i za kazdym razem tez to nie pika....

Jeśli świeci rezerwa to przy przekręceniu zapłonu "piknie", tak samo podczas jazdy, jak się zaświeca rezerwa to będzie ten sam "pik" :naughty:

Opublikowano

Ja mam podobnie 3 pikniecia i na fisie wykrzyknik. Chodzi chyba o niska temperature

Opublikowano

wiedzę że wszyscy mają tak samo a u mnie teraz nie pika jak było ciepłom to pikało raz na jakiś czas i tez nie wiem od czego to było...

Ale o ile sobie przypominam to jak wymieniłem czujnik temp. płynu chłodniczego to przestało albo bardzo rzadko bo miałem zepsuty:)

Opublikowano

koledzy a jak obroty falują to może być wina rozciętego przewodu który wychodzi z przepustnicy czy nie moim zdaniem jak zasysa lewe powietrze to może być tego przyczyna jak wy o tym sądzicie pozdrawiam i czekam na wasze opinie :)

Opublikowano

ja tez ostatnio mialem pikanie ale nie skojarzylem tego z niska temperatura ale mi sie wydaje ze to pikanie mam z jakiegos glosnika jakby ze wzmacniacza orginalnego bo slychyc to stylu auta bo ten glosniczek w zegarach mam uszkodzony i raczej z tamtad nie pika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.