Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pikanie przy załączaniu zapłonu...


Romanek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taka sprawe do Was. Otóż w mojej A4 jak wkladam kluczyk do stacyjki i przekrecam za zapłon to to zaczyna pikac. Znaczy sie nmie pika czaly czas , tylko jeden raz tak kolo 2-3 sek. Wczesniej albo tego nie było albo nie zaulwazylem. Nie wiem czy to pikanie moze oznaczac rezerwe?? Prosze o pomoc.

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz paliwa w zbiorniku jak nasz rezerwę to będzie pikać i palić się kontrolka rezerwy. Mi kiedyś pikało przy słabym aku doładowałem i przestało pikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie "pikanie dokladnie chodzi? Zapala sie wtedy kontrolka od rezerwy?[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:12_________________________________________________Przy slabym aku sa 3 pikniecia. Jedno jest od rezerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów mam podobny problem jak kolego tylko że u mnie wtedy pika jak od pale auto nie zawsze ale pika 3 razy i nie wiem co jest nie zapala się żadna kontrolka pytałem się mechanika to mówił że te pikanie oznacza niską temperaturę na zewnątrz ale nie ma u mnie termometru w środku więc podpowiedzcie co to może być z góry dziękuje i do usłyszenia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też miałem to pikanie w poprzednim audi 1,9 AFF 75km i u mnie była to kostka stacyjki dodatkowo przy tym zapalała się kontrolka od abs albo hamulców po wymianie kostki wszystko jest ok. Kupiłem kostkę firmy SWAG podobno bliska oryginału koszt 100 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u mnie też tak było do puki było ciepło to ok ale gdy spadła temperatura na dworze poniżej -3 to od tamtej pory pika i nie wiem czy mam się tym martwic czy nie jak wy koledzy sadzicie a mam a4 1,8 95r

u mnie zaczęło się jak pojawiło się -10 ale dopiero po odpaleniu czasami przed i potem jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie ale zaczęło dopiero pikać przy obecnych niskich temperaturach i jednocześnie mrugnie 3 razy czerwona kontrolka z wykrzyknikiem po czym gaśnie . Kolejne odpalenia jest ok. Ciekawe :mysli:

Słaby aku :gwizdanie:

To jest jedno pikniecie..... Wiec to rezerewa tak? Ale wczesniej tego nie zaulwazylem i za kazdym razem tez to nie pika....

Jeśli świeci rezerwa to przy przekręceniu zapłonu "piknie", tak samo podczas jazdy, jak się zaświeca rezerwa to będzie ten sam "pik" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie 3 pikniecia i na fisie wykrzyknik. Chodzi chyba o niska temperature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzę że wszyscy mają tak samo a u mnie teraz nie pika jak było ciepłom to pikało raz na jakiś czas i tez nie wiem od czego to było...

Ale o ile sobie przypominam to jak wymieniłem czujnik temp. płynu chłodniczego to przestało albo bardzo rzadko bo miałem zepsuty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajce a znajdziecie: :gwizdanie: Aku juz pierwszej mlodosci nie jest.

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/3_sygnaly_przy_zapaleniu_silnika_co_to_moze_byc-t3341.0.html;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak obroty falują to może być wina rozciętego przewodu który wychodzi z przepustnicy czy nie moim zdaniem jak zasysa lewe powietrze to może być tego przyczyna jak wy o tym sądzicie pozdrawiam i czekam na wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ostatnio mialem pikanie ale nie skojarzylem tego z niska temperatura ale mi sie wydaje ze to pikanie mam z jakiegos glosnika jakby ze wzmacniacza orginalnego bo slychyc to stylu auta bo ten glosniczek w zegarach mam uszkodzony i raczej z tamtad nie pika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...