Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz będe musiał się zjawić 21 bo mnie chłopaki spalą gdzieś na drodze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja byłem przez chwilę Obowiązki?? [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:58_________________________________________________ Wzór klubowicza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas a Ty byłeś na spociku??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nieee wszystko gra...nie wpadłem w zaspe jak co niektórzy mysleli Poprostu no w moim przypadku musiałem z robotą załatwić sprawe...a ze wujek był w niedziele w robocie zalatwil mi gadke z majstrem....musiałem sie zjawic.... Ale widze ze wy juz cos kombinujecie na walentynki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak i to mnie najwięcej cieszy a kto mnie szukał coś pisałes??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No niestety chodz przyznam sie bez bicia że byłem w poznaniu Od poniedziałku zaczynam nareszcie robote na targach poznańskich w końcu się ruszyło na cacy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo chłopaki Sorki za zwłoke że mnie nie było ale robote nakręcałem sobie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nic uciekam powoli Miłej nocy wszystkim
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
No A4 nie, ale STP do czyszczenia wtrysków nie jest tylko do Audi Producent zaleca zalanie buteleczki do pełnego banku, ale każdy diesel ma bak innej pojemności. Więc moim zdaniem jest przyjęta średnia, że bak ma ok. 50-55l i właśnie na taką pojemność jest przeznaczona jedna butelka STPa. Chociaż z drugiej strony 10l w tą czy w tą na pewno nie gra dużej roli. Zadzam się jak najbardziej z kolegą wyżej
-
[INNE] Zmiana silnika 2.5 TDI na 1.9 TDI??
jaki roczek tej audiczki?? Osobiście bym się nie bawił ale to tylko moje zdanie :gwizdanie: w koncu jeden egzemplarz to nie jest
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych sprężynach
Też miałem H&R ogólnie sprężynki warte zakupu jak dla mnie. Sprawć sobie po kodzie....to dokładnie będziesz wiedział o ile obniżają. Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
120 aut no to już ładny wyniczek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a na takim Waszym wielkopolskim zlociku dużo ludu przyjeżdża?? Pytam się bo niewiem czy ogarne caly temat heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znamy się już trochę ale wciąż dochodzą nowe osoby ale i część odchodzi ... a potem znowu wracają ... wiesz jak jest ...w życiu różnie bywa .....[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 22:39_________________________________________________widzę że Maciek wkręcasz się trochę :good: ano tak staram się troche zakręcić heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak lukałem na zdjęcia ze spocików róznych....Wy to już jak jedna wielka rodzinka wszyscy sie znaja Zdjęcia zarąbiste [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________Niom fajnie by było ruszyć z temacikiem koszulek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie to można pomyśleć nad koszulkami dla ekipy wlkp... tylko jak będzie 10 os chętnych to nie wiem czy jest sens Trzeba by było zrobić liste.....i najlepiej jakąś zaliczką sypnąc zeby później kogoś w jelenia nie zrobic....bo to różnie... Szczerze z taka koszuleczką by sie dumnie chodziło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko No ja bym się pisał odrazu heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niektórzy to mają szczęście ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No widzisz jak tam czasem siąde i myśle ... hehe Czasem coś wymyśle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
....szkoda że w gadżetach klubowych niema koszuleczki z takim logiem jak większość ma w profilu,,mowa o koziołkach" z miejsca bym zakupił [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 21:43_________________________________________________ Wszystko jeszcze przez ten wiatr;/ zmiata ten śnieg na drogi...najgorzej jak jedziesz jeszcze przez odkryty teren
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrze mija właśnei ide na nocke Uuuu to szału nima ale z drugiej strony ja tez lada moment robote zaczynam takze już nie będzie tyle wolnego... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uszanowanka wszystkim Jak wieczorek mija ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra na mnie już pora Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W sumie (...) Narazie chce coś złapać juz nie mówie o jakims rewelacyjnym sianie, chociaz cos na zaczepke narazie a zawsze mozna pójsc gdzies indziej... Z tego co się orientuję, to w Norauto w Swadzimiu kogoś szukają chyba na stanowisko sprzedawcy... Dzięks za info....póki co staram się dostać na targi poznańskie czekam cały czas za odpowiedzią od wujka....ale tam raczej na 90% więc jestem dobrej myśli