Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co sądzicie o tych sprężynach


udy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

planuje obniżyć trochę swoją audi,

chciałbym włożyć same sprężyny do oryginalnych amorków ponieważ są w bardzo dobrym stanie, co sądzicie o tej aukcji: http://moto.allegro.pl/item891961175_sprezyny_sportowe_obnizane_audi_a4_quattro.html

sprzedający mówi że dają w dół -35mm i siedziały w jego sedanie ale sprzedał auto jakiemuś dziadkowi który chciał seryjny zawias

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż o 45 :shocked: to za dużo jak dla mnie, już widzę jak urywam oba zderzaki, troche chyba bym się bał zdecydować na takie sprężyny

a co do zmęczenia amorów to wole je zmęczyć niż wymieniać od razu na niższe, jak sie zmęczą to je wymienie dopiero na jakieś lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem H&R ogólnie sprężynki warte zakupu jak dla mnie.

Sprawć sobie po kodzie....to dokładnie będziesz wiedział o ile obniżają.

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie taka glebe mógł bym przyjąc, tylko nie wiem właśnie bo jak patrze na zdjęcia niektórych to jak dadzą glębe po równo tył i przód po powiedzmy - 3cm to tył wydaje się stać niżej i głupio to wygląda, więc nie wiem czy nie dać przodu trochę niżej od tyłu powiedzmy z przodu 3 z tyłu 2 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny komplecik (szczególnie cena), ale jak koledzy mówią że aż o 45mm w dół to rzeczywiście trochę za dużo. A nie lepiej kupić zawieche -20mm 1Be, moim zdaniem jest dobra bo zderzaka jeszcze nie urwałem, a wygląda przyzwoicie i trochę lepiej się prowadzi. Tylko sugeruję, bo moim zdaniem za dużo w dół to nie dobrze znając nasz "piękne drogi"

http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b6_czarnulka-t105299.0.html

no wlasnie taka glebe mógł bym przyjąc, tylko nie wiem właśnie bo jak patrze na zdjęcia niektórych to jak dadzą glębe po równo tył i przód po powiedzmy - 3cm to tył wydaje się stać niżej i głupio to wygląda, więc nie wiem czy nie dać przodu trochę niżej od tyłu powiedzmy z przodu 3 z tyłu 2 :mysli:

Moim zdaniem za duża rozbieżność, a to fakt że tył stoi nieco wyżej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...