Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Elo nikuś
  2. w domu siedzę zakończyłaś edukacje ?
  3. Co to tak puściutko..... Ale lipa w tym tv nic niema;/ Człowiek w końcu od poniedziałku zajmie się pracą to odrazu będzie wiedział co z soba robic bo w tej chacie niema powoli co robić.... A Ty Azunia kształcisz się gdzies??
  4. heh Oj no a nie mogłem sobie zapukać ?
  5. a jak jedziesz to coś skrzypi czy tylko na postoju ??U mnie na postoju ale to tylko jak za lekko ręczny zacięgne.
  6. to smacznego Jakiś fotek coś oczywiście audiczki :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 18:11_________________________________________________na kawe chciałem w paśc ha [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 18:12_________________________________________________Właśnie w cinam cordon bleu
  7. No nic droga koleżanko i drodzy koledzy mykam na jakies pare minut się posilić bo burczyyyyy
  8. się, nie chwalę bo nie ma co, ale mnie znacznie więcej.... tak to już jest z implantami no nima co oszczędzać w końcu zęby nie grzyby nie wyrosną.... racja ja mialem jakiś czas temu kanałowe robione;/ też sie wykosztowałem eh... ale co zrobić zdrowie ważniejsze
  9. się, nie chwalę bo nie ma co, ale mnie znacznie więcej.... tak to już jest z implantami no nima co oszczędzać w końcu zęby nie grzyby nie wyrosną....
  10. A to tak jak ja :> :evil: Madas a co to ??
  11. A to tak jak ja :>
  12. a czemu tak myślisz? no w sumie nie mam prawa tak myśleć bo nie widziałem, aby udzielał się w dyskusjach... może siedzi koło Ciebie jakby siedział koło Azuni to juz byśmy w gębe dostali
  13. Aaaa drosdek...gadałem z arkiem. Jest zainteresowany tymi felami co mam u siebie to znaczy tymi ori a Ty je masz na sprzedaż....Mówiłem mu żeby zagadał do Ciebie.
  14. hehehe nie Gdzieś pisało że prawa autorskie zastrzeżobe by Yello ---> Yelo Przepraszam ....
  15. hehehe nie Gdzieś pisało że prawa autorskie zastrzeżobe by Yello
  16. Co ty Azunia jest tak słodka że aż ząbki psuje
  17. czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: bomba [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:29_________________________________________________ja mam chleb z nutellą bo sama za szybko znika ta nutella to słodka bardzio zapewne :gwizdanie:
  18. czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: Tyyy też mam zapiekanke dobrze że przypomniałeś....
  19. ooo Madas się pojawił Dzisiaj też frytki były ??
  20. I co Azunia w cinasz coś dobrego ??
  21. tak tak... a potem spróbuj zapomnieć powiedzieć... to :bicz3: hehehe ano
  22. można być miłym... ale z umiarem... rozumiem szacunek dla dam... ale cały czas miłe słówka... Azunia i tak wie, że jest wyjątkowa... nie musisz jej tego wmawiać oj no niewiesz jak dziewczyny lubią gdy im się to często powtarza
  23. No cio...grzeczny jestem :gwizdanie:
  24. przecież Azunia nas nie dręczy ona nas poprostu pobudza do życia :> :gwizdanie: no przecie... rako aleś Ty wazelina... ja wazelina no coś Ty :gwizdanie:Poprostu mam podrasowaną część mózgu odpowiedzialną za miłe zachowanie w stosunku do Pań
  25. ja wolę spaghetti osobiście też ale nie chciało mi sie nic w sumie przygotowywać przyznam sie bez bicia i kupiłem gotowe tylko do pieca Ale przyznam że podeszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.