Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo nikuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w domu siedzę zakończyłaś edukacje ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co to tak puściutko..... Ale lipa w tym tv nic niema;/ Człowiek w końcu od poniedziałku zajmie się pracą to odrazu będzie wiedział co z soba robic bo w tej chacie niema powoli co robić.... A Ty Azunia kształcisz się gdzies??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh Oj no a nie mogłem sobie zapukać ?
-
[B5 AFN] Skrzypienie z tyłu przy wsiadaniu?
a jak jedziesz to coś skrzypi czy tylko na postoju ??U mnie na postoju ale to tylko jak za lekko ręczny zacięgne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to smacznego Jakiś fotek coś oczywiście audiczki :>[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 18:11_________________________________________________na kawe chciałem w paśc ha [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 18:12_________________________________________________Właśnie w cinam cordon bleu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nic droga koleżanko i drodzy koledzy mykam na jakies pare minut się posilić bo burczyyyyy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
się, nie chwalę bo nie ma co, ale mnie znacznie więcej.... tak to już jest z implantami no nima co oszczędzać w końcu zęby nie grzyby nie wyrosną.... racja ja mialem jakiś czas temu kanałowe robione;/ też sie wykosztowałem eh... ale co zrobić zdrowie ważniejsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
się, nie chwalę bo nie ma co, ale mnie znacznie więcej.... tak to już jest z implantami no nima co oszczędzać w końcu zęby nie grzyby nie wyrosną....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to tak jak ja :> :evil: Madas a co to ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to tak jak ja :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu tak myślisz? no w sumie nie mam prawa tak myśleć bo nie widziałem, aby udzielał się w dyskusjach... może siedzi koło Ciebie jakby siedział koło Azuni to juz byśmy w gębe dostali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaaa drosdek...gadałem z arkiem. Jest zainteresowany tymi felami co mam u siebie to znaczy tymi ori a Ty je masz na sprzedaż....Mówiłem mu żeby zagadał do Ciebie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe nie Gdzieś pisało że prawa autorskie zastrzeżobe by Yello ---> Yelo Przepraszam ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe nie Gdzieś pisało że prawa autorskie zastrzeżobe by Yello
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co ty Azunia jest tak słodka że aż ząbki psuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: bomba [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 17:29_________________________________________________ja mam chleb z nutellą bo sama za szybko znika ta nutella to słodka bardzio zapewne :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytałem 3 strony .... jeszcze nie było ...ale będą zapiekanki :kox: Tyyy też mam zapiekanke dobrze że przypomniałeś....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo Madas się pojawił Dzisiaj też frytki były ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I co Azunia w cinasz coś dobrego ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak tak... a potem spróbuj zapomnieć powiedzieć... to :bicz3: hehehe ano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można być miłym... ale z umiarem... rozumiem szacunek dla dam... ale cały czas miłe słówka... Azunia i tak wie, że jest wyjątkowa... nie musisz jej tego wmawiać oj no niewiesz jak dziewczyny lubią gdy im się to często powtarza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No cio...grzeczny jestem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież Azunia nas nie dręczy ona nas poprostu pobudza do życia :> :gwizdanie: no przecie... rako aleś Ty wazelina... ja wazelina no coś Ty :gwizdanie:Poprostu mam podrasowaną część mózgu odpowiedzialną za miłe zachowanie w stosunku do Pań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wolę spaghetti osobiście też ale nie chciało mi sie nic w sumie przygotowywać przyznam sie bez bicia i kupiłem gotowe tylko do pieca Ale przyznam że podeszło