Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Hej Azunia
  2. no arekkruk...bynajmniej jest zainteresowany prawda arek ??
  3. siema siema A co za autko w jechało na pierwszą próbe ??
  4. Tak patrzyłem kto tu najmłodszy w klubie....już myślałem że tylko ja ale nie jest źle bo piechol też mam 22
  5. I wzajemnie... w końcu słońce... :):) A ty już tak od rana?? no zobacz....emoty mi sie pojeba... :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:38_________________________________________________a tak nawiasem to piwo lepsze z rana niż śmietana
  6. Elo Elo
  7. Dobra koledzy ja uciekam Miłej nocki Wam życze narazie
  8. ta zgadzam się z kolegą....Za łączniki stabilizatora 1szt zapłaciłem jakies 40 z groszami. Głównym ich problemem to jest właśnie wycieranie się tych gum w środku...
  9. 3.3 to chyba tylko w a8 Dokładnie tak... lepiej 4.2Tdi jak szaleć to szaleć 4.2 Tdi ma niedaleko mnie gościu....jak to odpali to aż łezka sie w oku zakręci eh... ;(
  10. cena chyba też przyzwoita ..
  11. myślałem ze 3.0 w benie 3.0 tdi wypasik chyba nikt nie narzeka na ten silnik potęzny moment obrotowy.... spokojnie objeżdża 3.2fsi na chipie można wyciągnąć z niego 280 km Nie nie w benie nie Jak juz to tylko tdi
  12. Myślałem o czymś podobnym....http://moto.allegro.pl/item908994314_audi_a6_3_0_tdi_quattro_mega_ladna_z_niemiec.html
  13. A Wy co byście polecali brać w A6 ...2.8 czy 3.0 bo różnie sie nasłuchałem.
  14. poważnie chcesz przesiadkę na 2.8 też przy następnym zakupie biore 2.8 chodz większosć osób doradza mi 3.0 .....
  15. Heh Panowie niema jak mój stary mustang z pod stajni włoskiej :cool1:
  16. Milusiej nocki
  17. Taaaa dokładnie
  18. kruczek stać Cię :gwizdanie:
  19. A to wszystko przez tego co temat zaczął !! spalić go !! :gwizdanie:
  20. Cio sie stało ?? a co się stało ...bo nie w temacie Nic, ale chciałam zwrócić waszą uwagę bo tak jakoś o mnie zapomnieliście przez te mustangi itd... :gwizdanie: My zawsze o Azuni pamiętamy przecież :gwizdanie:
  21. Cio sie stało ??
  22. to już wole to co mam w podpisie :gwizdanie: No luz...ale jakoś linia auta mi się podoba Poprostu podoba mi sie i tyle hehe
  23. http://moto.allegro.pl/item909804489_bezwypadkowy_mustang_model_2008_cobra_skora_ford.html 64 tys...i audko jest Troche by tylko jadło ;p
  24. No też ale najbardziej jakoś mi przypadł do gustu ten z 2008, 2009 http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/909/80/44/909804489
  25. Co ty ...na nieustraszonego lukałem... kurka takiego mustandzika bym przyjął Na temat mustanga to mi nic nie mów... :slina: A lukałem na cene....i ci powiem że nie jest najwyższa oczywiście jeśli chodzi o używane....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.