Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tuleje drążka stabilizatora-ile szt.?


marqs85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam głuche stukanie z przodu, czuć to na dołkach, na progach zwalniających, pojechałem na diagnostykę i gość mi powiedział że to przez Tuleje drążka, które są schowane pod osłoną silnika. Czy faktycznie może być tego wina? jadę na dniach do domu, tam mam garaż z kanałem to się dobiorę lecz wcześniej chciałbym się zaopatrzyć w części, może ktoś sprawdzić w Etce jakie i ile tych tulei tam idzie? i jakiej firmy polecacie zakup? Czy ciężko je wymienić?

Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Markus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążek stabilizatora jest mocowany po bokach na dwóch łącznikach które też mogą stukać na dołach a te tuleje co mówisz to są z gumy i one się wycierają ,jest ich też dwie sztuki ,nr Ci nie podam bo niestety nie mam etki , co do samej wymiany to jest to prosta czynność a zwłaszcza gdy posiadasz kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążek stabilizatora jest mocowany po bokach na dwóch łącznikach które też mogą stukać na dołach a te tuleje co mówisz to są z gumy i one się wycierają ,jest ich też dwie sztuki ,nr Ci nie podam bo niestety nie mam etki , co do samej wymiany to jest to prosta czynność a zwłaszcza gdy posiadasz kanał

ta zgadzam się z kolegą....Za łączniki stabilizatora 1szt zapłaciłem jakies 40 z groszami. :good: Głównym ich problemem to jest właśnie wycieranie się tych gum w środku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...