Treść opublikowana przez michal-oracz
-
Spociki w Kielcach
Wyprzedaż http://olx.pl/oferty/uzytkownik/F5W9/
-
Spociki w Kielcach
Jak będę w domu to może i ja się wybiorę do Bałtowa
-
Spociki w Kielcach
Widze że tu cicho jak zawsze a ja potrzebuje kierę 3ramienno i manetkę z tempomatem bo długich nie mam jak coś to pisać
-
Spociki w Kielcach
To co kiedy i gdzie bo nie wiem czy się wogóle moją padliną ruszać
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Ja powiem tak widziałem go na żywo w kielcach na tuning show jest super i szacun na nosba
-
Spociki w Kielcach
A może coś wcześniej???
-
Spociki w Kielcach
Kiedy jakiś spocik czy nie ma nic
-
Spociki w Kielcach
Marcin gratulacje to mamy nowego formułowicza:decayed:
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
kolego mariuszsmietana czym docioles ta obudowe
-
Prosze o pomoc
Dzisiaj podpiołem sie z vagiem i wyskoczyły mi takie błędy tylko nie wiem co dalej z tym robić, mam vaga 4,9 da się to jakośćnaprawić za pomocą vaga? znalazlem na forum o nastawianiu klap tylko nie wiem jak to zrobić może ktoś pomoże 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY 603 Siłow.klapy przestrzeni dol./odmraż.-V85 zablokowany lub brak napięcia - BŁĄD SPORADYCZNY 1271 Silnik sterujący klapy temperatury-V68 zablokowany lub brak napięcia - BŁĄD SPORADYCZNY 1273 Silnik dmuchawy-V2 różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY 1206 Sygnał zapłonu (obrotów) - brak nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY
-
Problem z ogrzewaniem
W tym ttygodniu jestem umowiony i bede robil testy dzieki za wskazowki
-
Spociki w Kielcach
i ilu was bylo jak zawsze 2 ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- a wlasnie moze ktos z was mi pomoze tu macie temat http://a4-klub.pl/wnetrze-99/problem-ogrzewaniem-254297/#post3175732
-
Problem z ogrzewaniem
no właśnie nie, klima odgrzybiona a smród topionego plastiku został
-
Problem z ogrzewaniem
no nie kolego nie sa chinskie ale problem z palonym plastikiem zostaje
-
Problem z ogrzewaniem
Witam mam problem z ogrzewaniem wnetrza a dokladnie ze smrodem palacego plastiku gdy na klimatroniku wybiore obcje srodkowa gdy mam tylko nogi lub nogi i szybe tego zapachu nie ma moze ktos bedzie wiedzial w czym rzecz.
-
proszę o oddanie głosu "Za".
No i masz podpis jest
-
Spociki w Kielcach
Koledzy co z tym spotem?
-
Spociki w Kielcach
Koledzy czy fotele z polifta avanta beda pasowac do przed lifta avanta
-
Spociki w Kielcach
no tadek nie glupi zakup
-
Spociki w Kielcach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banan:
-
Spociki w Kielcach
Chlopaki a gdzie w piatek ta spocina ma byc jak sie wyrobie w robocie to wpadne tylko gdzie i o ktorej
-
Jak wymienić krzyżak w kolumnie kierowniczej
kolego jaki krzyzak
-
Pukanie w lewym kole, przy skreconych kolach
sprawdz czy nie jest uszkodzone lozysko albo moze byc wywalona poduszka amortyzatora
-
Obnizenie auta
Kolego armistead i tu o gwincie sie mylisz jak kupi dobry gwint to nie bedzie jezdzil na taczkami a osobiscie mam gwint i nie narzekam ale co kto woli ale taczkami nie jerzdze
-
Hamulce tył
mozesz odrazu wymienic uszczelki