Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :> Ooo a gdzie imprezowałas ?? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:29_________________________________________________Jak będziesz to daj znać może jakaś kawka
  2. A nudy.... Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ??
  3. cześć Malutka Cześć koleżance a koledze to już nie... :gwizdanie: Przepraszam PSZ rozumiem że nie tyczy sie to rejestracji tylko,, Pana Szanownego"
  4. cześć Malutka Cześć koleżance a koledze to już nie... :gwizdanie:
  5. Siemka Malutka
  6. to jest przecież aukcja czaki22, więc nikt Ci lepiej nie powie czy pasuje czy nie niż on Juz wszystko wiem pasi Gadałem chwile temu
  7. Hej Azunia
  8. Coś takiego http://allegro.pl/item908717655_audi_podswietlana_galka_biegow_a4_a6_b4_b3_80.htmlPięknie wykonana, ja sobie zamówiłem w odcieniu szarym zeby do meszka mi pasowała Naprawde warta swojej ceny
  9. Właśnie śie przykładam do zmiany fisa....i szukam manetki....luknijcie czy ta by podeszła do mojego ?? http://allegro.pl/item912085439_audi_a4_b6_b7_manetka_pelny_fis_sedan.html z góry dzięks
  10. wszystkim
  11. nic uciekam powoli w kimono Miłej nocki Azunia oraz Koledzy Do juterka
  12. Dobranoc Madasso wpadnij jutro [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:25_________________________________________________ a ja na klubowym gadam sobie z domjenickiem Azunia opuściłaś nas ?? ;( nie...czego ryczysz? ja nie rycze....oczy mnie tylko szczypią
  13. a ja na klubowym gadam sobie z domjenickiem Azunia opuściłaś nas ?? ;( [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:23_________________________________________________ no narazie
  14. taaaa Właśnie napisałem do czakiego o tą manetke....poprostu napaliłem sie na tego fisa Dobrze że są ludzie gotowi do pomocy
  15. ano z lekka
  16. rozumiem ze tylko manetka by wystarczyła?? tylko teraz kwestia jaka, zebym nie kupił jakies innej....[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Cosik takiego ??http://allegro.pl/item912085439_audi_a4_b6_b7_manetka_pelny_fis_sedan.html Juz mialem napisac, ze zla, ale wlasnie zauwazylem, ze Ty tez masz sedna( porazka jak dla mnie ). Wiec sie nada Ale zobacz u czakiego22. zwykle ma przystepniejsze ceny, jako ze forumowicz. Ja mam od niego BT za bardzo przyzwoita cene. Masz do niego namiarki ??A czemu porażka że sedanik heh ?
  17. rozumiem ze tylko manetka by wystarczyła?? tylko teraz kwestia jaka, zebym nie kupił jakies innej....[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Cosik takiego ??http://allegro.pl/item912085439_audi_a4_b6_b7_manetka_pelny_fis_sedan.html
  18. no spoko ale idzie tak jak napisałeś ominąć ten błąd zeby nie wyświetlał bez większego problemu??
  19. Tak się nagrzałem że będe musiał chyba odblokować Jeszcze tylko musze zaczerpnąć porady jaką dokładnie manetke zakupić .....
  20. Ogólnie z odblokowaniem fisa niema większego problemu???
  21. I rozumiem jeszcze ten ogranicznik prędkości, a kontrolka przepalonej żarówki ?? O spryski nie pytam bo to pewnie musialbym czujnik zakupic ale na to mam zlewe
  22. no tylko czerwony niestety [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:26_________________________________________________A po odblokowaniu pełnego fisa jakie opcje mi dochodzą ??
  23. Aha...no w sumie masz racje...bo ja za to sam się nie zabiore bo niemam zielonego pojęcia.Mógłbym tylko kupić potrzebne rzeczy....Tak jak mówisz będe musiał pogadać na spocie..
  24. Aha dzięki za wytłumaczenie....bo tak się zastanawiałem właśnie do czego to jest. Czyli u mnie na pół fisie mam czujnik hamulców,oleju, płynu aha i średnia wartość dojazdu na paliwie w kilometrach zgadza sie ?[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:21_________________________________________________A mniej więcej koszta odblokowania calego fisa w ASO nie znacie może??
  25. sorki za pomyłke kuhlmitel fakt jest od płynu.... ok z plynem wszystko dobrze ale chodzi mi o kontrolke taką żółtą a w środku napis,,km" niepamietam czy tam jakaś nazwa się wyświetlała....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.