Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Często bywam-w piątek byłam na imprezie na ten przykład :> Ooo a gdzie imprezowałas ?? [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:29_________________________________________________Jak będziesz to daj znać może jakaś kawka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A nudy.... Aga a Ty kiedy masz zamiar w szamo zawitać ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Malutka Cześć koleżance a koledze to już nie... :gwizdanie: Przepraszam PSZ rozumiem że nie tyczy sie to rejestracji tylko,, Pana Szanownego"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Malutka Cześć koleżance a koledze to już nie... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka Malutka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest przecież aukcja czaki22, więc nikt Ci lepiej nie powie czy pasuje czy nie niż on Juz wszystko wiem pasi Gadałem chwile temu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś takiego http://allegro.pl/item908717655_audi_podswietlana_galka_biegow_a4_a6_b4_b3_80.htmlPięknie wykonana, ja sobie zamówiłem w odcieniu szarym zeby do meszka mi pasowała Naprawde warta swojej ceny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie śie przykładam do zmiany fisa....i szukam manetki....luknijcie czy ta by podeszła do mojego ?? http://allegro.pl/item912085439_audi_a4_b6_b7_manetka_pelny_fis_sedan.html z góry dzięks
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic uciekam powoli w kimono Miłej nocki Azunia oraz Koledzy Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobranoc Madasso wpadnij jutro [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:25_________________________________________________ a ja na klubowym gadam sobie z domjenickiem Azunia opuściłaś nas ?? ;( nie...czego ryczysz? ja nie rycze....oczy mnie tylko szczypią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja na klubowym gadam sobie z domjenickiem Azunia opuściłaś nas ?? ;( [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:23_________________________________________________ no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa Właśnie napisałem do czakiego o tą manetke....poprostu napaliłem sie na tego fisa Dobrze że są ludzie gotowi do pomocy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano z lekka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozumiem ze tylko manetka by wystarczyła?? tylko teraz kwestia jaka, zebym nie kupił jakies innej....[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Cosik takiego ??http://allegro.pl/item912085439_audi_a4_b6_b7_manetka_pelny_fis_sedan.html Juz mialem napisac, ze zla, ale wlasnie zauwazylem, ze Ty tez masz sedna( porazka jak dla mnie ). Wiec sie nada Ale zobacz u czakiego22. zwykle ma przystepniejsze ceny, jako ze forumowicz. Ja mam od niego BT za bardzo przyzwoita cene. Masz do niego namiarki ??A czemu porażka że sedanik heh ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozumiem ze tylko manetka by wystarczyła?? tylko teraz kwestia jaka, zebym nie kupił jakies innej....[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:54_________________________________________________Cosik takiego ??http://allegro.pl/item912085439_audi_a4_b6_b7_manetka_pelny_fis_sedan.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no spoko ale idzie tak jak napisałeś ominąć ten błąd zeby nie wyświetlał bez większego problemu??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak się nagrzałem że będe musiał chyba odblokować Jeszcze tylko musze zaczerpnąć porady jaką dokładnie manetke zakupić .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ogólnie z odblokowaniem fisa niema większego problemu???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I rozumiem jeszcze ten ogranicznik prędkości, a kontrolka przepalonej żarówki ?? O spryski nie pytam bo to pewnie musialbym czujnik zakupic ale na to mam zlewe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tylko czerwony niestety [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:26_________________________________________________A po odblokowaniu pełnego fisa jakie opcje mi dochodzą ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha...no w sumie masz racje...bo ja za to sam się nie zabiore bo niemam zielonego pojęcia.Mógłbym tylko kupić potrzebne rzeczy....Tak jak mówisz będe musiał pogadać na spocie..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha dzięki za wytłumaczenie....bo tak się zastanawiałem właśnie do czego to jest. Czyli u mnie na pół fisie mam czujnik hamulców,oleju, płynu aha i średnia wartość dojazdu na paliwie w kilometrach zgadza sie ?[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:21_________________________________________________A mniej więcej koszta odblokowania calego fisa w ASO nie znacie może??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sorki za pomyłke kuhlmitel fakt jest od płynu.... ok z plynem wszystko dobrze ale chodzi mi o kontrolke taką żółtą a w środku napis,,km" niepamietam czy tam jakaś nazwa się wyświetlała....