Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o Ciebie czy o siebie? ooo mnie hehe dobra, a teraz powaznie, wpadaj - to moj 2 spocik i jestem ciekaw ile bedzie autek spoko wpadne wpadne jestem ciekaw jak będzie bo moj to pierwszy będzie heh a to juz Ci pisze... przyjedziesz poznasz po kolei wszystkich a potem zaprosisz na kawe oczywiscie za to ze ostatnio Cie nie bylo stawiasz a Ty bedziesz robic FiS-a jutro? toś mnie pocieszył z tą kawą No Madbar chyba mi manete bedzie zakładal zobaczy sie jeszzcze czy przygotuje kabelek pod pin do spryskiwaczy. I wogóle chciałbym zeby mi podlaczył autko pod kompa i jakąś mała diagnostyke wykonał A ty coś będziesz robił ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o Ciebie czy o siebie? ooo mnie hehe dobra, a teraz powaznie, wpadaj - to moj 2 spocik i jestem ciekaw ile bedzie autek spoko wpadne wpadne jestem ciekaw jak będzie bo moj to pierwszy będzie heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o Ciebie czy o siebie? ooo mnie hehe[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 19:30_________________________________________________ja będe jechał to prosze mi klaskać hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł jutro będziesz młody ?? taaa będe będe a co hehe sprawdzam jak słowny jesteś Madas Cię nie obroni się nieboooj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heloł jutro będziesz młody ?? taaa będe będe a co hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee no dzisiaj nie jest zle heh pod tym wzgledem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eloooo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jestem w toku załatwiania....w poniedziałek mykam do bolsa, później od marca do hondy próbuje bo dzwonili..... A poki co niemarnuje czasu i od poniedzialku robie kurs na wózki widłowe oraz kurs elektryczny. A jeszcze dla dodania smaku heh z kumplem od jutra próbujemy działalnosc dorywczą utworzyc, dokladnie to serwis komputerowy zobaczymy jak to wypali zawsze troche kasy sie przyda....jak sie bedzie rozkrecac to ok a jak nie no to tez ok w koncu dorywcza robota.... No a wogóle to tez mam w planach oczywiście niedzielny spocik A co u Ciebie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wzieli mnie na jesień do Klubu. Profil prywatny daaali, range przypisali czy chciałem czy nie Na początku myślałem że nie będzie żle W kompani Madasa wnet się przekonałem że myliłem sie Heh no taki joke Madas jak zwykle znasz mnie hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czołem koledzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A tu coś puściutko.... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu turbo ?? czasami mi się wydaje że się ślimaczy, a poza tym jak czytałeś kiedyś tam przy schodzeniu z obrotów przez 1-2 sekundy słychać jakiś szum jakby powietrze schodziło... ale ze co na jałowym w dusisz i puscisz gaz...to slychac taki leciutki swiscik? no jakis minimalny dzwiek chyba powinnla wydawac wiadomo że żyje hehe Jak ciągnie, oleju nie bierze...no to bym sie nie przejmował... no na luzie też tak robi... nie zauważyłem, aby mi brał olej, ale troszkę mnie ten szum drażni... na razie olewam, ale chce po prostu się upewnić, że to nic złego... moje zdanie jest takie ze póki wszystko tyka....no to niema co ruszac...A jak mechaniorów zaczniesz odwiedzać to ci będą wymyslac...tak samo jak do lekarza idziesz...hehe lepiej te dwie instytucje omijać a iść tylko gdy jest muss Kontroluj olej i git lukaj czy niema wycieku i smigaj [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 14:38_________________________________________________ja uciekam będe później narazinko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu turbo ?? czasami mi się wydaje że się ślimaczy, a poza tym jak czytałeś kiedyś tam przy schodzeniu z obrotów przez 1-2 sekundy słychać jakiś szum jakby powietrze schodziło... ale ze co na jałowym w dusisz i puscisz gaz...to slychac taki leciutki swiscik? no jakis minimalny dzwiek chyba powinnla wydawac wiadomo że żyje hehe Jak ciągnie, oleju nie bierze...no to bym sie nie przejmował...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu turbo ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No witać witać Gdzieś ty był jak Cie nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no luzik Póki co załatwimy tą manetke....ale jak nie będziesz miał jeszcze pomysł na obejście sprysków no to najwyzej przełozymy....mi to wiesz nie pali sie a maneta nieucieknie A co do kąta w trysku no to luz zobaczy sie dzisiaj poki co ładnie mi smok odpalił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie wracam od mechaniora kurw....jak szybko przyjechałem do niego tak tylko odjechałem co za łeb za sprawdzenie kata i ewentualne nastawienie chciał mi zgolić min. 250 zł Do tego powiedział ze to zabieg kosmetyczny ale na pół dnia no lol I wogóle zaraz mi pierdzielną że raczej to nie kat tylko wtrysk juz jakis sie kłania... Kita i wdługą....banana zrobiłem i pojechałem ha A dzisiaj +6 stopnia w garażu i smok odpalił bez zająkniecia....narazie pier**l...wszystko smiga jak nalezy to zostawiam. No chyba ze trafie jakiegos na czasie mechaniora a nie naciągacza i fachure co to stwierdza nawet bez patrzenia pod mache ze to wtrysk no zal...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo koledzy słuchajcie dzisiaj jade z niunią do mechaniora obcykać kąt wtrysku....ile za sprawdzenie mniej więcej powinien mi zabrać kasiurki?? Niechce zeby mnie zrobil w jelenca Aha a druga sprawa nastawienie kata w trysku jest czasochlonne ??Niechce niuni zostawiać na dzien raz ze potrzebny samochod a dwa ze do konca goscia nieznam i róznie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Joł melduje się hehe Cześć i czołem z rańca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wypierd....go ręcznie[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:26_________________________________________________I dlatego przenioslem się na linuxa żeby unikać Microsoftoskie dziury heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od czego jest ten plik?? patrzyłeś w jakim folderze sie znajduje?? Antywirus nie moze go usunąc??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to najważniejsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a będziesz na spocie?? nie, z madasem w tym czasie na stoku w czechach będziemy Aha ale będzie Bart-S z Vagiem, Madbar i Onkhy .... może Pepin mieć też Vaga ostatnio na spocie sporo Vagow było ..... Aaaa no to mnie Madas pocieszyłes Co u Ciebie?