Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. no narazie
  2. I respekt dla tego Twojego S4 Prezencja 1 klasa a to fabryczne cudo hmmm no tak mawiają ale okaże się po pierwszych 200.000 km:) drosdek i co z tym twoim turbo??
  3. przemo to ty razem z wickiem przyjechałeś?? czy cię z kims innym myle ??
  4. no ja naliczyłem 22 auta dziś a jeszcze wszystkich nie było co byli ostatnio, wiec jesli kazdy by sie zdeklarowal to by bylo z 25 sztuk ja juz mówiłem że się pisze i napewno 2 szt. bym łyknął jak co
  5. Madas ma chyba projekt u siebie na kompie....coś wspominał
  6. ale drosdek jednak PSZ było Widziałeś słowny jestem hehe
  7. no napoczątku mały spontan jak czekałem na kogos....patrze beje, civic kurw...o co loto [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:14_________________________________________________ a gdzie ta kawa była co ? drosdek a gdzie ty wogole byles bo ja cie tam nie kojazył :> puchara szamał z nami do góry. -to dla mnie, -nie -tak dla mnie tekst miesiąca no nie smiej sie nie ;( kelnerka mnie zaskoczyla bo myslalem ze z prawej podejdzie :polew: rako - ten kto Cie na poczatku szukal i o szyby pytal - to ja Fan dzieki za loga, obrobie go i wkleje... I tam nie ladaj za duzo w Szwecji abys byl za te 6 tyg aaa chyba kojaze ciężko było wiare ogarnąc na początku ale spoko z czasem obczaje temat
  8. a gdzie ta kawa była co ? drosdek a gdzie ty wogole byles bo ja cie tam nie kojazył :>
  9. Hejo !!! Było miło ale się skończyło Dzięks za spocik
  10. no nara, tylko przyjedź dzisiaj przyjechac przyjade ale niewiem czy odjade Madbar ma manete mi zmieniać :
  11. dobra panowie ja zmykam to do zobaczenia
  12. w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział aaaaa tak - miał 280KM ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3 tak ma m pakiecik no to sie zgadza Ja tam sie gubie w tych silnikach ...wiem napewno ze ma E36 3.0 z m-pakietem, od goscia w polsce ja kupil który ten z kolei sciagnal z szwajcari.
  13. nie przejmuj sie, ja też ni mam kierowcy, a poza tym jutro do roboty spadam więc muszę być kumaty rano. przełożymy tą impre na później :gwizdanie: zawsze można na spota jechac do Malutkiej
  14. no to sie zgadza
  15. Na bank ma 3.0 silnik[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:49_________________________________________________ w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział aaaaa tak - miał 280KM ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3 tak ma m pakiecik
  16. w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział chyba 200 z małym groszem
  17. w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra 3 litra ma ....chodz teraz mnie zaskoczyles ...
  18. Hej Malutka Wszystkiego Najlepszego !! a co to za okazja ?? urodzinki ma ...ale jutro eee wyprzedzenia nie zaszkodzi heh
  19. kumpel ma E36 3.0 m-pakiecie fajnie się zbiera nie powiem :gwizdanie: Ale mimo tego jakoś więcej do Audi mnie korci
  20. Hej Malutka Wszystkiego Najlepszego !!
  21. a ogólnie z jakich podstawowych powodów np. ??
  22. No dzionek piekny Bryka z większego umyta także luz
  23. tia :gwizdanie: gapil sie, przeszkadzal i strugal glupa ja tam będe chyba cicho siedział :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.