Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
anooo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I respekt dla tego Twojego S4 Prezencja 1 klasa a to fabryczne cudo hmmm no tak mawiają ale okaże się po pierwszych 200.000 km:) drosdek i co z tym twoim turbo??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przemo to ty razem z wickiem przyjechałeś?? czy cię z kims innym myle ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja naliczyłem 22 auta dziś a jeszcze wszystkich nie było co byli ostatnio, wiec jesli kazdy by sie zdeklarowal to by bylo z 25 sztuk ja juz mówiłem że się pisze i napewno 2 szt. bym łyknął jak co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas ma chyba projekt u siebie na kompie....coś wspominał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale drosdek jednak PSZ było Widziałeś słowny jestem hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no napoczątku mały spontan jak czekałem na kogos....patrze beje, civic kurw...o co loto [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 21:14_________________________________________________ a gdzie ta kawa była co ? drosdek a gdzie ty wogole byles bo ja cie tam nie kojazył :> puchara szamał z nami do góry. -to dla mnie, -nie -tak dla mnie tekst miesiąca no nie smiej sie nie ;( kelnerka mnie zaskoczyla bo myslalem ze z prawej podejdzie :polew: rako - ten kto Cie na poczatku szukal i o szyby pytal - to ja Fan dzieki za loga, obrobie go i wkleje... I tam nie ladaj za duzo w Szwecji abys byl za te 6 tyg aaa chyba kojaze ciężko było wiare ogarnąc na początku ale spoko z czasem obczaje temat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie ta kawa była co ? drosdek a gdzie ty wogole byles bo ja cie tam nie kojazył :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hejo !!! Było miło ale się skończyło Dzięks za spocik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nara, tylko przyjedź dzisiaj przyjechac przyjade ale niewiem czy odjade Madbar ma manete mi zmieniać :
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra panowie ja zmykam to do zobaczenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział aaaaa tak - miał 280KM ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3 tak ma m pakiecik no to sie zgadza Ja tam sie gubie w tych silnikach ...wiem napewno ze ma E36 3.0 z m-pakietem, od goscia w polsce ja kupil który ten z kolei sciagnal z szwajcari.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj sie, ja też ni mam kierowcy, a poza tym jutro do roboty spadam więc muszę być kumaty rano. przełożymy tą impre na później :gwizdanie: zawsze można na spota jechac do Malutkiej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to sie zgadza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na bank ma 3.0 silnik[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:49_________________________________________________ w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział aaaaa tak - miał 280KM ale rako mówił że to E36 z M-pakietem a nie M3 tak ma m pakiecik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra byl w M3 3.0 i 3.2. ten drugi ma 321KM a ten pierwszy nie pamiętam... Wentylek będzie wiedział chyba 200 z małym groszem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w E36 nie było 3 litrowych silników, największy chyba 2.8 no chyba że to prawdziwe M3 ? chociaż wydaje mi się że w M3 był 3.2 litra 3 litra ma ....chodz teraz mnie zaskoczyles ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Malutka Wszystkiego Najlepszego !! a co to za okazja ?? urodzinki ma ...ale jutro eee wyprzedzenia nie zaszkodzi heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kumpel ma E36 3.0 m-pakiecie fajnie się zbiera nie powiem :gwizdanie: Ale mimo tego jakoś więcej do Audi mnie korci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Malutka Wszystkiego Najlepszego !!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ogólnie z jakich podstawowych powodów np. ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No dzionek piekny Bryka z większego umyta także luz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hi Ho
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tia :gwizdanie: gapil sie, przeszkadzal i strugal glupa ja tam będe chyba cicho siedział :gwizdanie: