Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. no właśnie wysłałem smska na białą niewiaste
  2. Dobry wieczór [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:51_________________________________________________ale pustka.....
  3. no ja też uciekam Panowie do juterka
  4. to moze te inne 2012....
  5. nikus właśnie sciągam ten 2012 jak mowisz ze dobry...co prawda z lektorem nie znalazlem ale za to w DVDripie, przez konsole puszcze to będzie siii
  6. o to siii bo jakis czas temu zainstalowałem viste i jak narazie zaktualizowało mi do 2
  7. Viśte mam fan a jakiego masz packa na Viscie??
  8. no tak lukałem na 2012 w necie ale poki co no to napisy a jak juz no to smieszny syntezator mowy
  9. no narazie [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:57_________________________________________________Chłopaki...cosik z innej półeczki...jaki film polecacie....coś z Sci Fiction lub Wojenny....Coś z neta chce zassać ale nima pomysłu....
  10. Czeeee
  11. tylko nie jedz polaka
  12. o kurcze pewnie zblokował Ci się pedał gazu no właśnie nie to też zaskoczyło... miałem ze 120-130 na blacie i nagle pod prawą nogą nie mam gazu i samo auto przyśpiesza... nie wiem czy mam się czegoś obawiać czy to tylko jednorazowy problemik... a masz panie tempomat ? może jakieś zwarcie w kablach sie robi ! nie mam tempomata... puściłem problem na forum i sugestia jest taka, że dywanik zahaczył... Rako - no pewnie, że gaz w podłogę no zobacz jaki Ali nawet dywan ma w bryce
  13. a drosdkowi co pedał od gazu sie zaciął?? za mocno cisną w podłoge pewnie
  14. Elo chłopaki
  15. ooo no prosze A wogóle jestem ciekaw jak to sie sprawdza....takze jesli ktoś przetestuje niech da znać Bo też mi sie takie cudo przyda
  16. najlepiej chyba zamówic....szkoda tego latania tu i tam...takie moje zdanie
  17. http://www.2future.pl/Produkt/364/podgrzewacz_do_kubkow_na_usb?gclid=CNHwi4Gkl6ACFQYSzAodQlHb6Q między innymi tu ale gdzies widzialem tańszy miedzy innymi własnie na takiej stronie z gadżetami
  18. ja tydzien temu mylem a dzisiaj juz masakra hehe No ale tak to bedzie poki jeszcze nasza wiosna nie zawita....
  19. Pepin....rozumiem że naklejke jedną dla mnie chowasz ??
  20. Powitać
  21. kto niechce spota ??
  22. Nie potrzebuje ktoś kiery do B6 mam na zbyciu
  23. Cześć Panowie widze jak zwykle wesoło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.