Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie wysłałem smska na białą niewiaste
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczór [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:51_________________________________________________ale pustka.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też uciekam Panowie do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to moze te inne 2012....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikus właśnie sciągam ten 2012 jak mowisz ze dobry...co prawda z lektorem nie znalazlem ale za to w DVDripie, przez konsole puszcze to będzie siii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to siii bo jakis czas temu zainstalowałem viste i jak narazie zaktualizowało mi do 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Viśte mam fan a jakiego masz packa na Viscie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak lukałem na 2012 w necie ale poki co no to napisy a jak juz no to smieszny syntezator mowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:57_________________________________________________Chłopaki...cosik z innej półeczki...jaki film polecacie....coś z Sci Fiction lub Wojenny....Coś z neta chce zassać ale nima pomysłu....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czeeee
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko nie jedz polaka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kurcze pewnie zblokował Ci się pedał gazu no właśnie nie to też zaskoczyło... miałem ze 120-130 na blacie i nagle pod prawą nogą nie mam gazu i samo auto przyśpiesza... nie wiem czy mam się czegoś obawiać czy to tylko jednorazowy problemik... a masz panie tempomat ? może jakieś zwarcie w kablach sie robi ! nie mam tempomata... puściłem problem na forum i sugestia jest taka, że dywanik zahaczył... Rako - no pewnie, że gaz w podłogę no zobacz jaki Ali nawet dywan ma w bryce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a drosdkowi co pedał od gazu sie zaciął?? za mocno cisną w podłoge pewnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo no prosze A wogóle jestem ciekaw jak to sie sprawdza....takze jesli ktoś przetestuje niech da znać Bo też mi sie takie cudo przyda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najlepiej chyba zamówic....szkoda tego latania tu i tam...takie moje zdanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.2future.pl/Produkt/364/podgrzewacz_do_kubkow_na_usb?gclid=CNHwi4Gkl6ACFQYSzAodQlHb6Q między innymi tu ale gdzies widzialem tańszy miedzy innymi własnie na takiej stronie z gadżetami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tydzien temu mylem a dzisiaj juz masakra hehe No ale tak to bedzie poki jeszcze nasza wiosna nie zawita....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin....rozumiem że naklejke jedną dla mnie chowasz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobryyy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto niechce spota ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie potrzebuje ktoś kiery do B6 mam na zbyciu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Panowie widze jak zwykle wesoło