Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. jak dla mnie moze byc za tydzien.... Cześć Madas tak wogóle [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:34_________________________________________________ bo jutro raczej na rozmowe ide tam i tak sie pytam wogole co to za ziomki....
  2. nieoberwałas sie od tych wszystkich kwiatów ?? jeszcze żadnych nie dostałam... eh...nie może byc... wirtualny ale zawsze [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________kiedy jakis nastepny spocik ??
  3. nieoberwałas sie od tych wszystkich kwiatów ??
  4. Eloooo jak tam wieczorek Wam mija ??
  5. Siema Serdeczne zyczonka dla Pań A teraz mam pytanko małe....wiekszosc osób z poznania jest wiec może kojazycie firme ,,Sietom" na hetmańskiej ??
  6. Siemka z rańca
  7. to nic tu po mnie tez uciekam Do jutra
  8. troche sie narazilem jej ale niestety dzsiaj musialem szybciej bryknąć do szamoni...
  9. chyba było mniej .... :gwizdanie:
  10. no fakt materialby trzeba poszukać jakis lepszy...bo te co zamowilem to fakt fajne koszuleczki ale material mógłby być ciut lepszy...
  11. jakby troche przyspieszylo.... [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:52_________________________________________________Madas i jak tam koszulki obgadaliscie sprawe ??
  12. milej nocki
  13. wicek zawital lub przemo ??
  14. czekaj czekaj ....do 3 razy sztuka Już tłumaczyłem czemu musiałem sie wczesniej urwac... co zrobic..... Rośnie ta Twoja kawa :gwizdanie: I sie nie tłumacz -nie ma zmiłuj-nie u mnie Dobra łeb mi pęka niech bydzie
  15. czekaj czekaj ....do 3 razy sztuka Już tłumaczyłem czemu musiałem sie wczesniej urwac... co zrobic.....
  16. jak pojechałem to gadaliście cos na temat koszulek ?? P.S. Sory Madas za bryke ze mi zgasła zadko to sie dzieje
  17. w końcu szefa wszystkich szefów widziałem
  18. nikuś tą rejestracje za szybą ciągle wozisz ??
  19. coraz lepiej....w stan awaryjny w szedł
  20. dobra niech będzie po jej stronie ale to nie ostatni moj spocik jeszcze mnie pozna Poszedłbym z Wami później ale kumpla z poznania do panny podwozilem a jego raczej takie rzeczy nieinteresują wiec musiałem w czesniej sie urwac.... no powiem tak szkoda bo wierzcie lub nie ale bym dluzej zostal W koncu musze bardziej wiare poznać Ale jak trzeci raz zawitam to juz powinnlo byc siii
  21. ano widzisz moze dlatego ze znowu nowe twarze...ostatnio bylem to Was nie było Ale dajta mi troche czasu...ja jak stary diesel jak sie rozkrece to już ide Przyznaj sie - miałeś fefra że malutka ci nakopie jak za dużo będziesz fikał :polew: no dobra posrany bylem haha
  22. Fan a Ty pózniej przyjechałes?? Bo ja ogolnie sie wyjatkowo wczesniej zwinelem.
  23. ano widzisz moze dlatego ze znowu nowe twarze...ostatnio bylem to Was nie było Ale dajta mi troche czasu...ja jak stary diesel jak sie rozkrece to już ide
  24. Elo chłopaki i dziewczyny dzięks za spocika Sorki ze dzisiaj szybko sie z myłem ale siła wyzsza...mam nadzieje ze wybaczycie Na następnym się poprawie Ale mimo wszystko byłem Fajnie bylo z nowu nową wiarke poznać
  25. Nic śmigam dalej....dozobaczyska na spocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.