Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dla mnie moze byc za tydzien.... Cześć Madas tak wogóle [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:34_________________________________________________ bo jutro raczej na rozmowe ide tam i tak sie pytam wogole co to za ziomki....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieoberwałas sie od tych wszystkich kwiatów ?? jeszcze żadnych nie dostałam... eh...nie może byc... wirtualny ale zawsze [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:13_________________________________________________kiedy jakis nastepny spocik ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieoberwałas sie od tych wszystkich kwiatów ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Eloooo jak tam wieczorek Wam mija ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Serdeczne zyczonka dla Pań A teraz mam pytanko małe....wiekszosc osób z poznania jest wiec może kojazycie firme ,,Sietom" na hetmańskiej ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka z rańca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nic tu po mnie tez uciekam Do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche sie narazilem jej ale niestety dzsiaj musialem szybciej bryknąć do szamoni...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba było mniej .... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no fakt materialby trzeba poszukać jakis lepszy...bo te co zamowilem to fakt fajne koszuleczki ale material mógłby być ciut lepszy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakby troche przyspieszylo.... [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:52_________________________________________________Madas i jak tam koszulki obgadaliscie sprawe ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
milej nocki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wicek zawital lub przemo ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekaj czekaj ....do 3 razy sztuka Już tłumaczyłem czemu musiałem sie wczesniej urwac... co zrobic..... Rośnie ta Twoja kawa :gwizdanie: I sie nie tłumacz -nie ma zmiłuj-nie u mnie Dobra łeb mi pęka niech bydzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekaj czekaj ....do 3 razy sztuka Już tłumaczyłem czemu musiałem sie wczesniej urwac... co zrobic.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak pojechałem to gadaliście cos na temat koszulek ?? P.S. Sory Madas za bryke ze mi zgasła zadko to sie dzieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w końcu szefa wszystkich szefów widziałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikuś tą rejestracje za szybą ciągle wozisz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coraz lepiej....w stan awaryjny w szedł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra niech będzie po jej stronie ale to nie ostatni moj spocik jeszcze mnie pozna Poszedłbym z Wami później ale kumpla z poznania do panny podwozilem a jego raczej takie rzeczy nieinteresują wiec musiałem w czesniej sie urwac.... no powiem tak szkoda bo wierzcie lub nie ale bym dluzej zostal W koncu musze bardziej wiare poznać Ale jak trzeci raz zawitam to juz powinnlo byc siii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano widzisz moze dlatego ze znowu nowe twarze...ostatnio bylem to Was nie było Ale dajta mi troche czasu...ja jak stary diesel jak sie rozkrece to już ide Przyznaj sie - miałeś fefra że malutka ci nakopie jak za dużo będziesz fikał :polew: no dobra posrany bylem haha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fan a Ty pózniej przyjechałes?? Bo ja ogolnie sie wyjatkowo wczesniej zwinelem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano widzisz moze dlatego ze znowu nowe twarze...ostatnio bylem to Was nie było Ale dajta mi troche czasu...ja jak stary diesel jak sie rozkrece to już ide
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo chłopaki i dziewczyny dzięks za spocika Sorki ze dzisiaj szybko sie z myłem ale siła wyzsza...mam nadzieje ze wybaczycie Na następnym się poprawie Ale mimo wszystko byłem Fajnie bylo z nowu nową wiarke poznać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic śmigam dalej....dozobaczyska na spocie