Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Siema wiara
  2. dobra ja uciekam na filma Narazie do juterka
  3. a to czemu ??
  4. na winogradach padało jakąś godzinę temu no u mnie tez leciutko popruszylo....jutro jak bedzie padac to sie napierd...i niewyjezdzam do niedzieli
  5. co taki zmęczony?? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________dzisiaj bylem na myjce....jak do niedzieli spadnie snieg i mi sie bryka pobrudzi to ...
  6. mnie tam dzisiaj wymęczyli na tej Grobli....wiec nie zaluje sobie musze organizm oczyscic ze stresu [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:09_________________________________________________czesc Nikuś
  7. a tak przyjechałem z poznania po zdanym kursie i sącze sacze aż wysączyłem jak narazie paka :gwizdanie:
  8. siemano
  9. Hej Mała Dorzuć jeszcze ze dwie fajne minki to może mi sie nastrój poprawi a co to sie stalo ze taki nastroik ??hmmm...
  10. Hej Mała
  11. dla zmotoryzowanych
  12. z okiem ok, lekkie zapalenie, lekarz przepisal Mi krople, ale chodzilo Mi o gardlo i katar :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:13_________________________________________________ostatnio jak szlem z imprezy to loda se kupilem na stacji i tak to pozniej jest chyba sie domyslilem ze nie o oko chodzi w twojej chorobie, zapytalem z ciekawosci czy jeszcze widzisz [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:20_________________________________________________spidalam , do pozniej. milego dzionka wszystkim zycze no narazie
  13. taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka He he... Dobrze, że za marzenia nie biją... Bo inaczej to :bicz3: hehe ale taka nowke sztuke to fajnie byloby odebrać Jedyne auto nowe jakie w sumie jeszcze to nie ja zakupywalem tylko ojciec był fiacik....oj kasiurki troszke wydal no ja osobiscie bym nie kupil nowego fiacika ale to jeszcze starsze pokolenie [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:18_________________________________________________ taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:12_________________________________________________ pogrywalem tez....ale teraz konsole męcze sesesese ps3 ? 360-tka
  14. taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:12_________________________________________________ pogrywalem tez....ale teraz konsole męcze sesesese
  15. cześć nowo przybyłym
  16. spoko nie dziękuje 3maj sie narazie
  17. śniadanko i do roboty aaaa a ja wlasnie teraz kaweczka a o 13 kursik na grobli mam
  18. co tam z rańca ciekawego ??
  19. Dobry dzień
  20. Dobre drodzy koledzy ja uciekam Do juterka Niech moc będzie z wami
  21. a coś tam tworzył?? klepalem i kleilem corse i co będzie coś z tego ?? wykasowalem kolesia 800zl bo chcial sie dogadac a zainwestowalem 10zl w material i wyglada .opalarka podgrzalem zderzak i wypchnolem go, znaczy sam wyskoczyl.rylko mialem problem z wypchnieciem blachowy przy cycku od zamka klapy , nie otwierala sie . ale lewarkiem dalem rade . troche wyklepalem i jest blacharz i lakiernik w jednym jak co podstawie ci fure
  22. raz go oglądałem i powiem że dobry film tez go własnie ogladam jednym okiem
  23. a coś tam tworzył?? klepalem i kleilem corse i co będzie coś z tego ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.