Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no do potem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej chyba znikam bo mogę z odmachu dostać i dopiero będzie kiedys trzeba przywyknąć ... [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________ myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej jeszcze nikogo nigdy nie pogryzłam-nie myślałam że taka straszna jestem-nie obawiajcie sie nikomu nic nie zrobie kamień mi spadł z serca [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________ co chcesz od raczka ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: spot tak samo a co ?? inaczej myślałeś ???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: spot tak samo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe gdzie Madasa wkręciło....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi a takie tam takie... męskie rozmowy no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac malutka jest spokojna dziewczyna ... A co Ty o tym wiesz co ???? a chocby to że jeszcze żyje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi a takie tam takie... męskie rozmowy no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac malutka jest spokojna dziewczyna ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
umycia auta?? a ostatnio było brudne?? nie było .. ale musiałeś umyć żeby naklejkę nakleić ... czy się myle ? odtłuscilem tylko miejsce na klapie z tylu....a tak nie mylem bo jeszcze czyste
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o ja pidoke odstrzelą, dezerter....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witać wodza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już ja Cie docenie tajemnicza wymiana zdań nie pisać kodem :gwizdanie: Miałam zaprzestać nabijania sie z niego ale nie da rady-chyba nie -sam sie o to prosi zgadnij kotku co mam w środku..... I też potrafie z szacunkiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wybuchne-spoko a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić widzisz docenia mnie Już ja Cie docenie no widzisz drosdek dopiero dostane pochwaly
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wybuchne-spoko a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić widzisz docenia mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przezemnie ?? o co koman czekaj bo sie pogubilem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
umycia auta?? a ostatnio było brudne??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój agresor pewnie większy jest-możemy sobie ręki podać malenstwo Ty zdenerwowana??? zaznaczam nie przezemnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No był przed chwilą, ale się zmył był był
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Pepin Naklejeczka juz zamontowana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uszanowanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak....klient nasz paaaaaannnnnńńń
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że niby my czy ktoś inny ? oj Marcinie nie Wy teściówka dzwoniła w czasie jadła nie chłolerka to co moze byc gorszego...hmm...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że niby my czy ktoś inny ? oj Marcinie nie Wy teściówka dzwoniła w czasie jadła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam wlasnie problem...musialbym z tylu niunie troche posadzic z powrotem....niewiem jakby wygladala na 17 chodz wiara gadala ze niby tragedi nie bedzie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano piękne alu....ja wlasnie sie zastanawiam jak chrom to cos podobnego do twoich...a jak czarne to jeszcze dokladnie niewiem....Widzialem goscia na przyciemnionych szybkach podobnie jak u mnie i fura na czarnych nawet fajnie sie prezentowala....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówisz że na parkingu.... tak, z całodobową wartą muszę teraz Arka ścignać czy chce fele, bo po mału będzie trzeba zakładać Alu... no ja na spota juz planuje na felach....Niestety narazie Ori ale przy kasie troche bede to cosik sprawie....ostatnio myslalem nad ciemniejszymi.....