Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tez tak mysle ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak na serio to bym proponował jeszcze tego zrobic pod ziemią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możemy u mnie koło tesco połazimy po sklepie juuupi jaka frajda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo przyszedł król tej całej łajby Cześć Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze. Też racja ja z kobietą śmigam na spoty wiec dla niej 2 godziny na parkingu to zimno .... wieć chyba będzie trzeba poczekać ... no i tak mozna zdziałac wszystko.....dobra kto wezmie zgrzewe A z tym to jak co zawsze można sie zgadac ale to ja biore namiot bo to sie nie skończy na zgrzewce jednej nieee no w gre w chodzi caly weekend
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak będzie z 10 stopni to jestem za wyjściem z podziemi jak najbardziej dla Ciebie 10 stopni to ciepło, a przynajmniej znośnie by stać na dworze 2-3godziny co najmniej....ja proponuję jeszcze poczekać ze spotami na dworze. taaa mysle ze jeszcze troszeczke trzeba sie wstrzymac...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i tak mozna zdziałac wszystko.....dobra kto wezmie zgrzewe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajnie by tak na weekendzik gdzies taki spocik nad jeziorkiem zrobic...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Szamo można zorganizować tez heheeh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wracająć do tego jak co głupi pomysł, może źle napisałem oczywiście żartowałem proszę nie brać tego powarznie rako jechał do domu bo musiał .... a ja poszłem na kawę... żeby nie było niedomówień i pomówień było mineło nastepnym razem wszyscy wspólnie kawke wypijemy pyska wytrzemy i pojedziemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najwazniejsze ze masz prace [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:04_________________________________________________W padniecie z Yelo na spota nastepnego ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie tam ja skromny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:57_________________________________________________ :gwizdanie: wiem jestem wielki ale Ty skromny jesteś :gwizdanie: ooo [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:58_________________________________________________ a Ty czym sie zajmujesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: wiem jestem wielki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja pracowałem w Man Buss....pozniej zwalniali wiare, ogolnie firma powoli robi plajta raczej....teraz jestem w trakcie załatwiania pracy, prowadze tez z kumplem mały serwis komputerowy To jesli chodzi o prace [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:48_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:48_________________________________________________Jarek Ty byłeś na spocie ostatnio??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol strzałeczka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no luz ja tam sie znam na zartach....zeby to byl moj ostatni spot to co innego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz tłumaczyłem czemu musialem szybciej ze spota zjechac..... Byłem godzinke a ze musialem sie urwac no nic nie poradze tak wyszlo.... wazne ze bylem.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze ja jestem :gwizdanie: no wiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ładnie zmowa na Rakusia.... eh...niema sprawiedliwosci na tym swiecie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wystarczy że Ty piszesz ja tu widze jakąś spółke.... [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:25_________________________________________________ wystarczy że Ty piszesz zapewne o tym samym myślimy prawda ?? zalezy co nazywacie mysleniem.... a co Ty nazywasz myśleniem ??? złożony ciągły proces zachodzący w mózgu, polegający na skojarzeniach i wnioskowaniu, operujący elementami ludzkiej pamięci jak symbole/pojęcia/frazy lub obrazy i dźwięki. dziękuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wystarczy że Ty piszesz ja tu widze jakąś spółke.... [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:25_________________________________________________ wystarczy że Ty piszesz zapewne o tym samym myślimy prawda ?? zalezy co nazywacie mysleniem....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto przyszedł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak nikt nie pisze.... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00