Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. biedny Rakuś :polew: :polew: i pomyśleć że to jeszcze nie koniec :nabijasie: :nabijasie: słodka jesteś
  2. nie podpuszczam Cie ale na spota nie śmigniesz z tymi różowymi kokardkami :naughty: podrzuce Ci fajną miotłe :polew: spoko miotła jeszcze przejdzie ale kokardki nie hehehhoohohohihihihi nie no komplet musi być DAJESZ na spota na różowo :kox: trza było sie zastanowić zanim z siebie czarownice zrobiłeś :polew:
  3. nie podpuszczam Cie ale na spota nie śmigniesz z tymi różowymi kokardkami :naughty: podrzuce Ci fajną miotłe :polew: spoko miotła jeszcze przejdzie ale kokardki nie hehehhoohohohihihihi nie no komplet musi być DAJESZ na spota na różowo :kox:
  4. nie podpuszczam Cie ale na spota nie śmigniesz z tymi różowymi kokardkami :naughty: podrzuce Ci fajną miotłe :polew: spoko miotła jeszcze przejdzie ale kokardki nie hehehhoohohohihihihi
  5. no dzisiaj już na leciakach śmigam
  6. Siema wodzu
  7. tiaaaaa
  8. siema łotrze a dlaczego łotrze ...
  9. Hołk Przyjaciele
  10. Siemka Nic ja musze zmykać będe później Miłego wszystkim
  11. Hołk :> [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:35_________________________________________________Wszystkiego Najlepszego dla Azuni
  12. masz potencjał jak Madas kiedyś... Madas nie do przegadania [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:45_________________________________________________ masz odpowiedz fachowca [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:46_________________________________________________no jakis horroras leci.....w koncu cosik. [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:47_________________________________________________nic uciekam spac Miłego wieczorku Do jutra
  13. no w koncu jakis debiut chociaz w statystykach [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________ narazie
  14. dzieki 3maj sie
  15. tak naprawde to jedno wielkie nic....;/ Jedynie jakie fajne premiery lecą to na wypozyczalni ale musiałbym bulic za film wiec dziekuje...
  16. ja mam z Echostaru kablówkę neta i telefon stacjonarny i nie narzekam... ooo nikus siema
  17. co tam masz za ciekawy pakiet film ??
  18. a stara bida
  19. narazie nienarzekam....przynajmniej niema niedogodnosci roznych jak w słoneczku miałem
  20. ja z poczatku słoneczko miałem teraz na N-ke sie przerzuciłem ze wzgledu ze maja jak narazie kanaly HD bez oplat...
  21. kurw...płaci sie za tv a nic nima
  22. kurcze stary bierz Kormorany tanie i nawet jak się rozlecą to żalu wielkiego nie będziesz miał gorzej jak się rozlecą przy 150++ kormorany ...to polecą
  23. Azunia jak wieczorek mija ??
  24. ja bym strzelał w pirellki Nawiasem fajne alu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.