Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
biedny Rakuś :polew: :polew: i pomyśleć że to jeszcze nie koniec :nabijasie: :nabijasie: słodka jesteś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie podpuszczam Cie ale na spota nie śmigniesz z tymi różowymi kokardkami :naughty: podrzuce Ci fajną miotłe :polew: spoko miotła jeszcze przejdzie ale kokardki nie hehehhoohohohihihihi nie no komplet musi być DAJESZ na spota na różowo :kox: trza było sie zastanowić zanim z siebie czarownice zrobiłeś :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie podpuszczam Cie ale na spota nie śmigniesz z tymi różowymi kokardkami :naughty: podrzuce Ci fajną miotłe :polew: spoko miotła jeszcze przejdzie ale kokardki nie hehehhoohohohihihihi nie no komplet musi być DAJESZ na spota na różowo :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie podpuszczam Cie ale na spota nie śmigniesz z tymi różowymi kokardkami :naughty: podrzuce Ci fajną miotłe :polew: spoko miotła jeszcze przejdzie ale kokardki nie hehehhoohohohihihihi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzisiaj już na leciakach śmigam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema wodzu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tiaaaaa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema łotrze a dlaczego łotrze ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hołk Przyjaciele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka Nic ja musze zmykać będe później Miłego wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hołk :> [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:35_________________________________________________Wszystkiego Najlepszego dla Azuni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masz potencjał jak Madas kiedyś... Madas nie do przegadania [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:45_________________________________________________ masz odpowiedz fachowca [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:46_________________________________________________no jakis horroras leci.....w koncu cosik. [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:47_________________________________________________nic uciekam spac Miłego wieczorku Do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w koncu jakis debiut chociaz w statystykach [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________ narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki 3maj sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak naprawde to jedno wielkie nic....;/ Jedynie jakie fajne premiery lecą to na wypozyczalni ale musiałbym bulic za film wiec dziekuje...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam z Echostaru kablówkę neta i telefon stacjonarny i nie narzekam... ooo nikus siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam masz za ciekawy pakiet film ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a stara bida
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie nienarzekam....przynajmniej niema niedogodnosci roznych jak w słoneczku miałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z poczatku słoneczko miałem teraz na N-ke sie przerzuciłem ze wzgledu ze maja jak narazie kanaly HD bez oplat...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurw...płaci sie za tv a nic nima
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze stary bierz Kormorany tanie i nawet jak się rozlecą to żalu wielkiego nie będziesz miał gorzej jak się rozlecą przy 150++ kormorany ...to polecą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia jak wieczorek mija ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym strzelał w pirellki Nawiasem fajne alu