Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
logo ma chyba lepsze proporcje nie no logo jest tak samo .... mi się wydaje, że było bardziej rozciągnięta tak jak ma np. Rako w podpisie a jak nie to to chyba chciał po porostu zaznaczyć swoją obecność nie podoba ci sie moje logo??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może dał jakoś inaczej wyrównanie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :polew: PREZES go zdegradował Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: jeszcze nie mam B8 białej Sline może być srebna?? za to wersja long
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostro podpadłem temu konusowi co się na czerwono wozi :polew: PREZES go zdegradował Jakie zdegradował.Chciał zostać królem "Kosza" to nim będzie :polew: ja pier**le wszyscy pną sie w góre...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
+1 , powinno sie nazywać oko saurona hyhyhy hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PREZES go zdegradował Fan 365 dni licencji... [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:33_________________________________________________ nie ma czego gratulować co najwyżej jak nie będziecie mnie słuchać to wam wątek zamknę :polew: :polew: Cześć Nikuś przyjacielu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to sie stało że Iverson już nie widnieje jako autor??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________ooo dzisiaj na HBO leci Pacyfik...oglądał ktoś??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no też troche lukam na wiadomosci....z lekka autka sie poczaskały tego dzionka... :gwizdanie: lakiernicy i blacharze zacierają ręce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I tak Panowie jak wieczoras mija ?? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema ponownie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o nic a czemu zapytujesz a nic....niedlugo uciekam. Jeszcze totka w stapie wysłac...moze cuś się trafi :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________dobra ja spadam....do potem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o co kaman...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooosz kurde sam prezes zawital [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:37_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas niedługo bedziesz musiał fotke na podpisie zmienic...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia jakie chcesz te barwy?? dzisiaj kolorowe.... mówisz masz [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ wystarczy?? tiaaa dziekowac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia jakie chcesz te barwy?? dzisiaj kolorowe....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz Madas to są dopiero barwy szczęscia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Fan to trzeba było miotłą z łóżka [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________ hej malutka no Twoje szczęście wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Fan to trzeba było miotłą z łóżka [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:24_________________________________________________ hej malutka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie....na takiego kolosa 2.0 wydaje mi sie słaby tez ale to moje zdanie.... :gwizdanie: z tym że ciężar chyba jest podobny jak nie taki sam co B7 no mozliwe....ale tak czy siak brałbym z wiekszym silnikiem...lepsze frajda z jazdy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie....na takiego kolosa 2.0 wydaje mi sie słaby tez ale to moje zdanie.... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakbym ładną wychaczył to na 2.7 bym sie skusił....ale ostatecznie tez 3.0 jak juz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre ogloszenie i tyle. kolor grantowy, silnik przecietny, skrzynia automat... niema sie czym ekscytowac. jezeli V6 musi byc 3.0 tdi, masz wtedy Q, skrzynia jezeli auto to tylko tiptronik - jednak manual bezcenny C6 jednak mam do nich sentyment :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 10:03_________________________________________________