Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja ma boomeranga ooo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o nie ,Adam n ty naprawde ogladasz te horrrrrory? tu masz lepsze barwy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to kiedy Madas przyjdziesz...bo znowu pojde spac i przegapie ciekawą pogawędke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Adam, rano mi Adas powiedzial ze tylko od przybytku glowa nie boli [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:44_________________________________________________malenstwo ja Ciebie przywoluje do porzadku :bicz3:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Madas a mówiłem że wina z kartonika szkodzą... :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:42_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nooo dzisiaj zgarniam szóstke i jade do Krotoskiego na zakupy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ehh....szkoda ale naszczęscie to nie ostatni spot takze luz aaa thx piotr za zaproszenie [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:05_________________________________________________ różowy :polew: co wyczeszczu ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese nie bedzie mnie jednak cie nie bedzie? a moze cos jeszcze wykombinujesz bo Ty chcesz co ?? :polew: sie ciesz że za marzenia nie karają bo dawno byś krzesło elektryczne dostał :polew: :polew: :evil: :evil: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :heat: [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:07_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
różowy :polew: co wyczeszczu ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese nie bedzie mnie jednak cie nie bedzie? a moze cos jeszcze wykombinujesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
różowy :polew: co wyczeszczu ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka Piotr
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
różowy :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jaki kolorek będzie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
relaks... a co tam u maleństwa??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no rozumie....u mnie z kumpli no audiczki nikt niema wiec nawet niemam komu polecić [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:55_________________________________________________no nic uciekam będe później Miłego dzionka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no cześć i narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i słusznie ale troche boli [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:48_________________________________________________ja juz na alu przemienilem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza bo mam nieplanowany weekend w Międzyzdrojach i nie wiem czy dam radę wrócić... w sobotę rano wyskok i powrót w niedziele ooo to powrót na kacolu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yo Elo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zesc Wojtek narazie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ktoś tam sie szprycuje...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: pierscionek sprzedam, ale z sukienka tez nie rozumiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:08_________________________________________________kuzwa w sumie tankowanie na poltora miesiaca to się ciesz.... wyslij jej eske że niemasz narazie kłopotu z paliwem - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00