Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: :laghing2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie na dobre Alu... jesli pierscionek wartny haha bez przesady, na alu nie starczy ale troche bedzie i tak no dobra przynajmniej baczek zalejesz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek jak tam zarówki zmieniłes?? Po twojej rozmowie na drugi dzień też musiałem wymieniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________ będzie na dobre Alu... jesli pierscionek wartny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moja też ale robie następną może zaskocze mi starcza jedna bo pije ja w litrowym kubeczku , 7 lyzeczek kawulca i po wypiciu starcza na caly dzionek petarda [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:01_________________________________________________ sciema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już jedną wypiłam ale nie pomogła [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:53_________________________________________________ coś nie moge odmulić dziś ... mnie cos kokpit z rana boli ale po tych koxach to rozne dziwne sprawy sie ze mna dzieja byle żeby białej mieszanki nie zabrakło :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z Adamem to było by kiepsko wygrać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no coś Ty ja dzisiaj późno odpaliłem, malutka była pierwsza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już po kawencji... właśnie się skończyła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Piotr
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak sie spóźnisz to też nic sie nie stanie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no musisz poznań przelecieć cały.....spot jest na Marcelińskiej...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapraszamy zapraszamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ranny ptaszek ?? tak wyszło :> cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No hejka hejka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kolorowych snow malenstwo dziękuje wzajemnie :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 22:37_________________________________________________ nie ma Rako to nudno już, no no :gwizdanie: miałam sie tyle z Niego nie nabijać ale kurde...NIE IDZIE !!!! :polew: :polew: Powitanko z rańca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez uciekam Miłego wieczorku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kocham te gierki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no gra wstępna może być ciekawie ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
majster zament ? [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________ z Ciebie już jest Sci-fiction :polew: :polew: to są barwy szczęscia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tam juz niedługo Sci-fiction z tego wyjdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: niżej sie nie da no ba :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: BARWY SZCZĘŚCIA oglądają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Malutka aż tak nisko nie musisz kłaniac sie :naughty: niżej sie nie da no ba :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:24_________________________________________________ciekawe gdzie reszta ekipy :mysli: godzina seriali...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardziej mi się podoba moje :gwizdanie:
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00