Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. jaki koncertos...
  2. taaa...to juz tyciu krok do C6
  3. za***iście w zdrapce wygrałem kupe siana ....nie dasz wiary 3 złocisze
  4. Siema Madas
  5. ja nie wiem czesc Malutka
  6. rezerwacji nie trzeba
  7. ja tam będe polował na C6 3.0
  8. i znowu kombi eh..
  9. pogoda dzis naprawde rewela [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:43_________________________________________________ i co kupił ?? tak, ja wczoraj musialem je zarezerwowac a co ciekawego??
  10. i co kupił ??
  11. ale taki plus że chociaż pogodynka dopisuje
  12. prawidłowo
  13. co tam Piotrze słychać u Ciebie??
  14. bry bry
  15. dzien dobry
  16. a co jest z nimi?? wytarły się?? tylko ta od kierowcy, dziura ze uj :gwizdanie: no to u mnie poodobnie z tym ze dziury jeszcze niema [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:13_________________________________________________dobra miłego wieczorasa spadam na kill bila
  17. a co jest z nimi?? wytarły się??
  18. wątpie... ja kupowałem na allegro, ale różnicy w cenie nie było dużej... a co Ci się z nimi stało po 70 tys przebiegu? mama obcasami dziury wydeptała oby mama piechol...a jakie kupywałes?? bo ja na moich 40 tys przekulałem i od kierowcy szału nie robią... [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:03_________________________________________________ no 3m sie
  19. iiii dobranoc no narazie
  20. iii pauza :gwizdanie:
  21. w końcu znasz zamiary musze posta usunąć bo to źle zabrzmiało a tam zaraz źle... :evil: [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:42_________________________________________________ po godzinach przepowiadam przyszłość
  22. hej Adamos
  23. w końcu znasz zamiary musze posta usunąć bo to źle zabrzmiało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.