Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki koncertos...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa...to juz tyciu krok do C6- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za***iście w zdrapce wygrałem kupe siana ....nie dasz wiary 3 złocisze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Madas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie wiem czesc Malutka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rezerwacji nie trzeba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam będe polował na C6 3.0- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i znowu kombi eh..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogoda dzis naprawde rewela [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:43_________________________________________________ i co kupił ?? tak, ja wczoraj musialem je zarezerwowac a co ciekawego??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co kupił ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale taki plus że chociaż pogodynka dopisuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawidłowo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam Piotrze słychać u Ciebie??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hi ho- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry bry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzien dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co jest z nimi?? wytarły się?? tylko ta od kierowcy, dziura ze uj :gwizdanie: no to u mnie poodobnie z tym ze dziury jeszcze niema [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:13_________________________________________________dobra miłego wieczorasa spadam na kill bila- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co jest z nimi?? wytarły się??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wątpie... ja kupowałem na allegro, ale różnicy w cenie nie było dużej... a co Ci się z nimi stało po 70 tys przebiegu? mama obcasami dziury wydeptała oby mama piechol...a jakie kupywałes?? bo ja na moich 40 tys przekulałem i od kierowcy szału nie robią... [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:03_________________________________________________ no 3m sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
iiii dobranoc no narazie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
iii pauza :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w końcu znasz zamiary musze posta usunąć bo to źle zabrzmiało a tam zaraz źle... :evil: [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:42_________________________________________________ po godzinach przepowiadam przyszłość- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej Adamos- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w końcu znasz zamiary musze posta usunąć bo to źle zabrzmiało - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00