Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie: Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac tak, a co? zatkało Cię [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę? nie zatkało poprostu nie wiedziałem bo nigdy nie pytałem a myśliłeś że kto to Aneta? no niewiem może kuzynka różnie poprostu nie wiedziałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie: Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac tak, a co? zatkało Cię [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę? nie zatkało poprostu nie wiedziałem bo nigdy nie pytałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie: Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuu i jak to zniosła??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak sie nie szczerzy to pomruguje Ty gościu ja Cie chyba kupie !!! :polew: internet 50 zł, komputer 2000 zł, satysfakcja z raczkiem na forum bezcenna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak sie nie szczerzy to pomruguje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? te drugie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:35_________________________________________________ .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał :decayed: dobra ide bo już 3 minuty seee przerwe przeciągnąłem nara - do zobaczyska o 15:00 na korycie :gwizdanie: no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli 2,5 h na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eeee no właśnie tego tematu akurat nie ruszyłem....a wiedziałem że o czyms zapomniałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zazdrościsz ?? to sie przyłącz hej mała nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duży i cię omurzy chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy też swoje potrafie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe TCHÓRZ!!!!!!![br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________ no przeciez kawa była
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zazdrościsz ?? to sie przyłącz hej mała nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duży i cię omurzy chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy też swoje potrafie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zazdrościsz ?? to sie przyłącz hej mała nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duży i cię omurzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sexoholicy ranni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć i czołem z rańca Ja pier**l....śniadanie jem a wy tak od rana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:24_________________________________________________dobra nic ja uciekam Panowie Miłej nocki do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uwielbiam kopytka .... z cebulką :kox: nima jak gzik i pyry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano chyba się zmyły.... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano już kiedyś widziałem filmik spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia czemu z Yelo nie w padliscie na spocika?? Cosik wypadło ?? no niestety... nastepnym razem musicie sobie zaznaczyć na czerwono ale taką perwercyjną czerwień w kalendarzu i zawitać