Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie: :naughty:
  2. całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie: Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac tak, a co? zatkało Cię [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę? nie zatkało poprostu nie wiedziałem bo nigdy nie pytałem a myśliłeś że kto to Aneta? no niewiem może kuzynka różnie poprostu nie wiedziałem
  3. całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie: Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac tak, a co? zatkało Cię [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________myślałes że o kim piszę? nie zatkało poprostu nie wiedziałem bo nigdy nie pytałem
  4. całkiem nieźle, z pierwszą zrobiła wielkie oczy, za kolejną zaczęła marudzić, najgorsza była w udo, nawet pielęgniarka powiedziała że będzie bolało, ale tylko przez chwilę mocniej pomarudziła, jest twarda kolejny na koniec lipca mamy bilans 2latka :gwizdanie: Ty masz Azunia córeczke?? sorki ze pytam poprostu niewiem nie było okazji spytac
  5. uuu i jak to zniosła??
  6. Jak sie nie szczerzy to pomruguje Ty gościu ja Cie chyba kupie !!! :polew: internet 50 zł, komputer 2000 zł, satysfakcja z raczkiem na forum bezcenna
  7. Jak sie nie szczerzy to pomruguje
  8. Siema !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. :decayed:
  10. .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? te drugie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:35_________________________________________________ .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał :decayed: dobra ide bo już 3 minuty seee przerwe przeciągnąłem nara - do zobaczyska o 15:00 na korycie :gwizdanie: no narazie
  11. .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał
  12. .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś
  13. czyli 2,5 h na forum
  14. eeee no właśnie tego tematu akurat nie ruszyłem....a wiedziałem że o czyms zapomniałem
  15. zazdrościsz ?? to sie przyłącz hej mała nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duży i cię omurzy chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy też swoje potrafie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe TCHÓRZ!!!!!!![br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________ no przeciez kawa była
  16. zazdrościsz ?? to sie przyłącz hej mała nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duży i cię omurzy chcesz spróbować ?? zobaczymy kto lepszy też swoje potrafie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________jesteś tylko troszke większy ode mnie nieee nieryzykuje nie dziś przynajmniej hehe
  17. zazdrościsz ?? to sie przyłącz hej mała nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duży i cię omurzy
  18. sexoholicy ranni
  19. cześć i czołem z rańca Ja pier**l....śniadanie jem a wy tak od rana
  20. [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:24_________________________________________________dobra nic ja uciekam Panowie Miłej nocki do juterka
  21. uwielbiam kopytka .... z cebulką :kox: nima jak gzik i pyry
  22. ano chyba się zmyły.... :gwizdanie:
  23. ano już kiedyś widziałem filmik spoko
  24. Azunia czemu z Yelo nie w padliscie na spocika?? Cosik wypadło ?? no niestety... nastepnym razem musicie sobie zaznaczyć na czerwono ale taką perwercyjną czerwień w kalendarzu i zawitać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.