Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azuni też już coraz to rzadziej widac....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano właśnie... wogóle Azunia coś w spominała ze postaraja sie przyjechac....ale jednak nie dali rady...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łotrze gdzie byłeś??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja Sorka za pismo na kolanie pisane ale się źdzwiwiłeś Madas pewnie co ? :gwizdanie: następnym razem przypnij coś kasy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj jakoś mniej autek...ale i tak było godnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka Dzięks także za spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez uciekam Milego wieczorku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe ile jutro autek zawita...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
browarek obowiązkowo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry z wieczer- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OoO dzisiaj pierwszy Dzien Dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chuuj Ci popcorn leć po lód czekaj no zakłady najpierw trzeba przyjąć [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 21:16_________________________________________________cicho wszędzie co to będzie ... :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 22:06_________________________________________________nikuś jajecznice wypróboje może jutro....sam tez robiłem ale z serem nie kombinowałem [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 22:47_________________________________________________dobra uciekam do jutra- Przepisy kulinarne
Coś na szybko A więc danko jest baaardzo proste...czasami jak nie mam pomysłu na żarło to serwuje sobie...przepis mam od znajomej także spoko do dzisiaj żyje no ale do rzeczy... Potrzebne rzeczy, składniki patelnia olej, może być oliwa z oliwek tarka ser najlepiej gouda czosnek bez obaw nawet go zbytnio nie wyczujecie chlebek No dobra jak już mamy wszystko uszykowane, bierzemy patelnie na palnik nalewamy oliwy na to kładziemy całą skibke chleba, gdy się nam ładnie zapiecze i zarumieni bierzemy i obieramy czosnek po czym go w cieramy w chleb. Nastepnie wszystko ładnie posypujemy serem, wcześniej oczywiscie z tartym na tarce na koniec ketchup i gotowe Danie w stylu pośpiesz się a nie narób za dużo Smacznego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lece po popcorn ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka Malutka za kobyle caco ale kwas :doh1: nie pyskuj mi pojedynek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak wczesnie dzisiaj?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u Musa to ukłona robiłem żeby mi dynki nie skroił mieczem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieks- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuu szkoda ze uciekasz....no to milej nocki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
respekt- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witajcie. jak mija wieczorek? [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 20:38_________________________________________________ :naughty: w porządeczku...właśnie się chwale ze w zdrapce 3 zeta weszło Tyy Musa....czasami w czoraj w kill bilu nie grałeś??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zes w sumie tylko się przejechał... [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________ - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00