Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętamy ja tam bede na pewno, :gwizdanie: Ty i Bart-S to wiadomka a ja to nie.... [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:50_________________________________________________ ZDRASTWUJCIE PIĘKNE KAWALERY I SZYBKIE DAMY SZYBKIE DAMY DO KOGO?? pewnie chodziło o to że szybko biegacie itp no ja myśle bo inaczej... :> wp***dol..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pamiętam zaznaczyłem w kalendarzu czerwonym kółkiem....Ojciec sie spytał a co to za święto......,,zostaniesz dziadkiem" uuu jeee aleś mu dał do myślenia :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pamiętam zaznaczyłem w kalendarzu czerwonym kółkiem....Ojciec sie spytał a co to za święto......,,zostaniesz dziadkiem" uuu jeee
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć dziewczyny Cześć chłopoki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanderos Fan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dzieks u mnie w porządeczku...Pifko właśnie sącze I ogólnie lukam czy jakiś filmik ciekawy może poleci... A co u Ciebie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gościu Malinowy przylazł :> o to i ja :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczór Panie i Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko zrób siusiu i zmów paciorek mała ale zadziorna dobra spidalam już :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra uciekam Do juterka :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba zamiast malutka, zacznę na Ciebie wołać starutka :gwizdanie: to tylko raz tak powiesz zawsze wiedziałem że dziewczyna ma potencjał :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapodaj foto o juz zebyscie poplamili monitory nie cwaniakuj tylko zapodaj co żeś złowił a że tak się spytam to jakie branie było ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapodaj foto to może jednak jeszcze chwile zostane już po dobranocce -dzieci do spania tera bedą dorośli rozmawiać Mała nie wybijaj mnie z transu tera będzie fotka no cicho żebyś sie posikał ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapodaj foto to może jednak jeszcze chwile zostane już po dobranocce -dzieci do spania tera bedą dorośli rozmawiać Mała nie wybijaj mnie z transu tera będzie fotka no cicho
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapodaj foto to może jednak jeszcze chwile zostane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś legitymuje: - legitymacja jest? - jest. - pokazać... hmmm liceum... Ty stara pupa jesteś... :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra ja uciekam Miłej pogawędki Do juterka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gimnazjalistka miała być na zlot :> dajcie mu teraz jakąś starszą ja tam mu nic nie daje, sam takie wybiera eee lepiej by uderzył w coś starszego przynajmniej by nie musiał co chwile legitymować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale bym sobie lazanie w pier**lił.. [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________ a co to za klimat....2 pagórki zahaczysz ?? :> i wzgórze :gwizdanie: a w gimnazjum nie mają czasami wtedy testów końcowych... :polew: znowu sie z biednego Adasia nabijacie ?? ładnie to tak się z kolegi naśmiewać ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to za klimat....2 pagórki zahaczysz ?? :> i wzgórze :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to za klimat....2 pagórki zahaczysz ?? :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niestety....trzeba wytrzymać do 25 ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00