Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. dobry wieczór
  2. dzięki hahaha dobre do auta zapuszcze no nima bata :polew:
  3. do Samsunga mykam
  4. jo tyż jeszcze korzystam bo od wtorku korea wita :polew:
  5. Witam szerokie grono
  6. ja też uciekam....no to do wieczorka Miłego dzionka
  7. [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 08:29_________________________________________________
  8. Powodzonka
  9. aleś mu opisał jak nic nie wie co wczoraj gadaliśmy PW poszło no faktycznie hehe A tak wogóle to siemka Fan
  10. nie nie ten nasz taki ....w pile co ma być W lipcu
  11. okład z młodej piersi już był ?? :gwizdanie: a skad ja tu mlode piersi wezme a mosz no to zonk [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 08:16_________________________________________________na ten zlocik 3 dniowy Piotr ogólnie sie wybierasz??
  12. ja tak przed malutką czuje respekt no już nie rób ze mnie potwora bo następnym razem popamiętasz i tak mówili że znowu mi sie upiekło także musisz przyjechac w końcu na spot i im udowodnić że nie musze sie obawiać :gwizdanie: co moze tobie grozic ze strony malenstwa no chyba nic
  13. okład z młodej piersi już był ?? :gwizdanie:
  14. ja tak przed malutką czuje respekt no już nie rób ze mnie potwora bo następnym razem popamiętasz i tak mówili że znowu mi sie upiekło także musisz przyjechac w końcu na spot i im udowodnić że nie musze sie obawiać :gwizdanie:
  15. ja tak przed malutką czuje respekt
  16. czekamy na Ciebie
  17. doberek panie ministrze łoooo [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:50_________________________________________________ale już jest 3 dniowy zaklepany
  18. i bawi Cie to ?? bo mnie nie bardzo... no wiem no ...poprawie sie... :gwizdanie:
  19. Taki fajny spocik wczoraj a Ciebie nie było :>
  20. Witam prezesów i prezeski
  21. No ja też uciekam Do juterka
  22. Nom dzięks też Polecamy się na przyszłość
  23. niech bydzie że to :polew:
  24. Wzajemnie... pare literek mi sie zacina albo klei jak pisze po wylaniu na klawiature piwa ( troche) naszczęście mam jeszcze z 2 czyżby to od piwa?? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.