-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Od czujnika wstecznego ciągniesz jeden kabel pod bezpiecznik po kluczyku drugi do modułu komfortu żeby dostał sygnał zapalenia świateł wstecznego.Dodatkowo mostek zamiast przekaźnika przy sterowniku silnika mam gdzieś zdjęcia porobione jak będziesz mieć problem to priv robiłem w b7 2.5 TDI 2005 rok minęło 5 lat i żadnych problemów nie ma śmiga jak marzenie było tu na forum wszystko bartss wstawiał schematy
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Od czujnika wstecznego jeden kabelek podpinassz pod bezpiecznik nr (35) ja chyba tam go wpielem drugi do modułu konfortu czerwona kostka pin (7) musiałbym sprawdzić w schemacie bo mam zapisane gdzieś. Kontrole trakcji przekodowac i po robocie. U mnie już 3-4 lata śmiga i nic się nie dzieje.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Musisz ogarnąć oznaczenia skrzyni czy pasują do tego silnika.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Pewnie że opłaca się robiłem to sam i wszystko w jak najlepszym porządku śmiga jak szalony!!!! Służę pomocą a nawet usluga!?
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
Witam wszystkich może ktoś powiedzieć jaka odmę kupić ??? Oryginał czy podróbka wystarczy??? 2.5 TDI V6 2005 rok audi
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Witam ja zrobiłem przekładkę w B7 sam jeździłem parę dni nic nie kodując pojechałem do elektryka wszystko przekodowanie i zadnych błędów wszystko śmiga pieknie
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
To raczej napewno coś źle dwumasa zlozona. U mnie wszystko elegancko dziala
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Siemano i to drganie jest od samego początku przekładki?? Od pierwszego uruchomienia???
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Witam czy ktoś ma rozpiskę jak podłączyć światło wstecznego audi A4 B7 2005 rok 2.5 TDI jestem w trakcie przeróbki pomoże ktoś z tą elektryka???
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Chętnie się zamienię za manuala mam multi i poprostu masakra
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Ale to pewne że będzie pasować?? To jest 6 biegowa??
-
szaman864 obserwuje zawartość Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Witam wszystkich posiadam audi a4 B7 2005 rok Multitronic oznaczenie silnika BDG skrzyni HEK myślę o zmianie na manual bo ciągle jej coś dolega.... Moje problem jest taki że nie wiem o jakich oznaczeniach szukać skrzyni żeby pasowala??¿? Ktoś się orientuje???
-
Dziwne zużycie tarcz ATE
Witam potrzebuję tarcz pełnego kompletu przod i tył co poradzicie i od kogo kupić??¿?
-
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
szaman864
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta