Treść opublikowana przez Mariot
-
[ALL] GEKON czy podoba wam się ten GEKON ?????
można na ścianie w pokoju wymalować a nie na aucie mieć coś takiego
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
A tutaj moje jakieś tam stare fotosy cykane sony A330 z kitowym szkiełkiem... nocne: makro:
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
na tym filmiku widac 9s do setki...
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
tak na szybko namazane... ja wolałbym czarne do tego koloru auta
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
tragedia
-
[B5 ABC] Moja mała V6 :)
v6 ale lampy szybko zmieniaj...
-
[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna
zamiast pakowac tyle siana w silnik trzeba było pomyslec o swapie na cos mociejszego
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
pogratulowac wyniku a jakie to czasy robi teraz ? 0-100 0-200 i na 1/4 ??
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
fajne radyjko
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszło
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
a moim zdaniem temat nie ma wogole racji bytu na forum audi...
-
[B5 AGB] VIAGRA
znaczek turbo robi robotę
-
[B5 AGB] VIAGRA
bardzo ładnie
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
62 l zbiornik wchodzi bez problemu...
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
reduktor magic 3 to goowno... odradzam...
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
no ja jezdze juz dwa lata i nic nie bylo robione, bezobslugowo wiec jakos nie widze powodu do narzekania...
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
a ty staga u siebie ??
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
niby czemu ?? kiepskie mozliwości konfiguracji w porowaniu do staga.. masz jakies stare informacje bo w obecnym diego G3 można naprade wszystko konfigurować łącznie z korektami... tak wiec nie siej zamieszania...
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
niby czemu ??
- s4 b5 sedan
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
tak by to mniej wiecej wyglądało ...
-
[B5 ADR] Telepocze silnikiem po przełączeniu na gaz
zasyfiony reduktor badz listwy...
-
Jaki polecacie i z jakiego korzystacie programu do obróbki zdjęć ?
ja uzywam Corel Paint Shop Pro Photo X2 i nie narzekam
-
Ulubione piwo!
zdecydowanie Perła
-
[B5 AJG] Co sądzicie o tej instalacji - potrzebne mapy gazowe.
ale ja mam komputer gazowy firmy KME z autoadaptacją...[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:18_________________________________________________genaralnie zasada jest taka ze mapa gazowa ma sie pokrywac z mapą benzynową