-
Dziwna sprawa z moca auta ( totalny brak )
U mnie podobne problemy .Elektryk też był kiepski bo twierdził że nie ma błędów a jak się okazało to czujnik halla był słabo dociśnięty.
-
[B5 ADR] Telepocze silnikiem po przełączeniu na gaz
Koledzy klubowicze byłem u elektryka i wszystko ok.,gazownicy przeczyścili mi wtryski gazu i nadal to samo.Spróbuje jeszcze zostawic samochód u gazowników i na zimnym silniku podpięty pod kompa przejechac się.
-
[B5 ADR] Telepocze silnikiem po przełączeniu na gaz
w zeszłym tygodniu wymieniałem filtry , gościu na nowo wszystko ustawiał i mówił że jest ok..Dodam że było to wszystko robione na ciepłym silniku.Moja audiczka ma nakulane 226000 z czego 30 tyś. na gazie[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:10_________________________________________________wtryskiwacz-SW 4-SEKCYJNY XJ544,07
-
[B5 ADR] Telepocze silnikiem po przełączeniu na gaz
Witam wszystkich klubowiczów.Mój problem polega na tym że gdy uruchomię samochód i przełączy się na gaz to telepie silnikiem i następuje brak mocy w czasie jazdy .Dodam że dzieje się to tylko wtedy ,gdy silnik jest zimny a jak się nagrzeje do 90 stopni wszystko jest ok..Byłem u różnych gazowników i wszystko jest ok.,tak przynajmniej twierdzą.Faktem jest też to że sprawdzali to wszystko na ciepłym silniku,ponieważ zanim do nich dojechałem silnik się nagrzał.Instalacje mam sekwencyjną z elpigazu.Mam zamiar jeszcze spróbowac podłączyc samochód u gazowniów na zimnym silniku i przejechac się z gościem i jego laptopem ,niech zerknie jak pracuje .Ale czy to coś pomoże? Jeśli ktoś miał podobny problem lub potrafi mi pomóc to proszę o komentarz.Dzięki
-
[B5 ADR] Problemy z zapaleniem zimnego silnika
kolego jak zamontowałes ten dodatkowy zaworek zwrotny w silniku bo mam mały problemik i też chciałbym zamontować w audi adr1.8 a nie wiem w jakim miejscu najlepiej.Pozdrawiam PS.prawdopodobnie pompa nie trzyma paliwa i mam problem z odpaleniem
-
[B5 ADR] Jak założyć zaworek paliwa ?
kolego ostatnie pytanko bo widze ze jesteś wpożo koleś,jak dostać sie do tej pompy.Dzieki za wszystko .Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Jak założyć zaworek paliwa ?
załóżmy że zaworek nie trzyma i chce to naprawić,to co byś kolego za czynność polecił?
-
[B5 ADR] Jak założyć zaworek paliwa ?
na węzyku kolego a nie w pompie paliwa,taki dodatkowy zaworek,ponieważ podejrzewam że pompa paliwa nie trzyma paliwa.A nie chce wymieniać pompy paliwa tylko spróbować tej metody stosowanej przez niektórych klubowiczów .
-
[B5 ADR] Jak założyć zaworek paliwa ?
Witam wszystkich klubowiczów i mam prożbe a mianowicie chodzi mi o założenie zaworka zwrotnego przy pompie paliwa,tylko nie mam pojecia jak dostac sie do pompy paliwa.Dżieki za poradę pozdrawiam
-
[B5 AEB] Pompka paliwa
Panowie i co pomogło w waszej sytuacji?Ja mam podobny problem a mianowicie jak dłużej postoi samochód to po odpaleniu zaczynają falowac obroty i gaśnie nie mam wpływu na dodawanie gazu.Za drugim razem jak odpali to chodzi bez zarzutu.Dodam że mam audi a4 1.8 adr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Rafał i jestem nowo przyjętym klubowiczem.Pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy audi a4
bumar
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta